Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Тея ни ебаха в гърба, Чиче:lol:

Трудно може да се каже коя точно част от политическия спектър припознавате – лява, дясна или център. Заради някои десни икономически послания, гарнирани с чисто популистки леви обещания, на вашите разбирания в момента най-точно отговаря партия „България без цензура“. За съжаление въпреки вашето усещане, че това поставя възгледите ви по-скоро в центъра, е добре да помислите дали предлаганата ви програма не е просто хаотичен сбор от леви и десни послания, които просто звучат добре.










Коя е моята партия?

:D
Result Summary
„Атака“
За да получите този резултат вие определено сте човек, който клони към крайно лявата част на политическия спектър. Сигурно смятате себе си за патриот, но истината е, че сте националист и представите ви за развитие на икономиката и бизнеса са твърде „планови“ и с прекалено активното участие на държавата в тях. Програмата на партия „Атака“ най-точно отговаря на вижданията ви.

А коя е вашата?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

А сега де!
Реформаторски блок
Вие сте консервативен, десен, антикомунист. Вероятно трудно се впечатлявате от популистки послания, ненавиждате левите идеи и ги смятате за вредни, предпочитате да гласувате за конкретни лица, идеи и политики, на които вярвате. Изборът ви е традиционен, вие бихте предпочели да не дадете своя вот, отколкото да измените на политическите си пристрастия. Най-близо до вашите виждания на тези избори ще бъдат представителите на Реформаторския блок.

----
Тотално ме изненадаха. Мислех, че спадам доста към идеите на "Глас народен", а то се оказа, че съм реформатор. Е, па бива, поне не съм червен чугун или русофил.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

на вашите разбирания в момента най-точно отговаря партия „България без цензура“.
Ти поне с локум си се уредил... :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели


Вискяре сигур но тиси измислил тас викторина си праиш бъзик сос мени
резултат: Result Summary
АБВ
Леви убеждения и голямо разочарование от статуквото на традиционната лява партия в България – БСП. Това показват резултатите ви от този тест. Вашата „нова“ партия е АБВ. Нейните послания и обещания са онова, което търсите като алтернатива на традиционното ляво, залагайки вероятно на обещанията, че по-скоро се ориентира по координатната система в ляво-център.

Шиса връшам в първо оделение да сричам буквите,,, с офчарската торбичка ли даодя, засрамиса атакис
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели


Винаги съм долавял липса на национализъм у тебе. :p

Викторината дава добра оценка - как се бъзикат с нас кандидатите за власт.
 
Старая се да стоя на страна от политически теми, но това ми се стори интересно. Ето ги и моите резултати:

S2gietZ.png
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Този тест ми се вижда нечитав, тъй като се старае да ти покаже, че твоята партия е ББЦ и няколко безлични партии вертоятно свързани с първата. В дъното по принцип са ДПС, БСП и Атака, като леко по-нагоре са ГЕРБ. Друго итнересно за този тест е, че в него не присъстват всички регистрирани за изборите партии. В списъка има партии с почти нулев резултат на предни избори, а партии с в пъти по-добър резултат не присъстват.
За да бъда по-конкретен моите убеждения са ляво леко либерални (т.е. не прекалено либерални). Сред "голмите" партии няма партия отговаряща на моите убеждения.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Патриотичен Фронт, почти познаха, защото все още се двоумя м/у Атака и тях, понеже не знам кой има шансове да влезе в НС
[video=youtube;FnPAzqvlozY]http://www.youtube.com/watch?v=FnPAzqvlozY[/video]
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

кампанията на гроб - време е да закопаме България!
 
Ето какво получавам преди половин час на пощата от [email protected]

ЗДРАВЕЙТЕ,АЗ СЪМ МЕГЛЕНА КУНЕВА.ТОВА, КОЕТО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, Е ВАЖНО.
На изборите на 5 октомври, за първи път се гласува не само за партия, но може да посочите точно и кой да е Вашият представител в Народното събрание.
Може да направите това, ако гласувате с преференция, включително и за водача на листата във Вашия район. Гласуването с преференция прави политиците пряко отговорни. Към Вас.
Аз съм готова да поема тази отговорност. Моите колеги също.

Аз пък бях готов и поех отговорността да маркирам мейла като СПАМ!

Не съм сигурен дали в ЕС (а госпожата беше еврокомисар там) има масова практика политическите партии да спамят гласоподавателите си преди избори.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ако сте толкова големи фенове на ДС, непременно се информирайте в коя партия има техни агенти за да гласувате за тях с преференция.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ще спечели пак Боко и за да е цирка пълен ще си имаме доказан и осъден престъпник като Цецо начело на МВР
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ще спечели пак Боко и за да е цирка пълен ще си имаме доказан и осъден престъпник като Цецо начело на МВР
Е как ще спечели Бойко ? Нали Герб бяха най-лошите ? Как най-лошите ще печелят за 12ти пореден път ? Сигурно ще фалшифицира изборите, както с Костинброд ?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Идеалният според мен вариант е ГЕРБ да създаде "широка" коалиция с БСП и да управлява в стил Германия. За жалост много по-вероятно е Борисов да се коалира с ДПС...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Идеалният според мен вариант е ГЕРБ да създаде "широка" коалиция с БСП и да управлява в стил Германия. За жалост много по-вероятно е Борисов да се коалира с ДПС...
БСП до такава степен се оляха в черния ПР, че напълно си отрязаха пътя към всякакъв тип европейскиа политика. Дори избирателите на БСП да са склонни да преглътнат широка коалиция с ГЕРБ и против ДПС, водачите на левицата никога няма да направят стъпката. Хора като Станишев не се интересуват от благото на държавата. Единственото което ги вълнува е пълният им джоб. Това са социалистите в БГ.
 

Горе