Избор на кола

От: Избор на кола

Брат ми, има е60 комба и колата е прилични, от време на време я карам колата не е лоша, а бащата х5 фейса прилични коли, комфортни.
 
От: Избор на кола

Брат ми, има е60 комба и колата е прилични, от време на време я карам колата не е лоша, а бащата х5 фейса прилични коли, комфортни.

Ем нема се цепиш сега от семейството :lol:
 
От: Избор на кола

Заеби БМВ то, купи си нещо японско и се радвай на статистиката на TUV , ние дето караме Ауди и БМВ не сме с всичкия си :|
 
От: Избор на кола

Под семеина кола аз разбирам достатъчен обем на багажника - примерно да събереш една количка безпроблемно. Достатъчно пространство и комфорт на возещите се отзад. От там нататък екстри като нисък разход са само предимство. Ще можеш да пътуваш повече, за по малко пари.

Семеина кола - и приоритет 'какъв кеф ми е доставила' ми се струва нелогично...
Принципно Ферари, Порше и Ламборгини ще ти гоставят още по голям кеф ама...
 
От: Избор на кола

и аз ще изкажа лично мнение обусловено от няколко фактора:
-максимално удобна кола за 4/5 човека, лапе
-нискък разход на гориво
-ниски експлоатационни разходи (застраховки, данъци, обслужване)
-маскимално нова година(който каквото иска да си говори новата кола си е нова, новите технологии са нови във всички области - разход, мощност, сигурност)
Пежо 3008
за 12000лв ще ти е трудно но ето ти за 14800лв - www.mobile.bg/11431337602781513
 
От: Избор на кола

При избор на кола, гледам да е с 3 букви и 4х4
А също и с мултифункционален кожен волан
 
От: Избор на кола

Направих малко справка и цял ден разглеждах предложенията Ви, направих за сега списък, който да покажа на брат ми. Ще гледам да е от него, че като купувам не се знае ударена ли е,какво и е правено...Всеки знае, че кола, жена и прасе... каквото ти се падне.
 
От: Избор на кола

Направих малко справка и цял ден разглеждах предложенията Ви, направих за сега списък, който да покажа на брат ми. Ще гледам да е от него, че като купувам не се знае ударена ли е,какво и е правено...Всеки знае, че кола, жена и прасе... каквото ти се падне.
И как изглежда списъка?
Хубаво е това което си избрал да го видиш и да го пробваш на живо....
 
От: Избор на кола

Аве писах в ена тема за евалата и пускам коментара и темата я нема
Па не сам пил нишо, ама кадей темата исчезна баси
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Избор на кола

Под семеина кола аз разбирам достатъчен обем на багажника - примерно да събереш една количка безпроблемно...

Ем да де именно, те нали БМВ-тата са гангстерски коли и точно поради тази причина са с големи багажници за два трупа минимум да сберат! Вие за детски колички се притеснявате....
 
Това в България може да е много труден процес, разбира се не самият избор на марка и модел автомобил, а самата кола да се окаже читава и без скрити сериозни проблеми. Най-добре е за целта да се използва професионален механик който да направи пълен преглед на автомобила преди покупката. При този преглед е добре да се закачи на компютърна автодиагностика, да се провери за удари както и за течове от двигател, скоростна кутия и охладителна система. Много внимавайте при избор на кола от опит ви казвам, че в България се предлагат основно коли със сериозни проблеми, превъртяни километражи и удари.
 
За маркетингово-ориентирани некрофили като горния най-прилягат катафалки.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky

Горе