Избор на подходящ хостинг за старт?

Нека да е БГ компанията, защото когато имаш проблем ще ти обърнат повече внимание. При повечето чуждестранни хост компании съпорта им е зле.
Лично аз когато избирам хост гледам да е бърз и защитен.
10 лв на месец - https://coolicehost.com/vps-hybrid-plans.html

Другия вариант е някакъв free хост, така няма да се набутваш изобщо.
 
...защото когато имаш проблем ще ти обърнат повече внимание. При повечето чуждестранни хост компании съпорта им е зле.

Защото не е тяхна работа да вършат твоята работа.
 
С такива клиенти се работи по следния начин: Казваш им "Или правите това, което аз ви кажа или няма да работя с вас."

Аз така правя когато имам разни тарикати, гарантирам ти, че си спестявам много нерви, загубено време.
Да,така е най-лесно. :)

Но хубавото е,че малко са такива...но ги има.
 
Вземи си в Хост-България - имат сървъри и в САЩ, пък като ти стане тясно, демек - направил си пачки :D, се премести в Coolice host. Трудно ще намериш нещо по-добро за малък бюджет.
Що бе? Не е нужно да се ходи с пачките при CooliceHost. :) Но и аз давам едно голям ДА за Хост България. :) Про са, няма спор в това.:)
 
Не е нужно да се ходи с пачките при CooliceHost.
Не щете ли клиенти с пачки, бре? :eek:
Аз само такива търся.
 
Аз имам няколко VPS-а и един нает сървър от FastComet и съм доволен, но въпреки това ти препоръчвам CooliceHost. За тези пари не можеш да намериш по-добър хостинг. Като ти гледам изискванията, най-малкият план би трябвало да ти свърши работа.
 
Последно редактирано:
Аз имам няколко VPS-а и един нает сървър от FastComet и съм доволен, но въпреки това ти препоръчвам CooliceHost. За тези пари не можеш да намериш по-добър хостинг. Като ти гледам изискванията, най-малкият план би трябвало да ти свърши работа.
И аз така смятам. А и винаги има възможност да се упдейтва плана, както и да се даунгрейдне. :)
 

Горе