Избрахме си ново лого за българското председателство на ЕС

Поне не е 1-2 милиона лева това лого, като разни предишни, а само 10 000 лв.
 
бах му мамата, много малко са 10 бона, за това е нямало кандидати и са избрали варианта на седмокласника пенчо.
 
така ги вижда G
Ама май не ги вижда. Не са пуснали бота от роботския файл.
Но на мобиле сайта не е цвете.
 
Да бяха откраднали логото на Португалия, да го префасинират с цвят на нашенска роза. Скай що не се сети бре човек.
 
Лошо е, че масата се интересува от такива теми и навсякъде има много коментари.. по сериозни въпроси не се пише защото изисква напъване на мозъка.
На мен логото ми харесва. Тези които мрънкат го правят винаги и винаги ще го правят - малоумна работа за малоумни хора.

нашето е къде-къде по-стилно от другите. Ако не ви допада заради това, че е "неразбираемо" (първоначално), то и не трябва може би /или там се крие неговия чар.

655-402-predsedatelstvo-bylgariia-es.jpg
 
Пореден срам, вече спирам всякакъв контакт с чужденци. То не бяхме, цигани, крадци, убийци, а сега и тотални идиоти, които използват домейни bg.bg и лого на пейнт-а. Да бяха регистрирали 2018-Bulgaria-EU-BG-Europe-2018.bg, защо не са се сетили момчетата да му не се не види..

Графичният знак е дело на художника Тодор Ангелиев и беше представен днес от вицепремиера в оставка Меглена Кунева и Любомир Иванов, който отговаря за подготовката на председателството.

Авторът ще получи награда в размер на 10 000 лв.

@testkiwi Не е Пенчо, а този добър майстор-пикасо. Ако някой му трябва добро лого за 10 бона, да търси Тодор Ангелиев!
72b6a9451b0bfd9443af7a43f1d6f583_big.jpg

Горещо препоръчвам!

П.С: Ще има пърложки за Тодоровден. :D
П.С2: Не се сдържам, да се подигравам на такива кретени, които само смучат парите на хората! :mad:
 
175 още е имало, даже разни македонци, украинци и не знам си какви са се включили. По тв мернах няколко други идеи и бяха значително по-добри
 
Ето защо не трябва да се допуска пряка демокрация!


Не знам какво не харесвате на глаголицата и килимената шарка?
А има и приемственост от предишните периоди.
 
Каквото и да си говорим и домейна е много грозен както каза колегата. Това bg.bg накрая е меко казано непрофесионално. Защо имаме .bg домейн, ако ще добавяме bg и преди него. Нали точно това е идеята. Точка bg като е да е ясно, че е в България и да не се налага допълнително bg да се добавя. Ама тия неща като ги правят хора, които нищо не разбират, това е резултата.
 
Каквото и да си говорим и домейна е много грозен както каза колегата. Това bg.bg накрая е меко казано непрофесионално. Защо имаме .bg домейн, ако ще добавяме bg и преди него. Нали точно това е идеята. Точка bg като е да е ясно, че е в България и да не се налага допълнително bg да се добавя. Ама тия неща като ги правят хора, които нищо не разбират, това е резултата.
То всъщност тук идеята е била нещо от рода на Европа - 2018 - България (нали като хост) и се получава нещо "логично" като eu2018bg и после .bg, което изглежда зле накрая. Тук съм сигурен, че е имало много варианти също, но са избрали най-добрия според тях. ;)
 
По интересно щеше да е eu.eu2018bg.bg :D
абе едно eu2018.bg нямаше ли свърши работа? Или 2018bg.eu. Имаше си добри варианти. :) Ако не им бях видял структурата на сайта щях да кажа, че на това eu.eu2018bg.bg можеше да е ЕН версията на сайта. :)
 
абе едно eu2018.bg нямаше ли свърши работа? Или 2018bg.eu. Имаше си добри варианти. :) Ако не им бях видял структурата на сайта щях да кажа, че на това eu.eu2018bg.bg можеше да е ЕН версията на сайта. :)
Ще има няколко езика, ама засега са се ги скрили.
 
абе едно eu2018.bg нямаше ли свърши работа?
Заето е от 2008 г. Някаква немска фирма с такова име. Продават домейна за 70 евро, ама пуста сиромашия ...
То едвам се намериха 10 000 за лого :D
 

Горе