Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

...и да му счукя всичко което мърда, крака, ръце, та да може само да диша и мисли.. да мисли за много неща от живота, за които не е имал възможност да мисли...

виждам, че ти си идеалист, човече, градско чедо, както вече писах - явно не си срещал полу-човеци из планините

като му счупиш всичко що мърда на говедото - то ще мисли само как да не те срещне втори път - забрави, ако си мислиш, че ще се сети за хайванчето, дето го е осакатил - за него това е същото както да заколи прасе за зимата (или да се изпикае вечер) - забравил го е на другия ден и едва ли някога ще се сети за него....

иначе подкрепям идеята за митинга в София, но приемането за закон за защита на животните ще е половинчата мярка - кой ще разтълкува закона на тия гласоподаватели, които не умеят да четат и пишат - Бриджит Бардо ли?
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

500 лв. - с това се изчерпва властта на държавата ... нормално ли е това бе :(

Има селяни 10 пъти по-интилигентни от някои индивиди решили,че като живеят в София и вземат по 1 000 на месец са хванали господ за топките,недейте се отклонява от темата.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Абе тоя е за е*ане и то яката. ;)


абе в тая държава и Ибането ни не е Ибане бре ... :)
колко да го еват тоя?
1-2 -5 10 ? пъти после ши свикне и ще си иска сам...
еване му е малко... секс да ,но при всеки нов сеанс в нова дупка отворена специално за случая!
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Аз просто нямам думи, к'во да кажа не знам. :( Ама това не е единичен случай, такива безобразия бол.

И що говорите глупости не мога да разбера за диви балкански субекти, такива хора са изруди има такива и с образование. Не винаги е свързано с образование това. Тези бездомните животни дето са по улиците на София пак ли дивите селяци са ги изхвърлили на улицата?

Този цитат е хубаво да се прочете:

Защото кои сме ние, хората, – и какви, че да си приписваме такива могъщи права над живота във всичките му форми и проявления?

С какво сме по-големи от кучето, на което ще отсечем краката или ще залеем с киселина?

От котката, която ще изкормим или простреляме с арбалет, а може би и двете?

И коя дума описва най-точно това отношение?

Не, не е „животинско“... Изразът е „самозбравили се“.

Защото жалката, противна и гнусна истина е, че сме толкова малки и неспособни да надскочим собствените си комплекси и недоразвитост, че единственият отдушник за тях е насилието над тези, които излиза, че ни превъзхождат.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Кофти история. Този човек очевидно има нужда от психиатрична помощ. Друга е темата за бездомните кучета и как е необходимо да бъдат приспани задължително, но в случая тази постъпка си е като от филм на ужасите...
 
От: От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

ся кво давате за пример Щатите - там почти няма човек без средно образование.
ХАХАХА !!! Ко речи?!
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Вие тръгнахте така, все едно всеки 2ри българин е неандерталец и реже крака на животни. Това е някакъв единичен случай, явно пича го бият лимките. Жалко за кученцето, но я се разровете във всемогъщия интернет. Когато глутница бездомни оглозгат човек или нападат деца " СМЪРТ ЗА МАСТИИТЕ, КАСТРАЦИЯ, УБРЕ ДЕБРЕ СТОЕНЕ, ЛЮСНИ ПАЧАТА И пийни ена ракия", а ся затворища и фейсбуук групи, брех големи хипита се извъдихте.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Вие тръгнахте така, все едно всеки 2ри българин е неандерталец и реже крака на животни. Това е някакъв единичен случай, явно пича го бият лимките. Жалко за кученцето, но я се разровете във всемогъщия интернет. Когато глутница бездомни оглозгат човек или нападат деца " СМЪРТ ЗА МАСТИИТЕ, КАСТРАЦИЯ, УБРЕ ДЕБРЕ СТОЕНЕ, ЛЮСНИ ПАЧАТА И пийни ена ракия", а ся затворища и фейсбуук групи, брех големи хипита се извъдихте.

ABE И ТИ ЕДНИ ЛАЙНАРЩИНИ ИЗСРА В ТОЯ СИ ПОСТ ДА ТИ ПИКАЯ И НА МЕТЪЛСКИЯ АВАТАР.. МАСТИИ БИЛИ КЛАНЕ И НЕЗНАМ КОСИ
МИ НАЛИ ТЕЯ МАСТИИ ОТ ОЛИГОФРЕНИ ХОРА СА СЪЗДАДЕНИ БРЕ
БЕ КОЛКО ЛАЙНАРИ ИМА ДЕТО СИ ВЗЕМАТ КУЧЕ ЧЕ МНОГО ИСКАТ ПОГЛЕДАТ ГО НЯКОЯ И ДРУГА ГОДИНА И ГО ИЗХВЪРЛЯТ ...
трябва закон да се вкара вземеш ли си куче отговаряш за него като за дете и това е . ако не с егрижиш за него глоба изхвърлиш ли го глоба!
не го ли кастрираш глоба !!!
в тая анадола дето живеем ви пикая и на разбиранията дева
...
бездомни кучета
да много са ама КАКВО СА ВИНОВНИ КУЧЕТАТА ЧЕ ДА ГИ УБИЯТ БРЕ?
да озаптят горе мангалския квартал щото половината кучета в софия идват от мангалския квартал
раждат и се разселват на поразия...
да сме ги изтрепели бе и те душа носят бе дева кой ви дава право даискате да се избият кучетата?
да беше се взела в ръце държавата да ги кастрират както трябва да вкарат глоби и полиция да забранят бездомните кучета и готово след десет години като видиш бездомно куче на улицете и ще ти е непривично ще се чудиш как така има бездомно куче и ще звънеш на органите да дойдат да го приберат.
ганьовщина голяма...
какво са ви виновни животинките да искате да ги трепете?
ухапали някого това е заради
ОЛИГОФРЕНИЯТА БРЕ НА ХОРАТА НА ТАКИВА КАТО ВАС ДЕВА
АЗ СЪМ ВИЖДАЛ БАБА ДА ДАВА НА ВНУЧЕТО СИ КАМЪК И ДА МУ ВИКА УДАРИ БАБИ КУЧЕТО ТО ЛОШО
виждал съм тъпи крави с по 5 кила целулит да викат на децата си пазиииии сее екучето ще те ухапеее пазии сеее
-МЪРДИ - кой ги клати тея свини дебели незнам ... ще е пълнои със самотни майки много щото те кравите като родят и си мислят че светец са родили и вече нищо друго не ги засяга ни как изглеждат ни че им висят хемороидите от кюлотите... !!!

Виждал съм мъже нормални граски да примамят куче къци къци и да му перат такъв шут че незнам как оживя и се хилят с кеф ахахаха видя ли как го ритнах мъже... лайнари смотани...
сякакви работи съм виждал дева направо не м исе говори
БОКЛУЦИ СМЕ ХОРАТА И ТОВА Е БЕ БОКЛУЦИ НЕЗЕМНИ !
ДА НИ МАЧКАТ ДО ДУПКА НЕКА !
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

ABE И ТИ ЕДНИ ЛАЙНАРЩИНИ ИЗСРА В ТОЯ СИ ПОСТ ДА ТИ ПИКАЯ И НА МЕТЪЛСКИЯ АВАТАР.. МАСТИИ БИЛИ КЛАНЕ И НЕЗНАМ КОСИ
МИ НАЛИ ТЕЯ МАСТИИ ОТ ОЛИГОФРЕНИ ХОРА СА СЪЗДАДЕНИ БРЕ
БЕ КОЛКО ЛАЙНАРИ ИМА ДЕТО СИ ВЗЕМАТ КУЧЕ ЧЕ МНОГО ИСКАТ ПОГЛЕДАТ ГО НЯКОЯ И ДРУГА ГОДИНА И ГО ИЗХВЪРЛЯТ ...
трябва закон да се вкара вземеш ли си куче отговаряш за него като за дете и това е . ако не с егрижиш за него глоба изхвърлиш ли го глоба!
не го ли кастрираш глоба !!!
в тая анадола дето живеем ви пикая и на разбиранията дева
...
бездомни кучета
да много са ама КАКВО СА ВИНОВНИ КУЧЕТАТА ЧЕ ДА ГИ УБИЯТ БРЕ?
да озаптят горе мангалския квартал щото половината кучета в софия идват от мангалския квартал
раждат и се разселват на поразия...
да сме ги изтрепели бе и те душа носят бе дева кой ви дава право даискате да се избият кучетата?
да беше се взела в ръце държавата да ги кастрират както трябва да вкарат глоби и полиция да забранят бездомните кучета и готово след десет години като видиш бездомно куче на улицете и ще ти е непривично ще се чудиш как така има бездомно куче и ще звънеш на органите да дойдат да го приберат.
ганьовщина голяма...
какво са ви виновни животинките да искате да ги трепете?
ухапали някого това е заради
ОЛИГОФРЕНИЯТА БРЕ НА ХОРАТА НА ТАКИВА КАТО ВАС ДЕВА
АЗ СЪМ ВИЖДАЛ БАБА ДА ДАВА НА ВНУЧЕТО СИ КАМЪК И ДА МУ ВИКА УДАРИ БАБИ КУЧЕТО ТО ЛОШО
виждал съм тъпи крави с по 5 кила целулит да викат на децата си пазиииии сее екучето ще те ухапеее пазии сеее
-МЪРДИ - кой ги клати тея свини дебели незнам ... ще е пълнои със самотни майки много щото те кравите като родят и си мислят че светец са родили и вече нищо друго не ги засяга ни как изглеждат ни че им висят хемороидите от кюлотите... !!!

Виждал съм мъже нормални граски да примамят куче къци къци и да му перат такъв шут че незнам как оживя и се хилят с кеф ахахаха видя ли как го ритнах мъже... лайнари смотани...
сякакви работи съм виждал дева направо не м исе говори
БОКЛУЦИ СМЕ ХОРАТА И ТОВА Е БЕ БОКЛУЦИ НЕЗЕМНИ !
ДА НИ МАЧКАТ ДО ДУПКА НЕКА !

+1 и подкрепям напълно това мнение. Какво са виновни животинките, че да ги избиваме? Боклуците не са уличните кучета ами хората!
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

На кой свят живеете? По селата на животните се вика стока и живота им струва точно толкова, колкото струва самото животно на пазара! И да си убиеш кучето с лопатата защото ти е изяло две пилета си е напълно в реда на нещата. Живота на животно, което не носи ползи, каквото е кучето не струва нищо. Хората по селата сега се чудят, какво толкова се впрегнаха всички за едно куче.:(

Хора дето си колят магарето, дето им е дърпало 15 години каруцата, и го изяждат на наденици, какво мислите им пука за куче.

Истината е, че простия човек не цени живота.


Такава е нашата реалност за съжление.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Бе тоя го коли не за да го прави на наденици, ми за да му е гадно на животното. Те тва е разликата.
И като не ценели толкова живота дай и тях да ги накълцаме. Деби раята верно....
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

ABE И ТИ ЕДНИ ЛАЙНАРЩИНИ ИЗСРА В ТОЯ СИ ПОСТ ДА ТИ ПИКАЯ И НА МЕТЪЛСКИЯ АВАТАР.. МАСТИИ БИЛИ КЛАНЕ И НЕЗНАМ КОСИ
МИ НАЛИ ТЕЯ МАСТИИ ОТ ОЛИГОФРЕНИ ХОРА СА СЪЗДАДЕНИ БРЕ
БЕ КОЛКО ЛАЙНАРИ ИМА ДЕТО СИ ВЗЕМАТ КУЧЕ ЧЕ МНОГО ИСКАТ ПОГЛЕДАТ ГО НЯКОЯ И ДРУГА ГОДИНА И ГО ИЗХВЪРЛЯТ ...
трябва закон да се вкара вземеш ли си куче отговаряш за него като за дете и това е . ако не с егрижиш за него глоба изхвърлиш ли го глоба!
не го ли кастрираш глоба !!!
в тая анадола дето живеем ви пикая и на разбиранията дева
...
бездомни кучета
да много са ама КАКВО СА ВИНОВНИ КУЧЕТАТА ЧЕ ДА ГИ УБИЯТ БРЕ?
да озаптят горе мангалския квартал щото половината кучета в софия идват от мангалския квартал
раждат и се разселват на поразия...
да сме ги изтрепели бе и те душа носят бе дева кой ви дава право даискате да се избият кучетата?
да беше се взела в ръце държавата да ги кастрират както трябва да вкарат глоби и полиция да забранят бездомните кучета и готово след десет години като видиш бездомно куче на улицете и ще ти е непривично ще се чудиш как така има бездомно куче и ще звънеш на органите да дойдат да го приберат.
ганьовщина голяма...
какво са ви виновни животинките да искате да ги трепете?
ухапали някого това е заради
ОЛИГОФРЕНИЯТА БРЕ НА ХОРАТА НА ТАКИВА КАТО ВАС ДЕВА
АЗ СЪМ ВИЖДАЛ БАБА ДА ДАВА НА ВНУЧЕТО СИ КАМЪК И ДА МУ ВИКА УДАРИ БАБИ КУЧЕТО ТО ЛОШО
виждал съм тъпи крави с по 5 кила целулит да викат на децата си пазиииии сее екучето ще те ухапеее пазии сеее
-МЪРДИ - кой ги клати тея свини дебели незнам ... ще е пълнои със самотни майки много щото те кравите като родят и си мислят че светец са родили и вече нищо друго не ги засяга ни как изглеждат ни че им висят хемороидите от кюлотите... !!!

Виждал съм мъже нормални граски да примамят куче къци къци и да му перат такъв шут че незнам как оживя и се хилят с кеф ахахаха видя ли как го ритнах мъже... лайнари смотани...
сякакви работи съм виждал дева направо не м исе говори
БОКЛУЦИ СМЕ ХОРАТА И ТОВА Е БЕ БОКЛУЦИ НЕЗЕМНИ !
ДА НИ МАЧКАТ ДО ДУПКА НЕКА !

Това, за което говориш ми е пределно ясно, не се пали толкова. Имах предвид това, че си пеем друга песен, в зависимост от обстоятелствата. А и какво сте заплакали за едни кучета, като 80% от животинските видове са пред изчезване или значително намалели. Накрая всичко ще умре и така ще умрем и ние.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Прави го за да е гадно на стопанина, а за кучето не му пука изобщо.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Смесвате две теми дето нямат нищо общо. Мъченията над животни са гнусни и трябва да се наказват. На запад има специална полиция, която обикаля по сигнали и арестува мъчители на животни. После и в затвора вкарват някои от тях. И при нас трябва да стане така.

Бездомните кучета в градовете са съвсем друга тема. Виновни или не, човекът стои най-високо в хранителната верига и неговия комфорт стои на първо място. В градовете вилнеят бесни озверели глутници, които нямат място там. Ако на някой му е жал за тях да си ги прибере у тях и да ги храни, а за останалите евтаназия. Така се прави. Животните вкъщи си ги гледам и са ваксинирани и добре нахранени със специална храна от магазина, обаче да ме е страх да отида до магазина или да карам колело заради озверели глутници... не трябва да има милост за бездомните зверове.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Забравих и да добавя още нещо. Вчера си правех обикновенна разходка из градския център и пред се озова плачещо прохождащо. Викаше "мамо.. върни се". Обърнах се и майката беше на 20-на метра напред, влачейки колелото му. Тя се обърна, видя го, че плаче, но патката продължи напред. Е, кажи как да не му пробиеш главата на такъв курнек. Какво общо има с темата? Еми, к'во да си говорим за отношение човек<>животно, като човек<>човек и най-вече родител<>дете, ги няма. Еми вие си решавайте, кахърете се и правете фейсбуук групи за малко кученце, докато хиляди деца биват малтретирани и милиони хора убивани и ограбвани. Не съм садист, много ми е жал за кучето, но какво може да се направи? Човека може да е бил пиян, да е психично болен, да е див селянин с 10 кокошки и кучето да е изяло 4, бе изобщо кво си правите изводи от некаф сульо, че целия свят едва ли не третира животните по този начин. Така можем да говорим като цяло за африканското население. Днес гледах документален филм за ГАНА, където за десетилетие, вследствие на лов и бракониерство, 80% от популацията на животни и риби е изчезнала. Не може докато това се случва там, ние да се кахърим за едно кученце. Ако ще сте натуралисти и хипита, кахърете се за целия свят, какво въртите пламенни дискусии за куче и ментално нестабилен дивак. А, и амоун, какво ти пречи аватара ми, че чак ще пикаеш отгоре му? (не ти препоръчвам, че после нов монитор ще ти трябва, хаха)
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

Ама трябва първо тъпите им собственици да се глобяват, щото това са кучета изхвърлени, които после се размножават. От там идват тия бездомни кучета.
 
От: Изверг отсече с брадва четирите крака на малко куче. Заформя се протест

По тази тема мога да ви пиша цяла вечер и мога да оборя всяко мнение тук, но нито имам желание, нито време.
 

Горе