Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

300 000 talking и кво ? Аз имах страница с 1 500 000 talking (повече и от страницата на Justin Biber) и нямаша разлика между нея и другите ми страници с 20к талкинг освен в това че я изтриха заради висок talking,което между другото трябва да очакваш и ти ;)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Глупости не ми се слушат, не че само има разлика talking abount, ами е ОГРОМНА разликата. Защото имам приятел със страница над 200 хил харесвания и едва 50хил говорения и виждам до колко по-малко хора достига поста му и между другото българска страница с над 1млн и половина taling about - НЯМА. Затова ако искаш да спамиш,не е тук мястото за пореден път го казвам и ако имаш въпроси на лично, винаги ще ти отговоря. Очаквам хора, които желаят да рекламират.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Коректен потребител! Работил съм с него и съм страшно доволен.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Коректен потребител! Работил съм с него и съм страшно доволен.

Не се хвали сам в темите си, нали не искаше СПАМ? Защо се хвалиш от друг профил?
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Това е един приятел, с когото работя. Искаш ли скайпа му, за да го питаш ?
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Кой е казал че е българска страницата? И само като ви видя червените картончета и на двамата сте ми ясни :) ;)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Днес получих първото си червено картонче заради СПАМ-а на друг, а и тези картончета нямат значение, защото съм коректен и съм рекламирал страшно много неща и е нямало недоволни рекламодатели.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Отново моля, някой админ да изчисти темата. Благодаря
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Не е ли актуална темата? Исках да видя страничката
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Актуална е темата, просто исках мненията да се изтрият. Сега ще Ви изпратя страниците на лично.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Това е един приятел, с когото работя. Искаш ли скайпа му, за да го питаш ?
Ти явно смяташ всички тук за пълни глупаци, а!?? Защо се мислиш за невидим бре?? Тоя ти е приятел , ако имаш раздвоение наличността и двамката се имате за приятели! И админите трябва да изчистят от тук теб и двата ти профила! Хайде да ти е честита червената репа и от мен ;)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Не, смятам единствено теб за глупак, никого друг, в сайта си има админи, които ще проследят ИП-адрес и ще разберат дали сме един човек, не си ти този, който ще ме съди.. Има огромна разлика, когато задаваш репутация, трябва да си сигурен, а ти съдиш по предположения. Не ме бърка репутацията, от този сайт искам да намеря сериозни рекламодатели. Един голям Х... от мен за теб и прочети репутацията, която ти сложих, дай Боже за такива утрепки като теб да се сбъдне.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Не, смятам единствено теб за глупак, никого друг, в сайта си има админи, които ще проследят ИП-адрес и ще разберат дали сме един човек, не си ти този, който ще ме съди.. Има огромна разлика, когато задаваш репутация, трябва да си сигурен, а ти съдиш по предположения. Не ме бърка репутацията, от този сайт искам да намеря сериозни рекламодатели. Един голям Х... от мен за теб и прочети репутацията, която ти сложих, дай Боже за такива утрепки като теб да се сбъдне.
Какво смяташ ти и подобните ти , ми е през някъде и само ме разсмивате като се перчите като петлета на купище :lol: И да сте двама различни с тези 2 профила, пак ми е все тая, защото е очевадно смешното ви сценарийче :clap:
И се върни в първите класове да научиш граматиката малкия ;) Имаш 2 грешки в 3 изречения - едната е Утрепки, а втората всъщност не е граматическа, а фактологическа , може би неволна - трябва да напишеш "Една мъничка п...чица от мен за теб" :lol:
И внимавай с обидите! Че и ме кълне в репата, хихихи, а бе ти май си цигане, а? Я си признай :)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Грешките са допуснати заради това, че не мога да издържа и секунда някой нещастник да ми спами по темата и да ме обижда. Този сайт не е създаден, за да се гледат правописните грешки, а да се върши нещо, а не като теб само да спамиш. Адски много време ти отне да провериш в гугъл как се пише "Утрепка", браво. Направо копира моя текст, а ? Много са ми забавни хора като теб, които нямат личен живот, а се правят на голямата работа, деградирали същества, които киснат цял ден пред компютъра и не знаят що е жена, що е кафе, камо ли що е бар. Пожелавам ти целия ти живот да мине по този начин, пишейки по форумите, надявайки се някой да им се върже на глупостите, да препечелваш някакъв лев покрай схемичка и да си щастлив, поради липсата ти на идеали, зависта ще те погуби.. СПРИ да пишеш повече в темата, ако има нещо да ми казваш, моля да бъде на ЛС. Ако искаш да си уредим среща, за да се уточним напълно, пак на ЛС, винаги ще ти отговоря..
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Моля за пореден път, ако е възможно, някой от админите да изчисти темата. Благодаря предварително
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Грешките са допуснати заради това, че не мога да издържа и секунда някой нещастник да ми спами по темата и да ме обижда. Този сайт не е създаден, за да се гледат правописните грешки, а да се върши нещо, а не като теб само да спамиш. Адски много време ти отне да провериш в гугъл как се пише "Утрепка", браво. Направо копира моя текст, а ? Много са ми забавни хора като теб, които нямат личен живот, а се правят на голямата работа, деградирали същества, които киснат цял ден пред компютъра и не знаят що е жена, що е кафе, камо ли що е бар. Пожелавам ти целия ти живот да мине по този начин, пишейки по форумите, надявайки се някой да им се върже на глупостите, да препечелваш някакъв лев покрай схемичка и да си щастлив, поради липсата ти на идеали, зависта ще те погуби.. СПРИ да пишеш повече в темата, ако има нещо да ми казваш, моля да бъде на ЛС. Ако искаш да си уредим среща, за да се уточним напълно, пак на ЛС, винаги ще ти отговоря..
Съветвам те , ако искаш ти да припечелиш някоя стотинка от тук, да спреш да се излагаш! Но явно няма да спреш, явно имаш драстичен недостиг на някои неща у теб, за да осъзнаеш, че сам се излагаш и си вредиш ;) Приветствам отчаяните ти опити да скалъпиш нещо смислено в изказа ти (въпреки този твой драстичен недостиг), браво! Ама да се беше напънал още мъъничко бре, че да се сетиш, че първо трябва да знам как се пише и да съм забелязал неграмотността ти и чак тогава да проверям за нея и в Гугъл :lol:
Хайде със здраве и успех на жалката ти схемичка, тук има и такива дето са като теб, ще си паснете ;) Продължавай смело с неграмотността ти и с гаменското ти лапешко държане и ще преуспееш ;)
Нямам намерения да се срещам с комплексирани момченца! Нито съм педофил, нито съм гей, търси си такава компания другаде ;) Перчи се с такива покани пред кухите малки кифли покрай теб, лесно ще намериш някой , с който да се смлатите и да впечатлите кифлите :lol:
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Ти си бил адски ограничен, с какъв човек съм си писал само. Еми ще ходя до кифлите като мога, ти може само да го дръвчиш вкъщи.. И ти казах да ми пишеш на лично, а не тук. Защо един админ не се намесва не мога да разбера, като спамиш темата..
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Ти си бил адски ограничен, с какъв човек съм си писал само. Еми ще ходя до кифлите като мога, ти може само да го дръвчиш вкъщи.. И ти казах да ми пишеш на лично, а не тук. Защо един админ не се намесва не мога да разбера, като спамиш темата..
Казвай си каквото си искаш, ти си никой за мен , че да ми кажеш къде да пиша или не пиша ;) А ти вместо да продължаваш да се излагаш, трябва да ми благодариш публично, че ти ъпвам темата ;)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Бахти простия човек, майка ти грам не те е учила на обноски. Елементарното ти възпитание куца, ъпвал ми темата, да ти се върне по 1 млн. ъпването в такъв случай.. ;)
 

Горе