Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Ми и аз да похваля ХостБългария тогава и няма какво да се чудиш :)
За малко онлайн магазинче са супер и още 9 сайтчета може да накачулиш на хостинга.
Съпорта им е супер.

Успех с магазина!
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Аз мога да ти предложа jump.bg. Виж и там какво ще ти предложат.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Да попитам за Hostbulgaria...имате ли идея на техен сървър в САЩ колко сайта на WP тема е най удачно да се качат. Един сайт прави по 80-100 посещения дневно.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Всичките 10. Може и повече, до 2-3 хил. на ден няма да имаш проблем. Кешрай си WP с плъгин.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Здрасти пич,
С тези дето се пробваш с готови платформи няма да стане работата! Аз лично съм мнооого против такива изцепки. Заложи на изработка+съпорт от 1 човек или фирма. Така ще знаеш на кой и за какво си даваш парите ;)
Сега идва другата тема... тези часовници ти имаш ли ги налични или ще ги поръчваш когато дойде поръчка? Ако ги имаш добре, ще се получат работите.
И друга питанка... а когато часовника даде фира, говорил ли си с някой часовникар да ти ги поправя? Подложи си дебело одеяло че после ще страдаш! Това е на първо четене за което се сещам, ако ти се сещаш за друго, питай ;)

п.п. За хостинг само Суперхостинг, на другите съм им ял дървата ;)
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Какво ще кажете за Cento.bg цените са доста приемливи, но ми изглежда като Аукро, а като гледам няма и много клиенти. Добра идея ли е за онлайн магазин? Другият ми въпрос е колко дена преди да дойдат часовниците да направя Seo оптимизация на сайтовете ми, че да се показват в търсачките точно на време. Добавянето в директории е лесно...
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Ползвам cento.bg от доста време и имам много добра цифра продажби от там.Добавените артикули добре се класират в чичо Гошо.
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Според мен най-добрият вариант е хостинг+домейн+Prestashop или OpenCart. Имаш малко работа по настройване на системата и вкарване на артикули, но после всичко става песен. За дизайн според мене не, че е зле да помислиш... ,но аз като потребител не се водя толкова от дизайна на сайта. По-скоро ме интересува цената на продукта, доставката до моят град и цената на доставката, както и сервиза.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Хем искаш да правиш бизнес хем се стискаш за 60лв на година за хостинг и домейн. Вземай смело и стартираш какво се чудиш. Слагаш си един ОпенКарт и си в играта. Лек е, лесен за поддръжка, лесно се редизайнва. И аз имам сайт за часовници и то го пуснах за един сео курс и май ще взема да си го развия. Ето го сайта, направен е на ОпенКарт и си има всичко необходимо www.suuntobg.com
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

На колко лева ти излезе всичко?
Бясно си се засилил да си го набуташ сам.
С повторения.
На 12 кинта/година викаш 'значителна инвестиция'.

Съсредоточи се върху предлагането на читава стока и печелене, не върху това колко ще се набуташ.

Или просто зарежи бизнеса и се хвани на работа някъде. Спести към 100лв и тогава си направи спокойно магазинчето. Докато цепиш стинката на две пари от бизнес няма да вземеш.
 

Горе