Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Къв е тоя скъперник бе бате? Ние даваме по 300-400 долара само за домейни, тоя тука скъперничи за 10 лева, егати измекярските изпълнения, ей пич, от тебе бизнесмен няма да стане, ти си типичен бизнесмЯн, моля ти се, не се занимавай с търговия.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Писах ти на ЛС как стават нещата. Ти си преценяш.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Не разбирам толкова ли е трудно, да си направя някакъв е-магазин. Просто да мога свободно да добавям и редактирам обяви, да посочвам начините на плащане, доставка и т.н... Вече даже не се интересувам толкова от дизайна, колкото от функционалността на сайта. Работата със скриптове като WordPress, Joomla, Zen-Cart, osCommerce и бълграският продукт SummerCart трудна ли е много, или мога да се справя сам. Всичко това до 120лв.

Отговориха ти многократно в темата:
/Примерно/
Хостинг - ХостБългария - 35,40 лв./година
Домейн - .com - 14.95 лв./година
Система - Zen-Cart, osCommerce, Prestashop, OpenCart (Системи за онлайн магазин, може да добавяш обяви свободно, да редактираш, както си ги искаш, да посочваш начини на плащане, доставка и т.н.) - 0лв.
-----------------
Общо - 50,35 лв./година

Само не почвай да питаш, коя система :)
Всяка си има сайт, с демо - разгледай как изглеждат, виж им администрацията и просто инсталирай нещо и го подкарвай...
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Стига си мрънкал вземи се стегни.. Ако продукта ти е добър и харесван от бъдещите ти клиенти според мен няма значение визията,просто прочети малко повече за безплатните системи,трябват ти умения по програмиране Да,но може и свободно в нета да прочетеш как да инсталираш една система.. Горещо ти препоръчвам jump.bg те могат да ти помогнат както с домейна и хостинга,така и със самата "конфигурация",но за дадена сума пари.Престани да пишеш цени и тн,ако си решил да отваряш магазин си приготви и един добър капитал,защото без него няма как да стартираш бизнеса си,Лично мнение.. Успех! ;)
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Както казваше един познат "Ти май искаш да ловиш маймуни с трици".

Ако си решил да отваряш онлайн магазин, определено разходите ти по домейн,хостинг и платформа са ти най-малката грижа или както някой го наричат с една дума - консуматив. Имай предвид, че преди всичко останало ще трябва да се погрижиш и да имаш фирма, понеже рано или късно при евентуална проверка рискуваш да се сдобиеш с солидна глоба заради данъци и други подобни глупости.

Колкото и да не ти се иска от 100 клиента, все един ще има недоволен по една или друга причина и ще си потърси правата. Да не говорим, че най-малкото ще трябва да се справяш с конкуренцията, която ще те вкара в такива филми, че може скоро да влезеш в бизнеса като продуцент :)

Така, че по-добре, след като имаш само 120 лв. за момента се въздържай от собствен магазин и си стой в продавалника, докато не събереш поне 1000-2000 лв., които си склонен да прежалиш. Естествено можеш и да рискуваш, но не се знае дали рано или късно няма да се наложи да пръснеш печалбите покрай глобите които ще ти наложат.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

http://www.rexcart.com/ е това е най-лесното за него.
Открийте 10-те разлики с опенкарт:)
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Въпрос към Hostbulgaria
"Няма значение какъв е сайта, просто ме интересува дали ще може да добавям обяви свободно, да редактирам както си ги искам да посочвам начини на плащане, доставка и т.н. със помощта на скриптовете. И за да се справя със скриптовете нужни ли са някакви умения(като на програмист примерно) или са по-опростени и лесно се управляват и настройват?"
Отговор:
Здравейте,

Ние самите също не сме запознати с детайли с всяка една система,
нашата работа се изразява до инсталиране на хостинг акаунта Ви. Но
според нас с помощта на два инструмента - интернет и форуми - ще
можете да се справите.

Поздрави,
Митко Христов

Както виждате единствената надежда са ми колегите във форума, така , че се надявам да ми помогнете със сайта...
Суперлюбезно и грамотно са ти отговорили по въпрос дето не ги касае.
Аз така написан мейл на български отдавна не съм виждал!
Само вижте как умело ползва тиретата човека.

По твоя въпрос:
Народът дефакто се изпотрепа да ти помага с акъл.
Трета страница с фрий акъл ти изписаха.
Не виждам какво повече искаш?

А и тва че си се регнал, не те прави никакъв 'колега'.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Благодаря ви все пак за всичко, на теб също Noke. Наистина и аз се усещам, че задавам въпроси повече отколкото трябва, за което се извинявам на всички. Бъдете спокойни няма да ви спамя и да ви заливам с въпросите ми повече. Желая лек ден и честита нова година на всички!
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

И аз писах ЛС,но дори не получих отговор...успех с бизнеса...
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Направих си онлайн магазин със Exsitee.com и съм много доволен от тях. Препоръчвам ги на всички!

Абе какво си доволен...Готови системи за ОМ с лопата да ринеш. Важното - има ли продажби
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:

Горе