Изграждане на сателитки - добри цени

От: Изграждане на сателитки - добри цени

Колегата се справи отлично със създаването на сателитките. изпрати прекрасен report и смятам и занапред да го използвам за тази дейност. Цената съпоставена към качеството на услугата е перфектна.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Аз все още не съм получил нищо. twis7 не си коректен!
 
Възполвах се от услуга и бих казал че съм доволен. И трите сателитки са идексирани, сложени са линкове и са добавени статии. Репорта е пълен с доста снимки, сега само очакваме резултата : )
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Аз все още не съм получил нищо. twis7 не си коректен!

Спокойно и аз не съм получил нищо...
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Ами без пари не става, просто човека Ви улови като рибоци :)
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Стартирам услугата изграждане на сателитни сайтове отново, очаквам вашите поръчки на посочените в сайта ми контакти. На ваше разположение съм.
Поздрави, Димитър Новоселски
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Аз също искам да поръчам, пиши ми на ЛС
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Да споделя впечатленията си от услугата ...
Получих адски пълен отчет със скрийншотове от всяка стъпка, получих данните за блоговете, които са много добре направени и всеки си има някаква тематика, а не просто нахвърляни статии без смисъл помежду им.
Много съм доволен и скоро пак ще се възползвам.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Да споделя впечатленията си от услугата ...
Получих адски пълен отчет със скрийншотове от всяка стъпка, получих данните за блоговете, които са много добре направени и всеки си има някаква тематика, а не просто нахвърляни статии без смисъл помежду им.
Много съм доволен и скоро пак ще се възползвам.

Еми аз се възползвах втори път :)).

Една сметка която си направих:

три сателита с по 5 статии, да кажем че статиите са по 200 думи, и както сме виждали тук във форума, има колеги пишат за по 1 лев на 100 думи, коеот е евтино.
Статиите в тези сателити са 15, по 200 думи= 3000 думи, което теоретично е равно на 30 лева.

В крайна сметка, само за 5 лева над тези 30, аз получавам 3 блога.. колегата ми прави блог за по 1,70лв... това е направо един вид бонус.

Макар тук един съфорумник да ме "нахрани" на лично, като на моето мнение тук в темата в началото писах че е изгодно, получих от него бележка: " изгодно ама за кого??? " , бих ви казал:

.. как да не си поръчам и трети път блогове по 1,70лв. и смислена статия по 1 лева на сто думи?
------------------
Всичко това го пиша, защото автора на темата ме попита дали бих написал впечатление,попита ме, не ми писа " ще напишеш ли че си доволен в темата", е как да не напиша, ако някой не те похвали и да си добър, кой ще разбере за теб??? :)
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Аз все още не съм получил нищо. twis7 не си коректен!

Абе ти пък какво се изказваш за коректност. Продава ваучери дето работят в 50% от случаите пък не стига това ами и нахалства, самият той. Баси, много си нагъл, честно!
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Митко ще се радвам да отделиш време и за мен.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Ъп на темата, свободен съм за нови поръчки!
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Ъп на темата, свободен съм за нови поръчки!
Свободен ...
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Много съм доволен от услугата и определено има ефект. Получих и изключително подробен отчет за всичко свършено!
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Тъй като е август месец и половината предприемачи от форума си почиват, аз предлагам да свърша малко работа за вас на още по-ниски цени.
В последно време падна и доверието към моята услуга затова ви давам малък пример за работата, която съм свършил и как я оцени последния ПР ъпдейт : PR3 - PR2 - PR2 и категорично заявявам, че няма сателитен сайт, който да е оценен под PR2.
ПРОМОЦИЯ !!!
Следващите три поръчки ще бъдат на цена 25 лв (10 лв отстъпка)
Поздрави, Димитър Новоселски
 

Горе