Изграждане на сателитки - добри цени

От: Re: От: От: Изграждане на сателитки - добри цени

Мооооооля???!!! Да седя и да си мълча, а ти да продължаваш да лъжеш и да мамиш останалите ли бе? Селски тарикатчо. Имаш ли представа, че твоето забавяне на мен ми струваше над 1000лв? Като не можеш да се справяш, бегай работи барман и не си предлагай услугите.

Селско тарикатче ще казваш на баща ти, мърльо. С теб отдавна приключихме. И сто негативни репутации да дадеш по умен няма да станеш
 
От: Re: От: От: Изграждане на сателитки - добри цени

Селско тарикатче ще казваш на баща ти, мърльо. С теб отдавна приключихме. И сто негативни репутации да дадеш по умен няма да станеш

Reputacii i to negativni shte ti davam, kogato lyjesh i majesh. Ne mojesh men da narechesh myrlio, pri polojenie, che sym izpylnil STOTICI porychki vyv foruma i nqma NITO EDIN nedovolen klient. Ot teb postoqnno se oplakva nqkoi => ti si myrlioto, shtom ne si vyrshish rabotata :)

Po-dobre mi e otrano da prikluchvam s hora kato teb. :)

Sorry za shliokavicata.
 
От: Re: От: От: Изграждане на сателитки - добри цени

Reputacii i to negativni shte ti davam, kogato lyjesh i majesh. Ne mojesh men da narechesh myrlio, pri polojenie, che sym izpylnil STOTICI porychki vyv foruma i nqma NITO EDIN nedovolen klient. Ot teb postoqnno se oplakva nqkoi => ti si myrlioto, shtom ne si vyrshish rabotata :)

Po-dobre mi e otrano da prikluchvam s hora kato teb. :)

Sorry za shliokavicata.
Ти мойте клиенти не ги грижи, гледай себе си.
 
От: Re: От: От: Изграждане на сателитки - добри цени

Използвах услугата, която беше изпълнена в точно уговореното време и много кадърно. Препоръчвам и ще използвам отново.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Странно, голяма клиентела има тук, направо се чуди човек на други места не търсите ли, пък камоли за софтове дето това го правят за част от минутата - поучителна тема е
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Странно, голяма клиентела има тук, направо се чуди човек на други места не търсите ли, пък камоли за софтове дето това го правят за част от минутата - поучителна тема е
Колега сподели софтове, които работят за бг. Може да бъдат полезни на всички нас.
Благодаря предварително
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

..........получих репорта мерси :)
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на сателитки - добри цени

До колкото си спомням отдавна ти изпратих репорта ?
Колега изпрати ми рипорт но не е пълен.Ангажимента ти към мен ще приключи чак като изпълниш и промоцията към която се включих.Прегледай си,ако обичаш личните за да се подсетиш.Моятя коректност и търпимост спрямо теб явно води до амнезия при теб!Ако си ги изтрил аз ги пазя и мога да ти ги пратя.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Днес е 02.05.Колко време ще ти е необходимо за да изпълниш задачата?Виждам,че си влизал,но не си ми отговорил!
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

За англоезични вече работиш ли? Ако да - ЛС ми пиши.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

страхотни сателитки и събмити прави туйс:D само дет покрай празниците много пие и мен ме ядоса чак, чаках бая репорта :lol:
 

Горе