Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Изкарвате ли се 1700 лв. чрез сайтове?

  • Да

    Votes: 17 24.6%
  • Не

    Votes: 52 75.4%

  • Общо гласове
    69
Статус
Not open for further replies.
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Да, за това си 100% права :wink:
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Да, за това си 100% права :wink:

оффтопик:
предполагам не се съгласяваш 100% само и само да спра да пиша в темата ти :wink:
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Не, няма такова нещо - дори с интерес следя какво се пише :) Прост преди това не се бях замислил за нещата, които ти изтъкна - едва след като ги каза разбрах какво имаш предвид и с това наистина съм 100% съгласен :)
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Следя темата с интерес, но според мен не се отчита една много важна подробност.
Владеенето и ли не владеенето на английския език. Аз примерно мога да създам сайт, разбирам от дизайн, уебдизайн, фото и видео обработка, но с английския съм зле. Няма как да създам сайт на английски, но мога да изкарвам добри пари от фото, видео обработка или от уебдизайн.

Много си зависи от човека, уменията и упоритостта на този, който преследва дадени цели.

За отговори от типа “време е да научите езика”, не ги приемам сериозно, защото език се учи дълго време, изисква много упоритост и усиля, също така и финанси, а не всеки разполага с всичко такова.
 
От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Няма как да създам сайт на английски, но мога да изкарвам добри пари от фото, видео обработка или от уебдизайн.

За отговори от типа “време е да научите езика”, не ги приемам сериозно, защото език се учи дълго време, изисква много упоритост и усиля, също така и финанси, а не всеки разполага с всичко такова.

Не на всеки му се удават чуждите езици .
На някои пък не им се удава уебдизайна .

Нито едното , нито другото е пречка за създаване на сайт на английски .
Не се ограничавайте сами !
 
Последно редактирано:
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

ДА, с упоритост става всичко. Доказано е. ;) Може да се създаде даже екип - единия да прави дизайн, а другия с английски да помага за направата на сайта за чуждестрания пазар. Всично може да се постигне - въпрост и на изобретелност.
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Екипът също е идея, но когато започнат да се изкарват пари орташката работа и кучетата не искат да я ядат. Аз бих си платил за превода там, където ми е нужно. Малко по-бавно ще се случват нещата, но пък за това на вълка му е дебел врата…. ;)
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Не е по-бавно, по-бързо е. Дори и да можеш сам да си превеждаш текстовете, то това губи време, а да приемем, че на повечето пишещи и четящи тук талантите са им в друга област, така че по-добре да вършат това, което им харесва, а за останалото да си плащат. В крайна сметка всичко опира до калкулиране, при което излиза, че най-изгодно е било дизайнерът да се занимава с дизайн, оптимизаторът - с търсачки, а с преводите да се занимават преводачи. Дори и от език, който може да е роден за останалите от екипа. За комерсиални проекти си струва първоначалното набутване.
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

С екип или без резултатите от анкетата не ми се струват обнадеждаващи . Вижда се , че по малко от 25 процента имат шанс да печелят онлайн и то ако са упорити.
 
Последно редактирано:
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Мен ми е чудна анкетата

Изкарвате ли се 1700 лв. чрез сайтове?

Дали изкарваме или дали се изкарават??
А ако изкарваме 1710 с не ли да гласуваме :)
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Проблема е не че малко хора ги изкарват, а че не си позволяват да ги изкарват. Виждал съм хора, които стват в 8.00 часа за да правят сайтове, да пишат контент, да трупат линкове...и други такива неща и накрая резултата е на лице. ;) Като преди това са се ограмотили в дадената сфера и областта в която са решили да промотират сайта.

Много хора могат да ги правят от интернет тези пари, както съм казвал въпроса е на лично пречупване. И специално говоря за международния пазар, тук само големите риби и тези с връзки в рекламни агенции групи правят добри пари, другите кучета ги яли с бг гугъл рекламите и езитата. :)

След време пак ще има такъв пул и много се сдухвам от факта, че статистиката няма да се промени много много. Но както казах всичко това е адки персонално. ;)

П.П: netsurfer, този пост е як. Може и едно свежо да пуснеш за него:) Поради две причини - грешно е написано и твойта поправка.:)
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

След време пак ще има такъв пул и много се сдухвам от факта, че статистиката няма да се промени много много. Но както казах всичко това е адки персонално. ;)

Да ,така си е .Като бройка сигурно са немалко хората които печелят , но като процент са малко .Аз тайничко се надявах , че подобен пул ще покаже поне 30/70 ..но фактите говорят друго за съжаление .
 
Последно редактирано:
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Блинки, верно си е че някои стават в 8:00 и т.н. Аз имам друг проблем, даже да стана и в 5:00 аз все още незнам какво правя. Имам в предвид, че имам много да уча за да мога да се включа и аз с някъкви активи.Пък и това засега ми е като страст, не е начин за изкарване на основен доход. Кефи ме днес как съм имал 321 влизания (примерно) в сайта, кефи на видя 231 клика (примерно) и няколко долара. Всеки ден виждам или научавам нещо ново, може би след 1 година ще имам по-сериозни познания, но сега съм на проба грешка. Лошото е че няма универсален начин, има доста разнопосочни мнения по доста въпроси свързани с онлайн бизнеса и оптимизацията. Има неща, които съм си мислел че ще ми носят дивиденти, но съм се лъгал, има и такива, които неочаквано са ме изненадвали. Нека се учим, да обсъждаме и да вземаме най-доброто, така статистиката на анкетата може би след половин година ще да бъде 50/50
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Хората които продават не билкови, а истински наркотици изкарват много повече от 1700 евро на седмица. Всеки сам си избира как да изкара 1700 лв, начини много, и по магистралите има много работа.
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

1700 не изкарвам но работя по въпроса за повече. парите които изкаравам са близо 1500 лв.(1к $) при положение че работя.Ако работя по цял ден може би ще са 2-3 пъти повече но се губи социалния контакт.Само пред компютъра не е работа.
 
От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Затова продавайте алкохол :lol:

Алкохол, наркотоци, анти-депресеанти или най-добре да напишем книга "98 сигурни методи да избегнем финансовата криза" - класика ;--))

Съжалявам за off-а, но ми дойде вдъхновение! Аз лично си докарвам подобни доходи - доста трудно - с програмиране, разбира се без да имам шеф. Сега съм вдъхновен и решен да се пробвам и в разни aff програми пък да видим дали ще може да увеличим доходите ;--))
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

1700 не изкарвам но работя по въпроса за повече. парите които изкаравам са близо 1500 лв.(1к $) при положение че работя.Ако работя по цял ден може би ще са 2-3 пъти повече но се губи социалния контакт.Само пред компютъра не е работа.

Наско, мисля че си някъде около моите години, ситемата ти е ясна, ясно е че само пред компютъра не може, купувай си по една бутилка хубаво вино всяка вечер и ще видиш колко лесно пъзела ще ти се подреди. Не е важно колко пари изкарваш, а как ги изкарваш.
 
От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

...........купувай си по една бутилка хубаво вино всяка вечер и ще видиш колко лесно пъзела ще ти се подреди.

да да истината е у виното... пийте и всичко ще ви се изясни
 
Последно редактирано:
От: От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

хмм виж това е добра идея...обаче то трябва и хубаво мезе..нещо кораво..свинско:)
трябва да ти послушам съвета;)

Наско, мисля че си някъде около моите години, ситемата ти е ясна, ясно е че само пред компютъра не може, купувай си по една бутилка хубаво вино всяка вечер и ще видиш колко лесно пъзела ще ти се подреди. Не е важно колко пари изкарваш, а как ги изкарваш.
 
От: Изкарвате ли 1700 лв. на месец от онлайн бизнес?

Аз още не съм стигнал до там :) да изкарвам 1700.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе