Измама ли са PTC сайтовете

От: Измама ли са PTC сайтовете

Има си методи за източване на пари от PTC сайтовете, но отнемат много време а и вече са отминала работа. Не е модерно да се занимаваш с такива сайтове :)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Не е само напоследък, винаги е било така.
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Според мен тва си е един доста добър бизнес,ако се има предвид времето което се отделя. Средно по 5 мин на ден за сайт.
 
От: От: Измама ли са PTC сайтовете

Според мен тва си е един доста добър бизнес,ако се има предвид времето което се отделя. Средно по 5 мин на ден за сайт.

Добър е ако си се захванал с утвърдени сайтове и ако имаш стотици активни директни реферали. Ако мислиш да печелиш само от твоите кликове, или си се захванал с поредния скам, си е загуба на време.
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

супер измама са много хора направиха бая пари от тия пирамиди и никой не ги търси и аз мислех да си правя птц сайт ма изпуснах момента
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Лесни пари няма, но от интернет наистина се печели
http://parionline.webs.com/
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Лесни пари няма, но от интернет наистина се печели
....

Иване, наистина се печели - ето ти спечели червенко :D

ей нямате умора значи с тия РТС-та
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Да бе. Аз като почвах даже разбрах за афилиейт програмите преди тези PTC сайтове. Някой им пуска мухата и после се почва драпане и мъчене за нищо. Поне се надявам като идват и постват тук да се позадържат и наистина да видят, че има наистина реални начини за изкарване на праи от интернет, като се знае, че този тип сайтове не са един от тях.

Важното е да се има правилно мислене, всичко друго ще се получи. Лошото ми отношение към тези хора се дължи изцяло на спаменето на форума. Не им даваме бан, защото си мисля, че някои имат реалния шанс да се самоосъзнаят и да поемат по истинския път, по който се почелят пари. ;)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Май само аз не съм се занимавал с тях :)
Още като чух ми се стори супер подозрително от чисто икономическа гледна точка - да се плаща за реклама без да има реална сделка (и без да се очаква такава)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

За хората които се занимават с Бъкс сайтовете , или си мислят , че могат да изкарат пари от тях , да забравят, те дори да плащат , ще печелят по 10-20 стотинки на ден , няма смисъл по добре да се хванат с нещо креативно ,примерно да пишат уникални статии и да ги продават, хем повечко пари ще изкарат , хем ще трупат опит. Това е от мен , успех !
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Мда, много правилно. Едно време джитках, но се отказах поради факта, че не плащат, верно и са едно 80-90% скем. Другото, което силно ми повлия е и малката сума, която се изкарва, макар, че все се твърдеше по форумите (специализираните за такива сайтове), че ако билднеш голям реферал лист под себе си (а то някои имаха и 6-7+ нива под теб), тогава се осещало много повече. Дрън-дрън. Загуба на време и усилия, които могат да се насоат в много по-креативна насока. Никой тук не е предполагал (от статите кучета цъкащи едно време по тях), че това може да е единствения начин, въпрос на време беше всеки да си намери алтернатива след тях. Това го препоръчвам и да сегашните кликари. Започнете от рано да се ориентирате. Не е толкова лесно в сравнение с това, но е пъти по-креативно и печелившо. И като казвам пъти по-печелившо, имам преди много по!
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Не сте се опитали изобщо да ги разберете за да ги категоризирате е моето мнение за вашето...
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

90% от тях може да са измама,да,но това не озна4ава,4е останалите 10% неможе да ви носят сносни приходи!
 
10тина цента дневно за теб сносни приходи ли са?
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

10 цента си е сума :D
 

Горе