Измама ли са PTC сайтовете

От: Измама ли са PTC сайтовете

Ако искате моето мнение - пълна глупост са PTC сайтовете ако чакаш пари от тях!
Преди 2-3 години се занимавах по малко и с тях, отначало цъках в свободното време, после и пари давах за реферали и ъпдейти, сайт бях направил от рода на "плащащи птц сайтове" и дрън-дрън-дрън... :)
Има 1-2-3 човека от тук от форума, които ги знам даже и кои и колко ПТЦ сайта са имали...но дори и да имаш такъв сайт (а не да цъкаш като луд), то приходите със сигурност не са повече от 50-60 долара месечно за теб, а и като се има предвид че рано или късно ще "скамнеш" и трябва да започваш нов сайт...вече е отживелица май това :)
Сега вкарват парици хората по хипове и матрици, но лошото там е че днес го има, а утре го няма :) Ако човек внимава и знае къде и какво да гледа(т.е.колкото и да внимава все тая понякога), могат да се докарват по 200-300 долара месечно...
Крайното ми мнение е - темата в коша и няма смисъл да се подхващат тук такива теми.
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Здравейте и от мен, аз като начинаещ или да кажа още неориентиран онлайн бизнесмен, нямаше как да не разгледам и тази възможност за онлайн печалби. И да, от прочетеното до тук доста се разубедих, недейте да триете темата, нека който търси мнение поо въпроса да може да я прегледа:)
Поздрави на всички :)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Наистина добра тема. Според мен много малко PPC сайтове плащат
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Истината е, че тези сайтове плащат в началото и в един момент просто спират да действат. Някои потребители наистина са направили пари с подобен тип дейност, но според мен много време се губи за изключително малко средства.
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Истината е, че не само не работят коректно, но и за пълна загуба на време. Не виждам някой да е много дръпнал с такива сайтове, освен ако не е е собственика и да го е развил до такива нива, като примерно webmasterquest.com (я, тия са си сменили дизайна) или ts25.com. А колко други канални има, не е истина. Даже едно време членувах в такива форуми. Голям купон, всеки се бореше за реферали и накрая некви центове по сметките им. Абе смех си беше, но все трябва да се изяде преди да се почне сериозно, нали?
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Здравейте,
Вижте този сайт : http://f7f4d1bb.linkbucks.com
Нов е и има надежда в него. Дават 1$ за реферал.
 
От: От: Измама ли са PTC сайтовете

Има измамни РТС сайтове и се убеждаваш в това още в началото. Има и 100% сигурно плащащи, но с минимални суми от $0,03 на ден. Тези дни попаднах на един друг, разчитащ вероятно на висок трафик. Подава по $0,5 на посещение и начални $4. Ето го:
http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=335053

Не е лошо да пробвате, тъй като се убедих, че при една добра организация на работа и с минимална загуба на време, носи по $8 на ден. Минимално плащаната сума е $40! :)
 
Ще пробваме, брат. Немаш грижи. :) Всемете правете нещо смислено с живота си бе хора. $8 на ден. В случай, че ти ги платят, наистина не е лошо да се замислиш дали 20х$8 = $160 на месец са ти Ок. Ако да, продължавай все така. ;) Вземи прочети тук, разлгедай и след време, ако ставаш ще започнеш да правиш по толкова на ден.
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

всеки кьор фишек дето предлага от 20 цента на горе, преди да изтеглиш парите ще ти иска инвестиция, и да печели се от тези сайтове по долар на месец, всеки който е бил в 8 клас ги е пробвал :D
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

аз съм се пробвал в хиляда подобни сайта всичко е заблуда цъкаш по един месец и накрая пари за една баничка не си събрал :) сега цъкам само в едно птц и в една игра от птц-то печеля по 3$ на ден но предимно всичко е от задачи от играта се печели повече но иска време и е малко по сложно ако някой го интересува да пише на скайп - absolut602 ще помагам с задачите
 
Re: От: Измама ли са PTC сайтовете

аз съм се пробвал в хиляда подобни сайта всичко е заблуда цъкаш по един месец и накрая пари за една баничка не си събрал :) сега цъкам само в едно птц и в една игра от птц-то печеля по 3$ на ден но предимно всичко е от задачи от играта се печели повече но иска време и е малко по сложно ако някой го интересува да пише на скайп - absolut602 ще помагам с задачите

Пак ще паднеш от високо. Разгледай добре форума и не се занимавай с тъпотии. ;)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

ПТЦ-тата са най-якото нещо на земята. Аз печеля от там пхо 2000 долара на месец. Който не вярва да се регне. Най-добрите са необукс




Честит първи април.
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

http://uid.me/plamen_karelov# тези плащат добре проверени доказани
 

Горе