Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

От: Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

Тоя тип измами не са ли доста старички, като го гледах по телевизията, очаквах да видя нещо ново, ама то не - пак старите истории. Явор можеше да покаже нещо по-актуално. А оня със смешния бретон, дето седял и ревал на компа, просто кърти. Обаче все пак човека не е направил грешката да си даде номера на банковата сметка, което говори добре за него. А едрокалибрената кака, дето чакала сто хиляди долара, а трябвало да праща 120 долара за банкови такси, е, това вече си е съвсем шантава работа. Някои хора хич не мислят с главите си.
 
От: Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

ХАха този ме изпълни - синхронизра телефона си с пощата щото "Тя ми праща вечерта, аз ги получвам сутринта" хахаха нищо че Сенегал е на UTC/GMT timezone :D :D :D :D :D
 
От: Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

И аз го гледах това. Доста закъсали хорица и малоумно предаване.
 
От: Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

Откога в концлагерите им дават интернет ?!?!? Само това като го чуеш трябва да ти светне нещо в главата.
 
От: Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

Взеха им футболните мачове

Бунак Тв и нейните клонинги умреа, Милиционера Гергов фалира, ликуй народе:D

Батков: Ще съдим bTV

Всички клубове ще предявят групов съдебен иск, който ще бъде воден от БФС като носител на правата, с искане за изплащане на блокираните суми от миналото първенство.

Гроб за руската комунистическа телевзия Би Ти Ви :oops:
 
От: Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

[QUOTE
Тук можете да видите най-тъпите хора из интернет пространството, а олигуфрена от 05:00 води класацията на дебилите (rofl)[/QUOTE]

Ако питаш мен, то цялата ни страна стана една голяма измама ;)
 
От: Измамници в нета - Бунак ТВ - БТВ репортерите

Това май го даваха снощи , обаче е повторение на старо предаване , което и тогава си беше морално остаряло.

Къде е казал народеца - балък човек и вързано куче го хапе :)

С такива писма и предложения ми заливат пощата от как имам комютър и интернет (от завчера :D) , ама защо не си намерих булка от Африка ... сигурно немам "гъзмет"

До като има "лапни-шарани" тея измамници ще си имат от къде да си изкарат хляба (да им заседне на гърлото дано :D)

А и тука идва ред да цитирам баща ми с приказката "Всеки е длъжен да е умен" :)
Мноооого е прав, ама щото има лйохмани , ще има и ужилени и тия ще продлжават да панират навалицата с приказки за зловещия интернет ....

Интерета е едно големо село , ако идеш в библиотеката ще прочетеш и ще научиш. Ако идеш на "катерушките" ще си поиграеш. Ама ако почнеш да обикаляш 20-те кръчми и публични домове (визирам http://www.vbox7.com/play:8ee73500d1&start=314) , нормално накрая някой да те наеб... така че, свързвайте си пощите към телефона и ... :D

Бунак ТВ ако искат един убав матерял .. да звъннат да им го дам , дългометражен така да са каже 8)
 

Горе