Измикяр куриер на Speedy

От: Измикяр куриер на Speedy

Donmakiaveli давам ти жокер. Отиди в кадастъра на най-близката община и ги питай за дефиниция на понятието "до врата" (адрес) на сгради със съсобственици. Тогава пак се върни тук, редактирай всички глупости които изписа и се наречи тъпак, тъпунгер, тарикат, мрънкалник и измекяр :)
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

Donmakiaveli давам ти жокер. Отиди в кадастъра на най-близката община и ги питай за дефиниция на понятието "до врата" (адрес) на сгради със съсобственици. Тогава пак се върни тук, редактирай всички глупости които изписа и се наречи тъпак, тъпунгер, тарикат, мрънкалник и измекяр :)
Айде не пригласяй и ти на трола. Подобни куриери олгиофрени се бяха пробвали да изнудват бременната ми жена да слиза до входа, за да си взима пратката и да си я носи сама. Пратката не беше тежка, само да кажа. Пратката е до точен адрес, до врата, а не до вход или общ адрес (непълен). Ако е написано някъде в условията им, ок - пише го, това са правилата, както е с Еконт. Ако няма асаньор - ок, пак е разбираемо, ама нашия случай май не е такъв? За Спиди не намерих такава информация, следователно не важи.
 
От: От: От: Измикяр куриер на Speedy

Смешник! Не виждам някой да приглася, всеки може да изразява мнението си! Това, че не ти харесва е съвсем друг въпрос

се бяха пробвали да изнудват бременната ми жена да слиза до входа

и стига си използвал жена си, нали си голЕм "мъж"?

https://daskal.eu/daskal/teachers/104/ - тая даскалица мога да я изпитам директно на дивана :lol:
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Оли, аз какво съм виновен, че съм потентен млад мъж, имам жена и съм й направил деца, а ти си аналноподатлив?
 
От: Измикяр куриер на Speedy

:lol:
сега пък и децата намеси
показваш "завиден" интелектуален капацитет! Аз не съм се и съмнявал... със всяка следваща драсканица все повече конкурираш Donmakiaveli

п.п. ако не си разбрал: има една разлика между малоумници като теб и нормални хора като мен: аз използвам факти (всичко което съм написал е на база цитати), а ти драскаш измислици - най-вероятно породено от немощ. Да се надяваме, че само във форума не се справяш :)
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Фактите са следните - като си плащаш куриерската услуга и там пише "до врата на клиента" това значи до вратата на апартамента или офиса ти, а не до партера или колата на куриера. Съответно, когато заявя куриер на Спиди и искам да дойде да вземе нещо от адрес, той не ми казва да сляза да му го занеса до колата, а се качва до вратата ми. По същия начин, когато получавам пратки, е нормално куриерът да ми донесе пратката до вратата.

Некадърен трол си, това също е факт.

п.п. Пичовета от ДЧЛ използват ей туй чудо на техниката:

19639_1.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Измикяр куриер на Speedy

:lol:
сега пък и децата намеси
показваш "завиден" интелектуален капацитет! Аз не съм се и съмнявал... със всяка следваща драсканица все повече конкурираш Donmakiaveli

п.п. ако не си разбрал: има една разлика между малоумници като теб и нормални хора като мен: аз използвам факти (всичко което съм написал е на база цитати), а ти драскаш измислици - най-вероятно породено от немощ. Да се надяваме, че само във форума не се справяш :)

Изложи си фактите за т.нар. "боклуци", които ги "мързи да качат". Дай снимки да ги видим и ние тия "боклуци", че все ги споменаваш и никъде не чухме какви са що са? Сладкодумко си ти и въздух под налягане. Нищо повече!
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

Фактите са следните - като си плащаш куриерската услуга и там пише "до врата на клиента" това значи до вратата на апартамента или офиса ти, а не до партера или колата на куриера. Съответно, когато заявя куриер на Спиди и искам да дойде да вземе нещо от адрес, той не ми казва да сляза да му го занеса до колата, а се качва до вратата ми. По същия начин, когато получавам пратки, е нормално куриерът да ми донесе пратката до вратата.

Некадърен трол си, това също е факт.

п.п. Пичовета от ДЧЛ използват ей туй чудо на техниката:

Горкичкия! Ти още малко ще ревнеш :( Никой не го интересува какво искаш, ясно ли ти е.
Ако хамалската дейност беше = на куриерска дейност, то куриерските фирми щяха да предлагат хамалска дейност МЕЖДУ ДРУГОТО :-o така и така разнасят боклуци по етажите, защо да не включат още една дейност какво са включили ПАРИЧНИТЕ ПРЕВОДИ?
явно хамалството с куриерството нямат допирни точки, а ти и "дон"Makaveli сте се взели много на сериозно и сте пълни смешници.
 
Последно редактирано:
От: Измикяр куриер на Speedy

Тоя пичага все за хамалство говори. Сигурно са му взели хляба и чрез разнасянето по етажите се чувства ощетен, че някой друг вместо него му върши работата. Поне аз така си обяснявам върлата защита на КУРиерите.
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Яденето на диня никога не е било толкова опостушително :D. С някои коментари клавиатурата наистина се наяде :lol:

Кво ви става, бе хора, тука съвсем на ОДЗ заприлича...
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Доставянето до врата на апартамент или офис нейде из дебрите на някой блок е изцяло само на добрата воля на куриера. Дсотавка на ул. Тухла 1 е доставка на ул. Тухла 1 не на етаж 35 ап. 199. DHL също не доставят до етаж да не говорим, че в малки населени места без техен офис минават един път месечно и за това се обаждат да си вземеш пратката от разпределителен център.

Не бъркайте куриерите с хамали
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

Ти май си като малоумните :)
виж какво е писал:



ШРИФТА ДОБЪР ЛИ Е?

ще ти го разтълкувам като са прост човек:
1 - от горното ще подразбира, че поне до последната доставка са били разкарвани боклуците по етажите
2 - куриера по думите на автора на темата е казал "май" - т.е. не е сигурно дали ще трябва да слизат да си мъкнат боклуците

нещо неясно?




махни го този смешник
първо казваше, че ще "побърка куриера", после каза, че ще се жени за операторката, утре кой знае какво ще каже
абе едно е сигурно - празнословец и тъпак

нищо, че и мебелните магазини (сигурно и други за обемна техника) имат някакви такива условия за качване на стоки по етажите
Боклук си ти и тъпунгер и всеки който те подкрепя ще им кажа само:

Имаме ситуация - център, бизнес сграда, офис, фирма, сърдит куриер и т.н. Вие ми говорите са някакви апартаменти в трета глуха.

ПОВТАРЯМ ЗА ХОРАТА КОИТО МИ ДАВАТ СЪВЕТИ. ОТ СПИЙДИ ПОТВЪРДИХА ЧЕ КУРИЕРА Е ДЛЪЖЕН ДА ДОСТАВИ ПРАТКАТА ДО ВРАТА!!!

Още ли ще ми се правите на знаещи?
 
От: Измикяр куриер на Speedy

На мен никога не ми се е случвало да ми донасят пратката до вратата независимо от коя куриерска фирма дали Спиди, дали Рапидо, дали Еконт всичките са едни и същи и боклуци и ми звънят на телефона в 09:15, че са пред входа да сляза да си взема пратката и ставам от сън, до като се облека, до като си измия очите щото все пак от сън ме събуждат, до като се обуя и вече съм в асансьора и ми звънят отново да слизам по-бързо, аз слизам и се оказва, че дори не са пред входа, а пред последният вход от блока щото нямало къде да паркират и вместо поне да дойдат до входа, аз трябва да ходя до последният ход и това при положение, че съм дал ясен адрес за доставка с вход, етаж, номер на апартамент и.т.н и трябва да се качат до вратата ми. Живея на седмия етаж имам асансьор и няма никаква причина да правят цигански номера. И това не говорим за някакви огромни кашони или пратки от по над 20 килограма, а за едни обикновени аминокиселини с тегло под 1 кг или за чифт обувки... Истината е, че куриерите ги мързи! А да не говорим още колко по-неприятно да съм вкъщи с приятелката и да си поръчаме голяма пица до вратата и разносвача да ми се обади, че е долу да сляза да си я взема... Това също ми се е случвало много пъти.
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

Donmakiaveli давам ти жокер. Отиди в кадастъра на най-близката община и ги питай за дефиниция на понятието "до врата" (адрес) на сгради със съсобственици. Тогава пак се върни тук, редактирай всички глупости които изписа и се наречи тъпак, тъпунгер, тарикат, мрънкалник и измекяр :)
По-добре звънни на СПИЙДИ, виж какво ще ти кажат, прочети общите им условия, и се събуди и ти.
 
От: От: От: Измикяр куриер на Speedy

Горкичкия! Ти още малко ще ревнеш :( Никой не го интересува какво искаш, ясно ли ти е.
Ако хамалската дейност беше = на куриерска дейност, то куриерските фирми щяха да предлагат хамалска дейност МЕЖДУ ДРУГОТО :-o така и така разнасят боклуци по етажите, защо да не включат още една дейност какво са включили ПАРИЧНИТЕ ПРЕВОДИ?
явно хамалството с куриерството нямат допирни точки, а ти и "дон"Makaveli сте се взели много на сериозно и сте пълни смешници.
Малоумник, къде намесваш хамалската дейност в този случай?
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Доставянето до врата на апартамент или офис нейде из дебрите на някой блок е изцяло само на добрата воля на куриера. Дсотавка на ул. Тухла 1 е доставка на ул. Тухла 1 не на етаж 35 ап. 199. DHL също не доставят до етаж да не говорим, че в малки населени места без техен офис минават един път месечно и за това се обаждат да си вземеш пратката от разпределителен център.

Не бъркайте куриерите с хамали
Когато извикаш куриерите да ти вземат пратката, до вратата ли ти идват? Адресът е ул. Тухла 1 етаж 35 ап. 199, а не само ул. Тухла 1. ДЧЛ винаги ми качват пратките до вратата, с асаньора и количката.
 
От: От: От: Измикяр куриер на Speedy

Горкичкия! Ти още малко ще ревнеш :( Никой не го интересува какво искаш, ясно ли ти е.
Ако хамалската дейност беше = на куриерска дейност, то куриерските фирми щяха да предлагат хамалска дейност МЕЖДУ ДРУГОТО :-o така и така разнасят боклуци по етажите, защо да не включат още една дейност какво са включили ПАРИЧНИТЕ ПРЕВОДИ?
явно хамалството с куриерството нямат допирни точки, а ти и "дон"Makaveli сте се взели много на сериозно и сте пълни смешници.
Какво общо има хамалската дейност с доставянето на два кашона по 20 кг. бе олигофрен? Ти хамалин виждал ли си през живота си?
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

Тоя пичага все за хамалство говори. Сигурно са му взели хляба и чрез разнасянето по етажите се чувства ощетен, че някой друг вместо него му върши работата. Поне аз така си обяснявам върлата защита на КУРиерите.

Хорейшио, ти ли си? :shock: :shock: :shock:
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

Старите хора са казали - истината боли :) То в сайта може да си пише каквото ще - но ти ако намираш вратички и ги ползваш като хамали, няма да ти мине номера.

На мен друго ми направи впечатление:





Много чудно какво пренасяш... и тези момичета по цял ден ли са у вас? в смисъл там работят ли?
а ти не си могъл да засечеш куриера.



:lol: :lol: айде айде. Който има желание - намира начин, който няма - намира оправдания :)

п.п. темата не мирише, тя смърди :confused:

Колега, спри да се излагаш. Човека си плаща за дадена услуга на дадена фирма и иска да получи това за което си дава парите. А като ти гледам коментарите ти ставаш за детектив. Не спами, а иди да отвориш една кантора и може Спиди да те наемат, за да видиш какво има в пратките и какво правят тези лоши момичета там :p
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Когато извикаш куриерите да ти вземат пратката, до вратата ли ти идват? Адресът е ул. Тухла 1 етаж 35 ап. 199, а не само ул. Тухла 1. ДЧЛ винаги ми качват пратките до вратата, с асаньора и количката.

Ако случайно съвпадне нуждата ми от куриер с техния график идват. Ако не не идват.
 

Горе