Измикяр куриер на Speedy

От: Измикяр куриер на Speedy

Ако случайно съвпадне нуждата ми от куриер с техния график идват. Ако не не идват.
Брех, големи аристократи са ти се паднали. При мен винаги идват, без значение дали ще взимат пратки или ще изпращам нещо. Всички идват, UPS, ДЧЛ, който се сетиш.
 
От: Измикяр куриер на Speedy

По забутаните села и паланки е друго.

Дори в родния ми град дето не е от най-малките, Спиди ги свързвам с долнопробно обслужване и всеки път се питам "какво прави тая отрепка на вратата ми, кой му е разрешил да ми пипа пратката, и защо ми говори като имбецил завършил максимум 4 клас?"

У София е малко по-различно.
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

иска да получи това за което си дава парите.

И тук идва проблемът - знае ли в действителност за какво плаща и не става ли нахален с неговото махленско възпитание да изисква личен хамалин?
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Не идва тук проблема според мен, а в това, че "Спиди" не са си написали общите условия за доставка както трябва!

4. Пратки с тарифно тегло до 20 кг се приемат и доставят от куриера от и до вратата на подателя или получателя.
5. Пратки с тарифно тегло над 20 кг се приемат и доставят от куриера от и до приземен етаж на сградата, в която е адресът на подателя или получателя. Той приема да осигури съдействие на куриера за товаренето и разтоварването.

Ето колко е лесно да няма подобни проблеми.
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

По-добре звънни на СПИЙДИ, виж какво ще ти кажат, прочети общите им условия, и се събуди и ти.

Е нали са в кома, защо да им звъня след като не знаят за какво става въпрос?!? Сам си противоречиш , но когато ти отърва само. През няколко седмици съм свиделт как DHL доставят по 7-8 кашона, всеки с тегло около 30 килограма на офис с 2 момичета. До вратата на сградата и "слезте да си вземете пратката" . Това с количката и асансьора тук е мокър сън. Момичетата съвсем културно молят за помощ момчетата от съсдения офис и всички са доволни. Няма мрънкане, няма хленцане, няма "оле колко съм онеправдан, ама като го видя следващия път ще го ....."
 
От: От: Измикяр куриер на Speedy

Е нали са в кома, защо да им звъня след като не знаят за какво става въпрос?!? Сам си противоречиш , но когато ти отърва само. През няколко седмици съм свиделт как DHL доставят по 7-8 кашона, всеки с тегло около 30 килограма на офис с 2 момичета. До вратата на сградата и "слезте да си вземете пратката" . Това с количката и асансьора тук е мокър сън. Момичетата съвсем културно молят за помощ момчетата от съсдения офис и всички са доволни. Няма мрънкане, няма хленцане, няма "оле колко съм онеправдан, ама като го видя следващия път ще го ....."
За кое си противореча? Не разбра ли едно единствено нещо? Аз плащам на ДПД за доставка до адрес, окей може този адрес да означава самата улица. Но влизам в сайта на СПИЙДИ и те като партньор на ДПД за България да проверя и чета, че доставката на международните пратки е до врата. Кое да разбера? Ти това което написах разбра ли го?
 
От: Измикяр куриер на Speedy

А за DHL го написах в първите си постове, но кой да чете. Пичовете са страхотни. Звънят ми като има повече кашони и слиза някой да помага или най-много някое момиче да вземе по-леко кашонче. Но това са пичове и се разбираме перфектно. А този педал е на СПИЙДИ и се мисли за велик, разбра ли каква е рязликата. Ще направя един клип или запис и ще разберете що за пумяр става дума.

А да не говоря че умишлено ни оставя пратките последни за разнос. После що има бити. Е какво да го правиш този човек като се ебава с бизнеса?

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Е чак пък бити. Айде не се надценявай толкова :) в този форум всички са ММА-ци
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Ооо какъв огромен проблем...нямам думи... :D
 
От: Измикяр куриер на Speedy

На второ четене проблемът изглежда се състои не в товаренето, ми в:

"Тоя нещо ми се издърви по телефона... На мен, големият бизнесмен?! Другите са пичове, щото ме уважават, нищо че ме карат да им върша работата..."
 
Последно редактирано:
От: Измикяр куриер на Speedy

Само ще ти кажа, че дневния ми бюджет за реклама е колкото на него 30% от месечното възнаграждение.

Идва капута и ми сере отгоре на инвестицията. Ще го изкорма, така да знаеш.

От Плевен си. Може и да се познаваме, така че не ми говори за ММА.

Тази тема е приключила за мен.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Измикяр куриер на Speedy

От Плевен си. Може и да се познаваме, така че не ми говори за ММА.

Сливен бе "шампионе" ,Сливен не Плевен, даге.
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Само ще ти кажа, че дневния ми бюджет за реклама е колкото на него 30% от месечното възнаграждение.

Идва капута и ми сере отгоре на инвестицията. Ще го изкорма, така да знаеш.

еееееее НЕ хахахаха :lol: :lol: :lol: :lol:

100 (сто) % от съмненията ми се потвърдиха. Още с първото отваряне на темата ми беше ясен. Просто си толкова елементарен, че няма накъде...
вземи поработи над себе си :)
 
От: Измикяр куриер на Speedy

еееееее НЕ хахахаха [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]

100 (сто) % от съмненията ми се потвърдиха. Още с първото отваряне на темата ми беше ясен. Просто си толкова елементарен, че няма накъде...
вземи поработи над себе си :)
Оффф безделник, айде намери си някво занимание, пищиш като кучка :* :* :*
 
От: Измикяр куриер на Speedy

За съжаление някои хора превръщат този форум в абсолютно същата простотия и малоумщина която ни залива по улиците на нашата родина ......а можеше да бъде оазис сред всичко това....все още може
 
От: Измикяр куриер на Speedy

Според мен най-добрият вариант е куриерските фирми да обявят ясни и точни правила за доставка. Както например при някои магазини за техника. Доставката до входа например е безплатна, а за всеки етаж без асансьор се заплаща определена сума, а ако има асансьор сумата е друга.
 
От: Измикяр куриер на Speedy

В крайна сметка излезе накърнена селска чест :drama:

Някога работех като фейсконтрол в столично заведение. Така там един с 2 автокъщи дето вадел заплата ми за 10 мин си отвисе на входа. 5 години не можа да пристъпи в пиано бара докато бачках там
 

Горе