Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

nikych

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Изработвам всякакви Онлайн Магазини, фирмени сайтове, вицове, сайтове на хотели, забавления, онлайн игри, форуми и още много !

Цените на сайтовете са според изискванията!

За запитвания или повече информация ми пишете на:
Скайп: niky_gat
Емайл: [email protected]

Телефон: 0898807434 - Николай
 
Последно редактирано:
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

Изработвам


Пишеш ли къстъм игри? :D
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

зависи :) Писах ти на скайпа...
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

На какво ще ми изработиш един сайт за хотели и колко ще ми струва ?
 
Последно редактирано:
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

зависи :) Писах ти на скайпа...
Човека прояви ирония. Как така предлагаш "Изработвам всякакви Онлайн Магазини, фирмени сайтове, вицове, сайтове на хотели, забавления, онлайн игри, форуми и още много !"? Как ги изработваш download/install ли? Начина, по които си пуснал обявата изглежда доста несериозно...
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

пиши ми на скайпа или емайла, че не съм тук винаги :) иначе сайт за хотели - ще е около 80 лева....
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

Човека прояви ирония. Как така предлагаш "Изработвам всякакви Онлайн Магазини, фирмени сайтове, вицове, сайтове на хотели, забавления, онлайн игри, форуми и още много !"? Как ги изработваш download/install ли? Начина, по които си пуснал обявата изглежда доста несериозно...

Не е хубаво да ме мислиш за несериозен, преди да си работил с мен :)
 
Последно редактирано:
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

Първо несериозен е една дума. Второ не съм казъл, че си несериозен, а че обявата ти е такава. Има разлика, замисли се :)
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

Първо несериозен е една дума. Второ не съм казъл, че си несериозен, а че обявата ти е такава. Има разлика, замисли се :)

казАл. :)

nikych, не е нужно да изреждаш сайтове на каква тематика правиш. Трябваше да започнеш с това че си програмист - ако си такъв, да напишеш с какви cms работиш и какви езици използваш.

Кка можеш да кажеш, че сайт за хотели е струва 80 лв.? Не знаеш клиента какъв точно сайт ще иска? с какви опции да има..
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

покажи нещо, което си правил
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

Еее тука вече разби цялата конкуренция...за такива пари..мисля 50-100лв. пишеше...аз трябва да почвам за стотинки да правя,че да намеря клиенти...
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

И аз, и аз искам сайт .. такъв за 80лв. Ама да не е като на другите. Иска като влезнат хората (клиентите) да си кажат АХХ .. Да има мърдащи се картинки, анимации. Може би на флаш ще е най-добре и да мога да си въвеждам от контрол панел обяви, оферти статии и други. Да не забравяме форма за резервация и възможност за абониране за нови оферти.
 
От: Изработвам ЕВТИНО Електронни магазини,Фирмени Сайтове,форуми и Всякакви други

казАл. :)

nikych, не е нужно да изреждаш сайтове на каква тематика правиш. Трябваше да започнеш с това че си програмист - ако си такъв, да напишеш с какви cms работиш и какви езици използваш.

Кка можеш да кажеш, че сайт за хотели е струва 80 лв.? Не знаеш клиента какъв точно сайт ще иска? с какви опции да има..

май не си прочел добре :) писал съм: ще е около 80 лева.... ОКОЛО.. а това около му го казвам, за да знае че няма да дава 200-300 лева. :)
 

Горе