Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Бързо ми ги изработи и са добре като дизайн и идея. Аз си принтирах пробно няколко и принтирани седят добре.

Като цяло беше това, което искам, бих казал, че ако дадете конкретни насоки ще ги изпълни на 100%. Като гледам цените, напълно си заслужава!
 
Последно редактирано:
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Хайде правя още логота и визитни картички ебзплатно, за да си запълня празните места в портфолиото :)
 
Здравей,
случайно попаднах на темата ти.....и аз се записах за безплатна визитка:evil:
Понеже не мога да пиша на лични( с малко мнения съм, регистриран от днес), пиша направо тук:
аз търся човек, който може да прави картинки на Photoshop...
Става въпрос за прости неща от типа на картинка за промоция, на която има 2 продукта, надпис ПРОМОЦИЯ и цена. Това просто като пример го давам...
ако имаш скайп ще се радвам да се свържем там, ако имаш интерес разбира се.
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Да дай го common :)
Логото наwhatsup
311111.jpg

whatsup
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Уж четох внимателно, но се обърках - има ли останала свободна визитка или ги заеха? Ако има - вдигам ръка за да индикирам желание, ако не...здраве да е! :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Незнам аз се обурках... То един иска отказва се другия приема кво става таа айде пиши на лично за визитната :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Незнам аз се обурках... То един иска отказва се другия приема кво става таа айде пиши на лично за визитната :)

Писах преди няколко дни, но ти получили?
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Не съм получил нищо....

Писах ти отново преди няколко минути - провери си ПМ.
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Не знам кой и какви книги е чел и кой не е чел, но май доста не прочетоха за какво става дума тук, а то е повече от просто: Влиза юзър, прави оферта, предлага и безплатно услуга срещу ревю, а останалите искат да прочетат ревюто.
Аз съм от останалите - не ме интересува дали е чел, преписвал или гледал, а какво прави, за колко време и дали ми е допаднало.

Взех (на късмет) изработка дизайн на визитка. Това, което предполагам като обратна връзка ще вълнува онези, искащи да поръчат е следното:
1. Подадох само данни за визитката и предпочитанието да се ползва логото, което имам, но не и като задължително условие, а само след преценка на колегата.
Толкова.
За по-малко от половин час имах готови 2 варианта - стандартен и "нестандартен". Както по-горе споменах - аз съм лаик и не ме интересуват как се наричат нещата в този бранш, факт е че са много добри. Идейно, красиво и запомнящо се. Точно нещата, които трябва да има като качество една визитка, за да те запомнят след срещата, а не да си поредния в класьора.
Дали и ще има ли проблем при печата не знам, но не ме интересува - това е проблем на тези, които ще ги печатат, защото съм им клиент, нося дизайн и го искам така. Това е.

При оферта: {Визитни картички} - 2 концепции, до 2 редакции Едностранна - 15лв | Двустранна - 25лв
Моето мнение е: Работи бързо, ако имате забележка (аз нямах) се съобразява, намирам направеното за креативно, а цената за повече от добра.На мен 2та дизайна ми харесаха много и съм доволен от свършеното.
Препоръчвам, защото съм виждал доста по-уверени, доста по-високи оферти и много по-зле направени неща сред офертите тук. Но подминавам, защото някой е положил труд и усилие и това, че на мен не ми допада, не значи, че друг няма да е доволен.

А ако гроздето искате да ви бъде кисело, то винаги ще си намерите и причината...
Успех на колегата!
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Единствената ми забележка е, че ми даде цена чак след като завърши всичко, но в крайна сметка се разбрахме ... Много съм доволен от направените рекламни материали и определено бих използвал пак услугите му. Правил ми е няколко банера + дизайн на сайт и съм много щастлив от резултатите. За мен най-важното е в рекламният материал да има някаква мисъл, а не просто да се нахвърлят графични елементи в опит да се сътвори нещо "красиво". Когато разбере какво точно иска клиента сътворява наистина добри неща (аз така или иначе до сега не съм виждал дизайнер, който да си загуби няколко дена само за да вникне в проекта ви, после да направи гениалният банер и да ви вземе 10 лв та диалога и по-подробните обяснения са напълно в реда на нещата)

Не мога да разбера защо колегите с безплатните ревюта така и не написаха ревю за свършената работа... нали това е идеята не безплатните логота и визитки??
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Не мога да разбера защо колегите с безплатните ревюта така и не написаха ревю за свършената работа... нали това е идеята не безплатните логота и визитки??

Моето е точно над мнението ти :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

nnikolov, препоръчвам ти да си направи портфолио - линк към което да бъде поставен в първия ти пост. Със сигурност на доста хора на които не им се обикаля из цялата тема за да търси постовете където си показал какво правиш!
Може да изпозлваш темплейт за галерия чрез която да се разгледат удобно всичко изработено от теб, и също страница със мнения от клиенти.

Поздрави.
 

Горе