Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Айде без да се заяждаш само :). Ми като забелязваш толкова много малките детайли защо не забеляза сайта на визитката и да го посетиш ? :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

правилното изписване е SEO оптимизация

Всъщност, и така не е.

М/у другото, какво е това обръщане лице-гръб?
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Всъщност, и така не е.

А как е правилно?

Прилагам цитат от Речник на Онлайн Маркетинг и SEO термините от сайта на Евгени Йорданов seoptimizacia.com:

Search engine optimization (SEO) – Процесът на преправяне на един уебсайт и неговото съдържание така, че да е максимално удобен и значим, както за Интернет търсачките, така и за хората. SEO оптимизацията включва технически задачи, които да улеснят една търсачка да открие и индексира уебсайта за съответните ключови думи, както и включва маркетинг насочени задачи, които да направят сайта по-привлекателен за потребителите. Успешния маркетинг за търсачките, помага на сайта да заеме върхови позиции за качествени ключови думи и фрази.

Едва ли човек като Евгени греши, като пише за SEO оптимизация!
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Това е Илюзионен трик който в лицето се среща главната информация, а цветовите вълнички се набиват в мозъка :) след обръщане окото се опитва да избегне тези остри цветове и погледа отива точно на контактите :) Незнам как не сте чували за тези като в другите държави масово се използва тази технология. Да не говоим за Тъч скрийн визитни картички, които все повече навлизат. Те са направени като меню, като статичен уеб сайт, например контакти цени услуги и при натискане се отваря поле и четеш връщаш се :) мисля че струваха около 20$ една визитна картичка празна:)

И моля вече да не спамите :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Ами трябва да е или SEO или Оптимизация за Търсачки ОТ на български:). Специално с чуждиците няма такова нещо като правилно или неправилно. Всичко зависи коя дума ще се наложи като най - популярна и тя става на практика ''правилна''.
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Това е Илюзионен трик който в лицето се среща главната информация, а цветовите вълнички се набиват в мозъка :) след обръщане окото се опитва да избегне тези остри цветове и погледа отива точно на контактите :) Незнам как не сте чували за тези като в другите държави масово се използва тази технология. Да не говоим за Тъч скрийн визитни картички, които все повече навлизат. Те са направени като меню, като статичен уеб сайт, например контакти цени услуги и при натискане се отваря поле и четеш връщаш се :) мисля че струваха около 20$ една визитна картичка празна:)

И моля вече да не спамите :)
Вероятно имаш предвид Figure - Ground, ама предполагам си чел превода на някой българин.
Но в картичката вълничките всъщност са ти Figure, а не обратното.

Ето тук добро обяснение на принципа: Figure Ground Relationships.
Чудесно е че си се насочил към дизайнерската теория.
 
Последно редактирано:
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Да но и на тези визитки ефекта е същия :) ако БКиров си ги направи да публикува някой снимка и ще видиш :) А относно тези новите технологии в България по принцип хората трудно възприемат новото и винаги сме последни в новостите....
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Едва ли човек като Евгени греши, като пише за SEO оптимизация!

На български се пише "оптимизация за търсачки". SEO е абревиатура от Search engine optimization. С думи прости О-то в "SEO" означава точно "Оптимизация" и да се използва фраза като "SEO оптимизация" е просто ... неправилно.

Остана на правопис и граматика да се учим от оптимизаторите :mrgreen: Човекът просто си оптимизира сайта за въпросната фраза.
Макар че има и по-елегантно решение: "SEO - оптимизация за търсачки"
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Айде оставете го човека... Всеки греши :) Ще си поправи грешката и аз ще оправя визитните картички! Are you happy now? :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Да но и на тези визитки ефекта е същия :) ако БКиров си ги направи да публикува някой снимка и ще видиш :) А относно тези новите технологии в България по принцип хората трудно възприемат новото и винаги сме последни в новостите....
Аз откога мрънкам по темата, ама никой не поема. То това са си класически базови знания, нищо ново няма.
Ще е супер да има повече хора, за които дизайнът не е да краднеш някоя готова картинка и да я омажеш с фотошопски филтри.

ПС: Едитвам си леко заядливия предишен пост. На прав път си.
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Business card1.jpg
31313131.jpg


Ето ще една филтрирана :)
Noke от никой не крадвам нищо :) Може да погледна от някаде за идейка но не правя същите неща ами вкарвам и въображение :)
 
Последно редактирано:
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Снимката от тоя последният пост какво трябваше да покаже? Подобие на визитка на снимката се вижда или ръка на джудже или нещо огромно което трябва да прилича на визитка. Освен това пластмасова ли е или това трябва да е изрязано с тези форми по краищата. Особено за второто е крайно невероятно.
Забелязвам много "гурута" на визитки и лога които за жалост нямат грам идея как се реализират тези неща след като ги създадат.
Като цяло не правя забележки в този форум но тук не видях нещо което в краен резултат да се получи задоволително.
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Това че съм ги разпънал повече? Те пак са си 85 на 50 пиксела и 90 на 50? Дал съм ги да се виждат по добре... Трябва малки ли да ви ги показвам :) И логотата който ги правя и ги предавам специално само да се поставят в сайта лично аз ги тествам как ще стоят там...
А и като ти гледам сайтовете. Уникален дизайн :) че аз ако ти покажа някой мой дизайн на сайт преди 5 години дето съм го правил ще те бия по всички параграфи :) Така че не мисля че.... както и да е няма да коментирам повече, защото ще кажа някой неща :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Хахах Смешко чети моето момче аз не ти говоря за уеб а за печат. Аз с уеб дизайн не се занимавам когато разбереш че има разлика между двете тогава ще коментираш. В уеб моята работа е съвсем друга и мога да кажа че се получава доста добре с грозничките дизайни.
Просто ти направих забележка че голяма част от дизайните ти не са предвидени за печат. Когато правиш лого за сайт добре идеално тествай гледай как седи. Но когато го правиш за печат се съобразявай с елементарни правила за това. Ако искаш приемай съвета ми просто заради теб твоите клиенти ще ревът и ще обвиняват този който им печат за това че твоите проекти са такива.
Пак казвам голяма част! не всички. :)
А за малко и голямо съвсем за друго ти говорих но... как да е желая ти успех имаш добри попадения за уеб с малко четене или слушане на съвети може да понаучиш и за печат да ги правиш. В уроци.ком тези неща за които ти говоря не ги пише ;)

PS: За да видиш че съм с добри намерения а не просто се заяждам няколко бързи съвета. Смени си шрифтовете Имената и тн с такива тънки кофти, не залепяй текстовете по ръбовете особено по края на самата визитка а и в самия дизайн седи кофти и при рязане хвърчат букви особено при двустранен печат което ти съвсем не отразяваш. Клиентите ти от тук няма как да знаят тези неща ти трябва да им обясниш кое защо е така. Защото има няколко души в този форум които могат да ти кажат че имам идея как се правят визитки ;) Макар че съм некадърник сравнено с теб по твоите думи.
 
Последно редактирано:
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Хахах Смешко чети моето момче аз не ти говоря за уеб а за печат. Аз с уеб дизайн не се занимавам когато разбереш че има разлика между двете тогава ще коментираш. В уеб моята работа е съвсем друга и мога да кажа че се получава доста добре с грозничките дизайни.
Просто ти направих забележка че голяма част от дизайните ти не са предвидени за печат. Когато правиш лого за сайт добре идеално тествай гледай как седи. Но когато го правиш за печат се съобразявай с елементарни правила за това. Ако искаш приемай съвета ми просто заради теб твоите клиенти ще ревът и ще обвиняват този който им печат за това че твоите проекти са такива.
Пак казвам голяма част! не всички. :)
А за малко и голямо съвсем за друго ти говорих но... как да е желая ти успех имаш добри попадения за уеб с малко четене или слушане на съвети може да понаучиш и за печат да ги правиш. В уроци.ком тези неща за които ти говоря не ги пише ;)

PS: За да видиш че съм с добри намерения а не просто се заяждам няколко бързи съвета. Смени си шрифтовете Имената и тн с такива тънки кофти, не залепяй текстовете по ръбовете особено по края на самата визитка а и в самия дизайн седи кофти и при рязане хвърчат букви особено при двустранен печат което ти съвсем не отразяваш. Клиентите ти от тук няма как да знаят тези неща ти трябва да им обясниш кое защо е така. Защото има няколко души в този форум които могат да ти кажат че имам идея как се правят визитки ;) Макар че съм некадърник сравнено с теб по твоите думи.

Сега се пребирам от работа :) затриват се по 3 4 милиметра от картичката а аз ги представям вече как ще изглеждат след принтиране :) как трябва да ги показвам неизрязани и в форма 9 на 5 ли ? те са по принцип неизрязани но съм ги направил на ревюто изрязани по краещита :) Незнам какъв е проблема :)
 
От: Изработвам Логота, Визитни картички, и много други. Ниски ЦЕНИ!

Какви са тия спорове и чудесии. Хората не ги интересуват такива работи. Те искат мнение за човека. Като рагледах работата му доста ми допадна. Доста професионално и креативно. Успех! :D
 

Горе