Изработвам лога, банери, уеб и графичен дизайн, други

От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Нови цени:

Банер: 5$
Анимиран банер: 8$
Лого (уеб): 10$
Лого (векторно): 20$
Уеб дизайн: 50$

Цените са в долари.
 
Последно редактирано:
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Нови неща:
opt1250295474f.png

rgh1250295504e.gif

opt1250295524i.png
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Нови парчета от мене :)

660-attorney-header2.png

crime-scene-header.png

ipod-surge-logo.png
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Готини неща :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Само при мен ли не се отваря сайта cheapbanners info ?
 
От: От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Само при мен ли не се отваря сайта cheapbanners info ?
И при мен не се отваря в момента. Ако не е от броя на поръчките за банери, трябва да е поради факта, че BRAIN_PAIN ъплоудва дълъг списък с testimonials. :D
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Понеже е безплатен хостинг и от време на време сайта е долу :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Хммм недовършен сайт :)
Продава се + довършване и промяна на логотo :D :D


Някой хора поръчват дизайн и после не ти пишат никакви...
 
Последно редактирано:
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Лого за сайт, за ревюта на маратонки :)

logo.png
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ще видиш ти, като те осъди Найк за 5 милиона долара. :)
 
От: От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ще видиш ти, като те осъди Найк за 5 милиона долара. :)

All trademarks and logos are owned by their respective owners :D :)
 
От: От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ще видиш ти, като те осъди Найк за 5 милиона долара. :)
да братле... и един мърмот завива шоколадът в станьол
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Промоция до края на седмицата - За 20 лева може да си поръчате едно от следните неща:
- Уеб дизайн за сайт
- 3 хедъра
- 5 банера
- 4 логота

Трябват ми пари да си платя нетя :) Предпочитан метод за разплащане специално за тази оферта - epay.bg
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Нещо ново :)

pokerlogo.png


Preview:
previewerb.png
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Защо никой не ми поръчва, кажете честно :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Защото предлагането е по-голямо от търсенето. :wink:
Опитай и в други форуми.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Първо защото е време на криза и всеки предпочита да използва WordPress,Joomla,webSPELL или друга СМС система. Второ за изработването на лого използват теми като тази , за да е безплатно. Дори Харкон сподели ,че неговото е безплатно. Ако съм на теб ще си направя блог и ще споделям интересна информация,ще станеш и по-популярен. Сайтовете , който си направил за Anti-smoking , Teeth-whitening , Weight loss е препоръчително да са на отделни домейни,оптимизирани по отделно , за да има повече трафик.Ще питаш защо ? Еми защото всеки от сайтовете ще е оптимизиран според отделни ключови думи и ще се класира по-добре (лично мнение). Пробвай в DP,uroci.net,web-tourist.net , слагай уроци и оставяй скайп,ICQ или имейл ... Още ми пишат хора от форуми,където съм пост-вал уроци,даже съм работил с тях... :) Късмет!
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Първо защото е време на криза и всеки предпочита да използва WordPress,Joomla,webSPELL или друга СМС система. Второ за изработването на лого използват теми като тази , за да е безплатно. Дори Харкон сподели ,че неговото е безплатно. Ако съм на теб ще си направя блог и ще споделям интересна информация,ще станеш и по-популярен. Сайтовете , който си направил за Anti-smoking , Teeth-whitening , Weight loss е препоръчително да са на отделни домейни,оптимизирани по отделно , за да има повече трафик.Ще питаш защо ? Еми защото всеки от сайтовете ще е оптимизиран според отделни ключови думи и ще се класира по-добре (лично мнение). Пробвай в DP,uroci.net,web-tourist.net , слагай уроци и оставяй скайп,ICQ или имейл ... Още ми пишат хора от форуми,където съм пост-вал уроци,даже съм работил с тях... :) Късмет!

Благодаря ти много за мнението :) Е да, но все пак не правя само логота, а и гледам, че други колеги имат поръчки :) Явно е някъде другаде причината :)

Нещо ново, интересно и весело :)

chatismalogo.png


Ако някой има интерес към това лого можем да сменим текста и да се споразумеем, тъй като все още логото няма собственик :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Останал съм с впечатление ,че никой уеб дизайнер не се средоточават само върху едно нещо, а именно изработка на визитки,логота и... тн ( може би само най-добрите). Тъй като прекарват много време пред компютъра , те избират и други занимания като affiliate например или печелят пари от twitter. Имаш сайт на английски за уеб дизайн... използвай Facebook за да се рекламираш - http://business-bulgaria.org/5-начина-как-да-използваме-facebook-за-трафик.html
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

...Второ за изработването на лого използват теми като тази , за да е безплатно. Дори Харкон сподели ,че неговото е безплатно...

Извинявам се, че се намесвам, но когато дадена фирма/човек или просто нека го наречем клиент иска уникално лого, никога няма да тръгне да използва такива "програмки" или каквото са там ;) Това което може да направи един добър дизайнер, не мисля, че може да се направи при тази програмка.А колкото до нея - мисля, че тя естествено работи по някакъв алгоритъм и малко или много доста от логата ще си приличат много.
Мм, предварително да кажа, че не съм искал да засегна, никой който е използвал тази програмка за да си направи лого :)
 

Горе