Търся: Изработка на Сайт - Визитка

CODEXGIGAS

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички!

Имам идея за изработка на сайт под формата на визитка. Сайта буквално ще има само една главна страница на която ще има един background, описание, два линка, два бутона и най-много един видео клип. Сайта ще се използва за трафик кликове и няма да си променя информацията по никакъв начин.

Знам, че повечето хора ще кажат направи си го сам, то е много лесно, но не искам.

1.Горе долу колко ще струва bg домейн ?
2.Горе долу колко ще струва един малък хост ?
3.Горе долу колко ще струва изработката на такъв сайт ?
4.Заслужава ли си за такъв тип сайт да се направи добра SEO оптимизация ? - ако изобщо е възможно.
 
1 и 2 по 60 кинта, 3 е 100 кинта, за 4 сам си преценяваш
 
За сайт не мога да ти помогна, но за визитка направена по всички стандарти - мога. Ако искаш дизайн на истинска визитка. Правил съм визитки за прекупвачи за по 120 долара. А те за колко са ги продали не знам.
 
4.Заслужава ли си за такъв тип сайт да се направи добра SEO оптимизация ? - ако изобщо е възможно.
Твърдо не, сайт визитка със статично съдържание и една страница няма каква оптимизация да се направи.

Каква е идеята, защо е толкова орязано?
 
Кой е този сайт, дай да го видим, че ми стана интересна идеята, и без това трябва да се отвличам с нещо.
 
Твърдо не, сайт визитка със статично съдържание и една страница няма каква оптимизация да се направи.

Каква е идеята, защо е толкова орязано?
Развивам телеграм канали. Правих трафик реклами от Фейсбук директно към Телеграм, но губя много пари от хора, които все още нямат инсталирано приложение. Дори и да имат желание да си го инсталират, докато го инсталират импресията във фейсбук преминава и губят публикацията, а така, после няма как да цъкнат на линка. През сайт ще е много по-лесно. Целта е опростен сайт, защото не искам да печеля от него. Той просто ще е един вид препратка.

Кой е този сайт, дай да го видим, че ми стана интересна идеята, и без това трябва да се отвличам с нещо.
Този сайт все още не съществува. Това питам - дали някой може да го направи. =}
 
Този сайт все още не съществува. Това питам - дали някой може да го направи. =}
Като домейн съществува ли.
 
едно wp със статична начална страница, бързо инсталиране и настройване, ако текст и всичко го има 1 час работа, някой ще го лапне проекта
 
едно wp със статична начална страница, бързо инсталиране и настройване, ако текст и всичко го има 1 час работа, някой ще го лапне проекта
Какво ще кажеш за скрит текст, колкото да има текст за индексация, а видимото да е картинен файл?
 
По точка 4 - да, възможно е. Например с използване на визуално скрити субдиректории.
 
пиши на петя

 
Здравейте на всички!

Имам идея за изработка на сайт под формата на визитка. Сайта буквално ще има само една главна страница на която ще има един background, описание, два линка, два бутона и най-много един видео клип. Сайта ще се използва за трафик кликове и няма да си променя информацията по никакъв начин.

Знам, че повечето хора ще кажат направи си го сам, то е много лесно, но не искам.

1.Горе долу колко ще струва bg домейн ?
2.Горе долу колко ще струва един малък хост ?
3.Горе долу колко ще струва изработката на такъв сайт ?
4.Заслужава ли си за такъв тип сайт да се направи добра SEO оптимизация ? - ако изобщо е възможно.
Силно препоръчвам @petya77
 
пиши на петя

Този темплейт няма да му свърши работа, ако няма познания да борави с Notepad++, HTML5, CSS3, за да си го пригоди. Дори и да ползва други готови шаблони, ще има нужда от редакция и изчистване на излишен код. :) Работя над проект и с малко дете трудно отделям време за допълнителни задачи. Иначе работата по заданието, което авторът търси, не е много. :)
 
Здравейте на всички!

Имам идея за изработка на сайт под формата на визитка. Сайта буквално ще има само една главна страница на която ще има един background, описание, два линка, два бутона и най-много един видео клип. Сайта ще се използва за трафик кликове и няма да си променя информацията по никакъв начин.

Знам, че повечето хора ще кажат направи си го сам, то е много лесно, но не искам.

1.Горе долу колко ще струва bg домейн ?
2.Горе долу колко ще струва един малък хост ?
3.Горе долу колко ще струва изработката на такъв сайт ?
4.Заслужава ли си за такъв тип сайт да се направи добра SEO оптимизация ? - ако изобщо е възможно.
За такова нещо ползвай някакув ландинг пейдж темплейт и си го оправи сам. Елементарно е.
 
Давай да го правим сайта ще направя всичко за 234 лева. Ако ти харесва цената пиши ми.
 

Горе