Изработка на лого 14.99$

От: Изработка на лого 9.99$

Мерси колега, старая се. Нека правим живота по-цветен.
rss.png
 
От: Изработка на лого 9.99$

Колега :D (как добре звучи само) провери си портфолиото/блога защото чичо гошо се е разпищял че имаш вируси. Погледни за какво става въпрос защото и тук пищи в темата най-вероятно заради това че банерите са хостнати там. :) Айде успех както с работата така и с отстраняването на проблема.
 
От: Изработка на лого 9.99$

Webstil, заразен ти е сайта (zlatil.com) и Хрома реве дори, когато се опита човек да влезне в темата. Оправи си го, защото ще имаш проблем с класирането на сайта ти. Дори и в резултатите на Гугъл показва предупреждение за него, да знаеш
 
От: Изработка на лого 9.99$

Добре как да го оправя? На мен нищо не ми показва с всички браузъри? как да го премахна проблема като не го виждам? Откъде може да са тия вируси..много странно :S Плугини или спам коментари дали може да са причината?
"Открит е критичен злонамерен софтуер.", ама аз не съм качвал такъв...пишат от Г, че най-вероятно е хакерска атака, но никой не ми е влизал в акаунта, да питам от хоста? : )
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

Това което пише е че злонамерен софтуер се хоства на goldcove.ru което не знам имаш ли линкове към него и т.н. Не знам на какъв хост си но ако сте на един хост може и от това да пищи все пак на страницата генерирана от гугъл пише че ако си собственик може да използваш webmaster tools и т.н. така че ползвай ги и виж какво пише там за да няма наказвания :)
 
От: Изработка на лого 9.99$

В единия сайт само : )
Ще отворя нова тема, да не се спами тук, не мисля, че това се отразява на класирането в G, но определено не е приятно, просто си нямах идея, че е така.
Ще качвам картинките в друг сайт, за да се виждат оттам, ето един банер от днес:
2qamxcy.gif
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

2wedu0y.jpg


3004nx1.jpg


Хайдее най-добрите изображения са при мен : )
 
От: Изработка на лого 9.99$

fnr4uv.jpg


Ще работя до 10-ти август, после почивка, така че който желае да поръчва сега : )
 
От: Изработка на лого 9.99$

i5vdk5.jpg


20% намаление за неделя и понеделник на всички услуги, възползвай се СЕГА!!
До час свършвам с взетите поръчки и съм готов за НОВИ!!
 
От: Изработка на лого 9.99$

Гледам колегите визитки показват:

Визитките са отпечатани, а не само картинки, тук просто съм ги сложил на интересен фон.Запитвания за цени и т.н. на визитки на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

Ще пуснеш ли една снимка как изглеждат отпечатани защото правихме едни флаери за Ади и разликата между това да го гледаш така и отпечатано беше от тук до небето :) За щастие в добрия смисъл!
 
От: Изработка на лого 9.99$

Отпечатани са си екстра, фотоапарата ми обаче не фокусира добре от близо. : )
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

Какво стана със портфолиото. Успя ли да го изчистиш от вирусите?
 
От: Изработка на лого 9.99$

westside мерси за мнението, аз също харесвам коректните и тези, които си плащат : )
ma57er е луд, голям хакер, много ми помогна : )
Имам работа по портфолиото, ще го местя и на друг хост, но ще е към края на месеца.
А сега давайте поръчки, че работя до петък..после ще ви трябва друг дизайнер :)
 
От: Изработка на лого 9.99$

sv43er.jpg


Работим и за Нигерия :D:D

291038i.jpg


Това стана случайно : )
 
Последно редактирано:

Горе