Изработка на лого 14.99$

От: Изработка на лого 9.99$

16h2pt.jpg
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

Отново съм тук. Чакам вашите поръчки. Възползвайте се сега от невероятната цена за лого дизайн, защото скоро ще я вдигна : )
 
От: Изработка на лого 9.99$

2vaio7o.jpg

Лого за магазин за smartphones, PC's, tv's, Photo....gadgets.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

11git81.png



3340ytc.png

.com е черно заради цветовете на сайта, тук не седи така добре..

Цената за лого вече е 14.99$.
За редовните клиенти има отстъпки разбира се.
Ако някой мод види темата ще го помоля да промени заглавието.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 14.99$

Отново съм онлайн, ако имате нужда от лого или нещо друго, което мога да изработя и искате да помогнете на един беден студент в чужбина. МОЛЯ ВИИИ, пишете ми. :D
 
От: Изработка на лого 14.99$

В момента нямам време да ги векторизирам, доста ми е натоварена програмата, но мога да ти направя опростено и изчистено лого, което някой друг да ти векторизира. Ако става въпрос за нещо просто с малко елементи може да го векторизирам, но нямам време за сложна векторизация. Голяма си е играчка : )
 
От: Изработка на лого 14.99$

Колега,
с най-големи извинения, но не мисля, че е окей да използваш готови картинки за свои лога. Примерно окей - може да вземеш някой отделен елемент и да го преработиш, но цяла картинка и да я броиш за свое лого.... подсъдимо е.. :)

shopping_cart_racing.png
- ето тази имам в предвид :)
 
От: Изработка на лого 14.99$

Zealot, а прочете ли най-долу в сайта какво пише?

http://www.wpclipart.com/legal.html
These images are public domain (PD), and that means they can be used and edited for whatever purpose you wish, personal or commercial. No attrribution or linking is required. (although a link would be nice...)
.

Да беше писал някой друг потребител (клиент) - ОК, ама конкурент да плюе - не ме кефи ...
 
От: Изработка на лого 14.99$

Ми мерси за червената ряпа, "приятелю", ама не съм наплюл никого както виждаш.
Картинката на колегата "дизайнер" ми се стори много позната и ми изелзе на първи ред в гугъл. Копирах линка и я постнах тука. Ако за тебе тва да гепиш снимки от нета и да ги броиш за лога е окей - за мен не е :)

И явно не си виждал какво значи плюене, щом това го смяташ за такова.

Айде! И със здраве ;)

И такова.. тия.. творби, далеч не ги бутам в графата с конкуренцията ама окей. Спирам да говоря, че са ми 'лабави нервите на последък и може да изям някой бан...
 
От: Изработка на лого 14.99$

Драсни едно ЛС заинтригува ме и ми трябва логодизайн за един от сайтовете ми. Предварително благодаря.
 
От: Изработка на лого 14.99$

Мисля, че картинката беше свободна за употреба, както и да е точно логото с тази картинка няма да се ползва, последното беше избрано.
Навярно не съм ти конкуренция, но аз правя това по-скоро като хоби и не смятам да се занимавам с него за в бъдеще.
Успех на всички, правя каквото мога и не се мисля за голям дизайнер.
 
От: Изработка на лого 14.99$

Здравейте,
Моля за предложение и ценова оферта.
Поздрави,
Георги Христов
 
Последно редактирано:
От: От: Изработка на лого 14.99$

Здравейте, стартираме нов малък проект наречен bizneslist.com. Ще бъде каталог на фирми, свързани с други наши проекти. Както ще се уверите от сегашната визия, имаме нужда от дизайн на лого и началната страница.
Моля за предложение и ценова оферта.
Поздрави,
Георги Христов

Що ли си мисля, че спамваш? 8)
 
От: Изработка на лого 14.99$

Това се дублира, как да го изтрия??? ...Какво те кара да мислиш, че спамя. Това, че питам 3-ма души за едно и също нещо е защото искам да получа най-добра оферта...не виждам нищо лошо...
 
Последно редактирано:
От: От: Изработка на лого 14.99$

Що ли си мисля, че спамваш? 8)

Какво те кара да мислиш, че спамя. Това, че питам 3-ма души за едно и също нещо е защото искам да получа най-добра оферта...не виждам нищо лошо...
 

Горе