Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

От: Re: От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

Хм, пък аз тъкмо си бях променил мнението за тебе. Интересно. "ощипана седмокласничка в дневна дискотека след великденски пости" ц-ц-ц...


BogoJlea, в интерес на истината няколко образеца на визитки наистина ще са от полза. Успех с услугата.

Мнение лесно се променя, ама стореното дело назад не се връща...
Та и ти така вече хвърли камъка, сега и да обясняваш че си го хвърлил не за да ме убиеш, а за да ме пазиш от мухите файда никаква...
само бъдещите ти действия ще покажат какво ти е мнението...
 
Re: От: Re: От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

Мнение лесно се променя, ама стореното дело назад не се връща...
Та и ти така вече хвърли камъка, сега и да обясняваш че си го хвърлил не за да ме убиеш, а за да ме пазиш от мухите файда никаква...
само бъдещите ти действия ще покажат какво ти е мнението...

хубаво е личните забележки да ги изнесем от темата на BogoJlea - офтопикът не е полезен за никого
 
От: Re: От: Re: От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Re: От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

BullBlogger при първа възможност ще кача дизайни на визитки правени от мен, че имах малък проблем със съхранението на информацията ми. Прикачам и още едно лого: Виж файлът 3644

Без да казваш че се заяждам... на колко оценяваш това последното лого което показа?
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
Стига с тези безсмислени ъпове. Като видя някой така да ъпва и ми изчезва всякакво желание да му пиша и да поръчвам от него. Ъпвай умно като качиш нещо ново, обявиш конкурс, помолиш клиент да ти напише ревю и т.н.

Това твоето е смешна история. Както когато един приятел се беше отрязал и си поръчваше поздрави за себе си в дискотеката.

Освен, че ъпваш некултурно го правиш и ненормално често. Хората ъпват през няколко месеца, ти искаш само твоята тема да стои отгоре и през 2 дни ъп, та ъп. Не си само ти в пазара, още малко пък само твоята тема трябва да ми се набива на очи в "Какво ново".
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:

Горе