Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

Предлагам изработка на сайтове (специализиран в онлайн магазините), изработка на логота,визитки,флаери и др. Цените не са евтини, но крайния продукт ще ви хареса. За повече инфо, цени и др. пращайте на лично. Благодаря Ви предварително!

Няма да е лошо да сложиш нещо като портфолио или поне няколко примера. Цена също липсва. Като заключение офертата е калпава, следователно услугата още повече.

Все още имаш време да си преправиш офертата.
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

но крайния продукт ще ви хареса.

Много си сигурен? евала ти :lol:

дай да видя нещо което си правил: лого и някой онлайн магазин
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

Второ щом от офертата си извади извод за услугата, евала ти разбирач :D

А ти си бил голям предприемач, с дървена оферта къде си тръгнал да предлагаш каквото и да е било :cry: Приеми го като съвет и не го правя за да те дразня, а за да ти дойде акъла и да се сетиш с 2 реда не можеш да предложиш каквото и да е било
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

..........
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

Когато някой предлага услуга и особено когато е непознат в даден бранш (какъвто е този случай) е важно максимално подробно да представи стари свои проекти, визия на фирмата или личната своя визия за развитието си в тази насока, ако е freelancer и някакви ориентировъчни цени за конкретни услуги. Някак ми се вижда странно сайтовете и визитките да се предлагат в една и съща оферта.
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

...........
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

............
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

...........
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

Логата са готини наистина, защо не ги слагаш в първия пост, така ще е по-лесно за разглеждане за хората...инак след 2-3 дни като се прибера и съм пред комп, ще ти драсна за едно...
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

.....................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

може ли да видя няколко визитки които имат дизйн направен от теб и струващ 40-60 лева?
Просто искамда разбера разликата между професионален дизайн и обикновен за 10 лева?
 
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

................
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

AM-RA е браво успя да си минеш 10-те коментара и то за един ден браво! Ай сега стига спами по темите, ако искаш нещо наистина, може да ми пишеш на лично, даже може да ми пратиш дизайн на визитка за 10 лв. Поздрави!

Що така с рогите бре хора?

Ма като сме с малко мнения да не сме 8-ма категория потребители?
То като се загледам и ти си с 20 мнения и си пуснал оферта ?
та защо веднага скачаш срещу мен ?
Старо куче ли си вече - захапал си кокала или нещо по приятно?

Просто никъде не виждам примерни дизайни на визитки от 40-60 лева?
Откъде знаеш че не поръчвам годишно по 5-10 000 визитки ?
как прецени по поста ми че само си спамя?

Защо криеш визитките и не показваш поне един дизайн, за да преценя каква е разликата между тези които ползвам и това което можеш да ми предложиш ти ?

Поста ми си е изцяло в твоя полза, вдига ти темата нагоре и има запитване за услугата която предлагаш?
кое в нея не ти се понрави ? :)

Да не си рода на булблогер, че и той така скача като ощипана седмокласничка в дневна дискотека след великденски пости.
 
Re: От: Изработка на сайтове,логота,визитки,флаери и др.

Да не си рода на булблогер, че и той така скача като ощипана седмокласничка в дневна дискотека след великденски пости.

Хм, пък аз тъкмо си бях променил мнението за тебе. Интересно. "ощипана седмокласничка в дневна дискотека след великденски пости" ц-ц-ц...


BogoJlea, в интерес на истината няколко образеца на визитки наистина ще са от полза. Успех с услугата.
 

Горе