Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

redrum: Здравей! Вярно Стеник работят скъпичко, разглеждал съм фирмения им CMS не е нищо особенно и няма кой знае какви възможности писан е на Zend2. Работят скъпо защото са си създали име и репутация с времето дай боже всекиму :) Но все пак сме в България цените знаете как са, доходите на хората също... трудно е.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Покажи какво си правил ти :) Освен, че се предлагаш за без пари.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

haikusushi.bg какво мислиш това е правено за цена по малка от 1000 лв. В момента все още се работи по него пък щом 1000 лв за теб не са пари значи не ти трябва работа :)
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Това твоето си е направо подигравка с програмистите... Искаш s-класа, ама плащаш като за bmw 318... Ако някой ти направи проекта пусни му името в темата за да се възползваме и ние от евтина работна ръка.

Като ти гледам изисквания и другите коментари по темата влизаш в графата много трудни клиенти, които не знаят какво искат... Ако не ти хареса няма да платиш, ама ще губиш времето на някой? Как става това?

Аз пък видях някакви елементарни неща, които иска. Ако някой му се струва трудно това, не знам дали изобщо му е работата да му прави на човека сайт :D
В сравнение с това, което правим е като детска игра, за това аз му предложих 1600 без ддс, тва е работа за 3 дни макс :) За някакъв елементарен сайт даже и мен ме е срам да кажа повече :D макар всички да знаят, че онлайн магазин за под 3 бона изобщо не се хващам да правя..

сега ако иска като оня tempex няма да стане, щото за под 4-5 и аз не се хващам, но описанието на това какво иска и това, което е на този сайт е коренно различно
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Извинявам се за спама новичък съм в форума и обикновено когато го посещавам съм на две-три ракии, аз лично не видях много кандидати колкото изказвания тоест "СПАМ", видях и работата не webinace мисля, че ще се справи, според критерия, само не разбрах зашо спамите или се пазарите след като не участвате в конкурси. И успех на webinace ако получи поръчката.
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

haikusushi.bg какво мислиш това е правено за цена по малка от 1000 лв. В момента все още се работи по него пък щом 1000 лв за теб не са пари значи не ти трябва работа :)
Забранил десния бутон :D
Вход за потребители

Полето Login е задължително.

Полето Password е задължително.
KOOO???
Ай сиктир!!!!
http://haikusushi.bg/auth/forgot_password
8035254j.png


Още да търся ли??
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

uphero : както казах В МОМЕНТА СЕ РАБОТИ ПО САЙТА ! Отиди до първи клас и се върни пак тук после.

JohnieBGN : Благодарим за доверието ! :)

cleaning.webnicebg.com - също работим по него в момента.

azrealtypartners.com - приключен проект.

panoramamall.bg - работи се по него тези дни ще е финишед.

webnicebg.com - фирмения ни сайт.
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Ай моля ти се работело се, ако беше така нямаше да го споделиш
uphero : както казах В МОМЕНТА СЕ РАБОТИ ПО САЙТА ! Отиди до първи клас и се върни пак тук после.

JohnieBGN : Благодарим за доверието ! :)
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Защо да не го споделяме Ние не крием работата си от никого
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

То е и в портфолиото му даже като проект, а там се слагат готови проекти, а не праскаш всичко наляво и надясно...
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Ъпхеро, виж тоз проект дето е завършен - http://azrealtypartners.com/
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

http://webnicebg.com/portfolio/haiku-sushi.html Реализиран на: 07/04/15
То сега гледам всичките сайтове били реализирани днес :D :D Браво добри хилядарки за незавършени проекти само от днес да кажем че си направил :D
 
От: От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Я виж добре описанието... Иска уникален дизайн, seo и куп други екстри. Абе иска си направо цмс. Ако ще и за 1 час да се прави това няма никакво значение. Ама ти като си толкова срамежлив действаи :p След 3 дена да покажеш какво си сътворил, ако правиш сайта.

Аз пък видях някакви елементарни неща, които иска. Ако някой му се струва трудно това, не знам дали изобщо му е работата да му прави на човека сайт :D
В сравнение с това, което правим е като детска игра, за това аз му предложих 1600 без ддс, тва е работа за 3 дни макс :) За някакъв елементарен сайт даже и мен ме е срам да кажа повече :D макар всички да знаят, че онлайн магазин за под 3 бона изобщо не се хващам да правя..

сега ако иска като оня tempex няма да стане, щото за под 4-5 и аз не се хващам, но описанието на това какво иска и това, което е на този сайт е коренно различно
 
От: От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

danko6: Благодарим за намирането на бъг-а току що го забелязахме проблема с датите. А защо ти не покажеш какво си правил г-н. Хахер?
 
От: От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Я виж добре описанието... Иска уникален дизайн, seo и куп други екстри. Абе иска си направо цмс. Ако ще и за 1 час да се прави това няма никакво значение. Ама ти като си толкова срамежлив действаи :p След 3 дена да покажеш какво си сътворил, ако правиш сайта.

Да, просто аз си имам свой цмс, който има всичко, което иска. Само няма да правя сео щото не разбирам :) За дизайна съм съгласен - ако не ми каже как да е, няма да стане бързо, ама ако има ясна идея - за 1 ден го правя от нула върху моя цмс и само чакам да донесе парите :D:D
 
От: От: От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

uphero: съгласявам се за оргазъма щом обичаш да си полапваш :)

Хубаво е да не се подаваш толкова лесно на провокации, понеже все пак клиентите преди да поръчат нещо от теб ще проверят нещата около теб в интернет, като повечето хора от този форум и не е хубаво да се натъкнат на твои мнения с такова остро държание. Просто съвет ;)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Ъпхеро, виж тоз проект дето е завършен - http://azrealtypartners.com/

Домейнът с ввв не е редиректнат правилно, сайтът се отваря и през ввв и без ввв, без да пренасочва. Това сеогурутата да ти кажат какво значи.
 

Горе