Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Абе, хора!
Това стана тука малко като:https://www.youtube.com/watch?v=t5cZcb8jn5g
Престанете да спамите и оставете тези, които имат желание да се включат!

Като не ви харесва, има си начини да излезете от темата!
Всички фирми, до които пратих запитване се съгласиха, остават още 4, които чакам, за да възложа проекта.
И какво става сега? Водещите хейтър програмисти, които са големи на писаници, но нищо не могат ми искат 5 бона, за да си сложат фреймуърк-а на сайта ми, а големите компании ми се предлагат за 1000 лв?
Вие мене за балък ли ме смятате нещо? Защо си мислите, че ще позволя някой да ме преметне току - така?
Целта е проекта да е ДОХОДОНОСЕН и да се хареса на клиентите като визия и нищо не пречи някой да вземе готови елементи отнякъде и да ги съчетае в едно цяло, но тук има хора, които много почват да си ценят работата и искат да им платя по 1000 лв. за всеки елемент?
Има вече предложения, пък на вас много ви здраве, и ако имате поне малко достойнство излезте от тази тема и престанете да се скупчвате да спамите, за да човек да не може нищо да не прочете!
@uphero
Интересно ми е ккаво ще направиш ти, ще ти уредя специално на теб безплатни консултации за избор на климатик, безплатен монтаж и безплатен ремонт и поддръжка в следващите 10 години на този климатик, защото щом си толкова голям на думи, би трябвало да ми направиш чудеса със сайта, нали? Или пък ще имаме пореден хейт и оправдание, нещо от сорта на ....да не споменавам.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Бих работил само с поръчителя без такива некомпетентни посредници.

Аа и адаш, репорт и шефа трие ;)
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Бих работил само с поръчителя без такива некомпетентни посредници.

Аа и адаш, репорт и шефа трие ;)

Аз имам друга работа и не мога само да ви рипортвам....
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Бих работил само с поръчителя без такива некомпетентни посредници.

Аа и адаш, репорт и шефа трие ;)

Човека не разбира, той има компютър на 10 години, в който влиза мнооого рядко засега и си проверява пощата и сайта успява да си пише статиите.
Едва ли нещо ще постигнеш с него разговор, защото той и на мен ми каза просто "Еми да си има всичко, което си има един съвременен сайт до 1000лв, ако повече пари струва - на бартер"
И не успя нищо да каже, защото не ги разбира нещата. Но ако толкоз държиш, ще те свържа с него, много ми е интересно какво ще направиш ти, но наистина много.
Нямаш ли някакво портфолио да видя какви са ти възможностите?
 
От: От: От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Ти като ми говориш знаеш ли какво е цмс?
Виж какво се иска - възможност за създаване на страници, управление на реклами, администратори с права и т.н. Иска система за управление на съдържанието от админ панел, а това е цмс. И съм казал, че дава малко пари за система за управление на съдържанието от нулата. Къде ме видя мене да споменавам уърдпрес и джумла и друпали?
А относно опита - не се безспокой, имам достатъчно.

Това вероятно е някакъв майтап, нали? CMS? Струва ми се, че много хора тук нямат никакъв опит и изказват предположения, които са доста далече от истината.
Искрено съжалявам, когато се намесвам в глупашки спорове, но в случая не разбрах, защо толкова елементарен и приятен за изпълнения сайт поражда подобна идиотска дискусия. Ако това чудо се набута в някой тежък CMS ще е грехота за парите. Заклевам се! Но използването в случая на Joomla, WP, Drupal е абсолютно непрепоръчително. Вероятно имате предвид framework, като Laravel, CodeIgniter (идеално за подобен проект), CakePHP, за това бих се съгласил.
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Човека не разбира, той има компютър на 10 години, в който влиза мнооого рядко засега и си проверява пощата и сайта успява да си пише статиите.
Едва ли нещо ще постигнеш с него разговор, защото той и на мен ми каза просто "Еми да си има всичко, което си има един съвременен сайт до 1000лв, ако повече пари струва - на бартер"
И не успя нищо да каже, защото не ги разбира нещата. Но ако толкоз държиш, ще те свържа с него, много ми е интересно какво ще направиш ти, но наистина много.
Нямаш ли някакво портфолио да видя какви са ти възможностите?

Ти не разбираш, човека не разбира, а искате сайт. Първо имате нужда от консултация, да Ви се обясни кое какво е и след това да предявявате изисквания. Тука гуру-тата дето ще ти напишат сайт от 0-лата само ще ти вземат парите. Другите с вече готови CMS системи още по - зле предполага. Опитвам се да Ви обясня г-н Ангелов, че това което искате е съвсем различно от това което сте описали като изисквания. Имайки предвид репутацията Ви и бюджета не съм аз човека, който да изпълни проекта.

@madseason
Дай една причина, защо използването на Joomla! е крайно неуместно? Искам и една причина, защо трябва да използваме другите възможности, който спомена за удачни? Обясни ми кое е тежкото на Joomla! и как точно ще се набута сайта, при положение, че имам джумлянски сайтове със стотици посещения дневно на споделен хостинг от 5 лева на месец? Обясни ми с какво ще бъде по "леко" твоето изпълнение от това на джумла? Ако не дадеш реални отговори на тези въпроси, излиза че си кръгла нула както колегата ти, който ти преглася.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Но не и в МОЯТА тема. Пусни си друга.
Виж за да прекратим спора предлагам да пуснеш тема или да се допиташ до някого и да се направи едно добре обмислено задание и пак да пуснеш тема. Тогава ти гарантирам, че нито спам ще има а и клиента ще е доволен.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Край със спама вече!
Репортвам всяко мнение, което не е по темата оттук нататък.
Предлагайте само офертите си и престанете с глупостите.

Много късно се сети да се опиташ да го играеш "the boss" на темата :D
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Защо ебавате човека? Според мен си е казал какво иска и го разбирам - много ясно, че иска да мине с минимума, то и аз да бях и аз щях да искам най-много за парите си. Реално нещата, които иска не са кой знае какви, дизайна ще озори някой, щото клиент, който няма ясна представа вече гледам да го отбия, щото ми губи времето и ми къса нервите :D Иначе човека си каза, има 1000 лв., аз му предложих с 600 лв повече, не че не мога и за 1000 лв. да го направя, ама просто не ми се занимава, щото си имам много друга работа, но смятам, че за тия пари си е ок. Аре стига всички станаха като стеник и магс тука у форума с готовите системи и темите от форест-а :D
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

Писах на Блинки да изтрие целя ви спам, който сте направили до момента и се чудя какво Ви трябва, по един климатик ли да Ви се даде, за да спрете да пишете ТОТАЛНи тъпотии и да плюете като камили навсякъде?
Не Ви искам некомпетентното мнение, защото който няма интерес къмо офертата няма място тук, за да трупа постове!
Това го правите от ЧИСТА ЗЛОБА, ама чиста! Просто за да не може всеки да предложи своята офертата, която иска, защото никой не може да я види от СПАМ!
Но щом и Вие така правите, неуважаеми спамери, и аз ще се постарая да провалям темите, които са Ви важни!
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв

:drama: '
Писах на Блинки да изтрие целя ви спам, който сте направили до момента и се чудя какво Ви трябва, по един климатик ли да Ви се даде, за да спрете да пишете ТОТАЛНи тъпотии и да плюете като камили навсякъде?
Не Ви искам некомпетентното мнение, защото който няма интерес къмо офертата няма място тук, за да трупа постове!
Това го правите от ЧИСТА ЗЛОБА, ама чиста! Просто за да не може всеки да предложи своята офертата, която иска, защото никой не може да я види от СПАМ!
Но щом и Вие така правите, неуважаеми спамери, и аз ще се постарая да провалям темите, които са Ви важни!
 
Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59345 - ето първата оспамена тема. Изискванията не се променят, само дето спамовете ще бъдат рипортвани при първа възможност.
Тук можете да давате предложения, в най - скоро време ще уведомя на кого възлагам проекта и след което ще дам линк, за да коментирате.


Благодарности към Uphero за НОВОТО безплатно задание:

Общи изисквания
- каталог с продукти (без закупуване, само каталог)
- Филтри за сортиране - цена,марка..
- Лесно добавяне на продукти в каталога
- Добавяне на продукти чрез CSV,XML..
- блог
- Възможност за добавяне на галерия към всеки пост в блога
- Коментари
- страница зa контакт с карта (Google Maps)
- Галерия
- Рекламни полета (WTF)
- Лесно добавяне на страници
- Търсачка
- Напълно преведен на Български език
- Лесен ъпдейт на системата и шаблона (не трябва да се бара ядрото на системата)*

*Виж най-долу

Дизайн:
- Свежи цветове - синьо и бяло.
- Голямо главно меню (вертикално)
- Под меню - задължително
- място за телефон и друга информация за контакт + икони за социалните мрежи в хедъра
- Полето за търсене да е на видимо място!!!
- Лек и Оптимизиран
- Структурата на шаблона да е съобразена с потребителските навици!!!

Начална страница
- Слайдер (full width)
- Възможност за добавяне на избрани продукти от каталога и/или дадена категория
- Възможност за показване на последните постове от блога и/или избрани такива
- Блок с логата на марките климатици които се предлагат, като те са линкове към каталога
- Блок с услугите които се предлагат(изображения+текст, красиво оформен)
- Възможност за добавяне на нови блокове в последствие, тук трябва да има избор от готови такива в които лесно да се добави съответната информация (изображения+текст).


За основа ще се ползва CMS - WordPress, Drupal или Joomla!.
Преценете сами с кой от изброените ще се получи желания резултат.
Бюджет - 1000 лева.
Време за изпълнение - максимум 31 дена.


Линк към заданието в DOX: http://dox.bg/files/dw?a=ba4a4247e1
 
Последно редактирано:
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Предлагам си услугите за изготвяне на задание - безплатно
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

off: @uphero много добре се справяш с тестовете на уебсайтове, ще те взимам за тестер!
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Правилно ли разбрах? :)
Зависи, какво разбра?

@stuklen вземам скъпо!!!!!

ПП тоя веб нице ощв не оправил линковвте в блога им, баси мишкара
 

Горе