Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

На лично основание, ако съм ти дал итрейдър ходи се оплачи, но съм дал репутация, щото не ме кефи темата, ти утре сложи 20 лева за изработка на сайт и сигурно ще чакаш с перце да те погалим всички и да ти кажем браво.


но е и форум и всеки има право да ти коментира темата, стига си се изявявала като cry lady.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

На лично основание, ако съм ти дал итрейдър ходи се оплачи, но съм дал репутация, щото не ме кефи темата, ти утре сложи 20 лева за изработка на сайт и сигурно ще чакаш с перце да те погалим всички и да ти кажем браво.


но е и форум и всеки има право да ти коментира темата, стига си се изявявала като cry lady.

А случайно направи ли си труда да прочетеш ето това изречение:

:!: Важно!!! Цените, които са посочени горе са ориентировъчни. Ако имате нужда от сайт, моля изпратете ми запитване с повече информация за проекта, за да ви дам точна ценова оферта!
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Ти мен за балък ли ме имаш?

кеширана версия:
цък


Текста сега го добави:
на неговото място имаше:
В цената и на двата пакета влиза написването на кратък текст за следните категории (или други, тоест в зависимост от тематиката на сайт ви): за нас, кои сме ние, услуги, защо да изберете нашите услуги и така нататък.


420Epic%20Fail.jpg
 
От: От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Значи да беше оставила нещата така добре, ама да едитнеш преди 10 минути темата и да ме питаш ЗАЩО НЕ СЪМ прочел нещо, което го е нямало, супер зле си, ходи после да ревеш защо съм ти дал червена репутация.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Да, но това не означава, че не съм работила така и преди. Това беше моя грешка, че не го уточних, но един културен човек винаги би попитал на лично за цената, ако се интересува от услугите ми. И мога да ти кажа само едно голямо браво за вулгарния ти начин на държание...
 
От: От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Е какво да те пита за услугите, като са сложени дори в заглавието на темата
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Ако не беше толкова спряла, щеше да едитнеш текста и щеше да напишеш, - едитнала съм темата, цените вече са ориентировъчни и така нататък, вместо да си мислиш, че не зная какво е кеширана версия, или че не съм чел темата.
 
От: От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Е какво да те пита за услугите, като са сложени дори в заглавието на темата

А случайно да си наясно, че аз не мога да променям заглавието, а и в него е посочено, че цените ми започват от 100 лева, но това не е горната граница.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Ти много здраво epic fail-на с едита на темата и с "А случайно направи ли си труда да прочетеш ето това изречение:"


Факта е, че такива мишкарски истории, ебав*т майката на пазара, щото утре някой сериозен човек ще губи клиент, щото видял някоя кифла, която пише статии и в свободното си време инсталира wp теми, че цените почват от 100лева, а не струват 500-1000 примерно.

пусни тема да се оплачеш публично от мен
 
Последно редактирано:
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

пусни тема да се оплачеш публично от мен

Такава чест не заслужава човек, който явно си бие духовни чик*и, заяждайки се с хората ей така или може би просто си избиваш комплексите. 8)

P.S. Да ме прощават колегите за леко вулгарния език в този пост, но в темата нещата вече станаха доста груби от страна на въпрос потребител и личните му обиди към мен.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Човека нещо ти има зъб май. Всеки сам си определя на какви цени ще работи. Ако няма да купуваш и не се интересуваш от услугата, какво сер*ш не ми е ясно? Ти ако правиш wordpress сайт за 1000лв и търсиш заблудени шарани, дето да ти се връзват и те е яд, че ходят при по-евтиното, твой проблем.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Nikol89 - това, че подбиваш цените си е факт и не можеш да го скриеш. И ще трябва да очакваш много колеги да са недоволни. Аз пак се изненадвам, че само ReminD се "излъга" да ти го каже в тази тема.
 
От: От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Nikol89 - това, че подбиваш цените си е факт и не можеш да го скриеш. И ще трябва да очакваш много колеги да са недоволни. Аз пак се изненадвам, че само ReminD се "излъга" да ти го каже в тази тема.

С кое подбивам цените? С това, че те започват от 100 лева и нагоре? Я да си представим ситуацията, че човек иска да му се инсталира една лесна безплатна тема и просто да се преведат основните неща в нея. Та, какво очакваш, за готова система 1000 лева ли да му искам? Точно тук е ключовия момент, че аз НЕ предлагам изработка на сайт от нулата, както се казва и е нормално при Wordpress сайтовете офертите да са по-ниски. Не аз съм виновна, че голяма част от хората в страната ни са невежи на тази тема и не правят разлика от сайт до сайт. А и пропускаш едно много важно нещо, всяка една критика може да се отправи и с нормален тон, а не да бъда наричана мишка, кифла и така нататък.

Нека да дам и един пример, а именно че при последните ми проекти се налагаше да пипам по кода, за да се направи редакция на темата и да бъде всичко гладко. Разбира се, че в този случай офертата и крайната ми цена далеч не беше 100 лева, затова и днес направих това уточнение в темата.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Приемам нови поръчки.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Супер!
Но тази цена, според мен, не е реална.
Защото за един стандартен, презентационен сайт на WP ( Начало, За нас, Продукти и производство, Контакти ) ако в процеса на работата, ти поискам две от страниците да изглеждат съвсем различно от останалите (като място и подреба на widgets) и гърмиш...
Ако пък и поискам малка модификация на темата, например вместо слайдер - да сложиш google карта (ама да е флуид и респонс), същото да стане и с фуутъра (ама само на двете, различно изглеждащи страници), а и наче шаблона да си и е с fixed width.
А, да ... да е ок на мобилни устройства.
И всякакви такива "дребни" за клиента нещица, и работата ти ще се увеличи, заплащането, обаче ще е ниско.

Един съвет, напиши коректно и точно, за какъв тип сайт е тази цена от 100 лв. (с примери), за да не страдаш ти и ние...

Успех!
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Супер!
Но тази цена, според мен, не е реална.
Защото за един стандартен, презентационен сайт на WP ( Начало, За нас, Продукти и производство, Контакти ) ако в процеса на работата, ти поискам две от страниците да изглеждат съвсем различно от останалите (като място и подреба на widgets) и гърмиш...
Ако пък и поискам малка модификация на темата, например вместо слайдер - да сложиш google карта (ама да е флуид и респонс), същото да стане и с фуутъра (ама само на двете, различно изглеждащи страници), а и наче шаблона да си и е с fixed width.
А, да ... да е ок на мобилни устройства.
И всякакви такива "дребни" за клиента нещица, и работата ти ще се увеличи, заплащането, обаче ще е ниско.

Един съвет, напиши коректно и точно, за какъв тип сайт е тази цена от 100 лв. (с примери), за да не страдаш ти и ние...

Успех!

Това, че е написала 100лв, не означава, че всеки сайт, който прави, струва толкова. Затова я има връзката с клиента, затова детайлите се обсъждат преди започването на работата и се преценява кое влиза в цената и кое е горница.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Това, че е написала 100лв, не означава, че всеки сайт, който прави, струва толкова. Затова я има връзката с клиента, затова детайлите се обсъждат преди започването на работата и се преценява кое влиза в цената и кое е горница.

Съгласен съм, успех и на двама Ви!
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Всеки проект е различен, затова предварително се обсъждат всички подробности и се казва крайната цена на клиента. :wink:
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Свободна съм за нови поръчки. :wink:
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Привет, колеги. Ето и няколко не толкова нови проекта, но пък правени с много желание. :) Ако имате нужда от Wordpress сайт, можете да се свържете с мен на посочените контакти.

SNzona (Сайтът е личен проект и все още не е готов, затова и някои функции не работят ;))
TextMarket
Makeup-Mania

За контакти:

skype_54a63_31097266.png
nikol89_
emeil_44b11_31097267.png
nikol89_@abv (dot) bg
fb_f08ee_31097269.png
https://www.facebook.com/CreativeStudioNDesign
 
Последно редактирано:

Горе