Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Според балъка отсреща - ако е баш абдал може и 1000 да му вземе. Инак колкото ти работи сайта за статии толкова ще ти работят и другите за стотачка.
Откакто си го пуснала тоя сайт 1000 пъти опитвах да пусна запитване и не става или никой не ме отразява.
Мишоци
Супер!
Но тази цена, според мен, не е реална.
Защото за един стандартен, презентационен сайт на WP ( Начало, За нас, Продукти и производство, Контакти ) ако в процеса на работата, ти поискам две от страниците да изглеждат съвсем различно от останалите (като място и подреба на widgets) и гърмиш...
Ако пък и поискам малка модификация на темата, например вместо слайдер - да сложиш google карта (ама да е флуид и респонс), същото да стане и с фуутъра (ама само на двете, различно изглеждащи страници), а и наче шаблона да си и е с fixed width.
А, да ... да е ок на мобилни устройства.
И всякакви такива "дребни" за клиента нещица, и работата ти ще се увеличи, заплащането, обаче ще е ниско.

Един съвет, напиши коректно и точно, за какъв тип сайт е тази цена от 100 лв. (с примери), за да не страдаш ти и ние...

Успех!
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Според балъка отсреща - ако е баш абдал може и 1000 да му вземе

Не става, щото си писал след някое After Party и си пропуснал, че има и бутонче изпрати, за да се получи запитването, ама то и по-добре, че не си писал, защото с такива злобни човечета като тебе ама хич не ми се мели брашно.

Айде, сега специално за теб един фокус и то в картинки :twisted:

7866685q.png


След подобни постове като тоя, все по-често започвам да се питам де съм - в bg-mamа или в predpriemach... 8)

И сега малко по-сериозни. Наистина ли си мислиш, че за три години в сайта нямаше да имам поне едно оплакване или отрицателен iТrader, ако не си вършех работата, както трябва. Надявам се това внимание да задоволи глада ти за 5 минути слава, но ако искаш, имаш пълната ми благословия да продължаваш със спама. 8)
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

И аз това се питам. Напълни се с мишкари тук, които имат трей за по текстче за 2/3 лева...
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

И не сте ми отговорили защото освен за хемороиди и прически за друго не можете да пишете, че се иска мисъл там.
 

Горе