Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

mnnedialkov

Member
Моля за помощ ... Изтеглих(купих) я от тук: http://themeforest.net , но в zip-a файловете не са като другите теми дето съм си инсталирал от таблото на wordpress ...
В *.zip-а има папка main и в нея папки с имена от сорта на blue, red и т.н
Ще съм много благодарен, ако ми помогнете ...
 
Последно редактирано:
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Ами,ако си я закупил оттам,откъдето казваш - themeforest значи темата ти е в този зип файл вътре.Не е целият зип файл,който си получил.А ако не стане пак слагай я през ФТП във wp content и после themes и трябва да ти излезе на dashboard-a на available themes.
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Ами,ако си я закупил оттам,откъдето казваш - themeforest значи темата ти е в този зип файл вътре.Не е целият зип файл,който си получил.А ако не стане пак слагай я през ФТП във wp content и после themes и трябва да ти излезе на dashboard-a на available themes.
Аз и това пробвах ... :(
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

някъде в папката няма ли инфо? или на страницата на самата тема. Обикновенно там слагат обясненията как д си я инсталнеш...
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Не знам защо, ама нещо ме кара да те попитам коя тема точно купи? И сигурен ли си, че е за WP. Да не си купил някое PSD или HTML..?
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Абе купил е всичко както трябва, просто в темата има папка докс/ плъгинс и така нататък - отиваш из папките и гледаш къде е темата и я архивираш в зип и я качваш....
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Добре де, всеки продукт от там има и документация. Никой ли не я чете? :D
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Имах подобен случай. Темата е там в отделена папка. Това е, защото WP имаше доста ъпдейти последната година и реално, в папките сигурно е името на темата, дублиране като само числото се различава. Виж коя се поддържа от последната версия и това е ключа към палатката.
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Разахривирай файла, който си свалил от Themeforest. Вътре трябва да имаш няколко папки (лицензи, документация, psd файлове ако има и т.н). Папката с темата обикновено е някъде в папка uploads или има папка с името на самата тема, така че трябва да качиш само нея. Отвори си файлчето с документацията и прочети всичко вътре, автора на темата ще е обяснил доста добре как се инсталира и конфигурира ;)
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Ем, разархивирай го и вътре отделните папки са ти всъщност отделните цветови схеми, с които идва темата. Според това коя искаш, качваш само тази папка :)
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Забравих да ти кажа, че това не е WordPress тема, а безплатната тема за този месец от Themeforest, която е чист html и освен ако някой не ти я кодира в WordPress тема, няма да можеш да я използваш.
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Пич....

това е HTML темплейт
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Eто линк -> http://senzaciq.info/novini/1.zip
Не е ли много голям този файл ...

Имах предвид, линк към темата в сайта на Themeforest - а не да раздаваш безплатно темплейта който си си купил.
А по горе ReminD e прав - това не е тема за WP.
Последно време на доста хора се случва да не доглеждат, тема или темплейт купуват.
A и 15$ за това въобще не си струва да даваш - същото нещо можеш да постигнеш с вградените теми след нова инсталация на WP за отрицателно време.

П.п. Ако става въпрос за същия сайт където си дал линк - по добре си стой с темата която си в момента и само я настрой.
Ако имаш проблеми - пиши.
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

.
A и 15$ за това въобще не си струва да даваш - същото нещо можеш да постигнеш с вградените теми след нова инсталация на WP за отрицателно време.

Пълни глупости говориш тук. Такива теми има, които месеци да ги правиш, няма да ги стигнеш само хедъра да е толкова добър
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

Погледни го темплейта.
Индекса изключително изчистен.
А и имам предвид да го докара на външен вид
- хедър
- слайдер
- цветове
- шрифтове
- постройка
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

т.е здраво съм се прекарал ... :(
 
От: Изтеглих си една платена тема, но не мога да си я сложа!?

т.е здраво съм се прекарал ... :(

Ще взема да се самоцитирам... едва ли си се прекарал, тъй като темата която даде беше безплатният файл за сваляне за вече миналият Февруари месец от Themeforest и все един потребител вътре можеше да я свали безплатно. Съмнява ме да си дал 15$ за html тема мислейки си, че е за WordPress.
 

Горе