Изтегляне на пари от пайпал.

truestory

New Member
Здравейте. Не знаех точно къде да постна темата, за това реших тук. Проблема ми е следния, имам акаунт в пайпал с името на баща ми, но той не е в България и се чудя дали ще мога да тегля пари с друга карта, която не е на името на баща ми. До сега съм теглил пари само с неговата карта и ви питам дали ще ми направят някакъв проблем.
 
ето тук е мястото на тези теми

мисля че ще има проблем ако теглиш към друга карта нали може само към карти които са в акаунта ако добавиш карта с друго име ще е проблем не може ли да дочакаш бащати или като краен план да ти прати тази карта да си я ползваш за пейпал а да си направи от друга банака ...
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Той е в Белгия и няма да си идва скоро, а мен ми трябват парите от пайпала. Мисля с на майка картата да ги изтегля. Ако има някакъв проблем ще питам отново в темата, ако не вече ще знаем, че може.
 
мен ме притеснява че пейпал много заключват акаунти,

другия вариянт е да ги изтеглиш при него и тои да ги прати с уестърн юниън например няма да е чак толкова скъпо
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Ако верифицираш новата карта на майка ти, аз лично мисля, че не би трябвало да имаш проблем.Само гледай да има нужната сума там за верификация.Тази процедура не би трябвало да не ти отнеме повече от 2-3 дена.
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Как мога да верифицирам картата? Колко струва? Ако подам заявка за теглене без верификация, ще ми баннат ли акаунта?
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Под името ти в акаунта има опция за верифициране.Кликаш там и четеш, ако си я правил веднъж тази процедура с предната карта значи знаеш какво да направиш ако не - четеш внимателно и предполгам, че ще се справиш не е трудно.Сумата е около 5 лв., 2 лв м/убанкова такса и 1.5 евро или 2,90 лв. в зависимост от курса.Последната сума после се връща в пейпал акаунта.Не съм теглил пари без верификация така, че не мога да ти дам надеждна информация за теглене без такава.
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Здравейте. Не знаех точно къде да постна темата, за това реших тук. Проблема ми е следния, имам акаунт в пайпал с името на баща ми, но той не е в България и се чудя дали ще мога да тегля пари с друга карта, която не е на името на баща ми. До сега съм теглил пари само с неговата карта и ви питам дали ще ми направят някакъв проблем.

Има и вариант да направиш мъни екс4ейндж ПП--->Ипей.Пускаш тема,намираш заинтересуван от подобна обмяна,пращаш Х сумата към пейпала на заитересувания,той ти праща същата сума към на майка ти(примерно) ипей акаунта.Оттам е лесно--->Изипей:).В случая само трябва да й направиш един ипей акаунт на майка ти,ако няма такъв и да прикачиш към него една електронка.

Това с верифайт друга л
 
аз мисля че ако пробваш теглиш от акаун на лицето х х (бащати х-име х-фамилия) верифициран и правени тегления към карта на хх

към карта на лицето yx (майкати име фамилия) ще локнат акаунта за секюрити причини ще трябва да им извадиш от 10 кладенеца документи за ти отключат парите демек по дълго няма да ги видиш

щото ако ставаше така всеки щеше да може да тегли от чужд акаунт на който знае паролата като само зададе теглене към карта...
 
От: Re: Изтегляне на пари от пайпал.

щото ако ставаше така всеки щеше да може да тегли от чужд акаунт на който знае паролата като само зададе теглене към карта...

И аз съм на това мнение.Направо ще си го локнат като нищо.Най-лесният вариант Колис ти го написа-баща ти тегли и ти ги праща по WU или някой техен конкурент,но тук вече ще те дерат с такси,докато варианта с обмяната пп--->ип таксите са символични.
 
Последно редактирано:
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Coolice наистина е прав.Аз не се замислих в първия момент, че новата карта, която искаш да аднеш трябва да е с име идентично, като това с което е регистриран акаунта.Попитай майка ти дали няма генерално пълномощно с което да може да тегли пари от сметката на баща ти или друга негова карта, която е у вас и не я използва.
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Един приятел имал същия проблем и успешно изтеглил пари от на майка си картата, но преди това не са били извършвани тегления от никоя карта. Няма да рискувам да ми зключат акаунта и мисля да направя, както waldes ми препоръча.
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

А защо не си направиш нов акаунт,в който да верифицираш картата на майка си.Изпращаш парите като gift от другия акаунт и ги теглиш от новия :? :)
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

truestory, баща ти знае ли за това което искаш да правиш?


Има и вариант да направиш мъни екс4ейндж ПП--->Ипей.Пускаш тема,намираш заинтересуван от подобна обмяна,пращаш Х сумата към пейпала на заитересувания,той ти праща същата сума към на майка ти(примерно) ипей акаунта.Оттам е лесно--->Изипей:).В случая само трябва да й направиш един ипей акаунт на майка ти,ако няма такъв и да прикачиш към него една електронка.

Това с верифайт друга л

за да изпраща пари от ипей към изипей трябва акаунта да е верифициран
а това става с посещение на офиса им с лична карта и навършени 18 год. (не съм сигурен дали truestory ги има)

обикновен, неверифициран акаунт в ипей има седмичен лимит от 50 лв.
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Аз съм под 18 годишна възраст. Тези пари всъщност са мои заработени, просто акаунта е на баща ми.Това, което er0s казва е вариант, но не застрашавам ли акаунта ми от бан така ?
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

24 евро, но до края на седмицата има още да ми плащат, така че към 40 евро искам да изтегля.
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Първо виж дали ще намериш с някого да ги размениш
ти да му пратиш парите в пейпал а той дори директно в банковата сметка (разходите за теб ест.)

иначе за двата акаунта: аз имам два, единия не го ползвам много често, бях го направил преди когато достигнах лимита на първия и трябваше да се верифицира
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Аз нямам 50 мнения в форума и не мога да влезна в тази секция и намирането на такъв човек ще ме затрудни. Мисля да пробвам да си изтегля парите с картата, която разполагам, пък ако не стане, ще представя необходимите документи и вече ще мога да тегля и с картата на майка ми.
 
От: Изтегляне на пари от пайпал.

Аз нямам 50 мнения в форума и не мога да влезна в тази секция и намирането на такъв човек ще ме затрудни. Мисля да пробвам да си изтегля парите с картата, която разполагам, пък ако не стане, ще представя необходимите документи и вече ще мога да тегля и с картата на майка ми.

А разполагаш ли с необходимите документи, тоест с документите на баща ти?

Ако бях на твое място щях да накарам майка ми да си направи PayPal акаунт и да го верифицира с нейна карта, след това щях да пратя парите на нейния акаунт и да ги изтегля от там.
 
Последно редактирано:

Горе