Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

Интересно - от веднъж изчезнаха всички лайкове от статиите, без да съм правил никакви промени по блога. Става въпрос за над 150 статии и в някой имаше над 100 лайка. Интересното е че само тези от фейсбук заминаха, а от Пинтерест и Г+ си стоят.

Някой с предположения защо се получи това и как да си ги върна ?
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

Инсталирай си наново Widget-a или Плъгина, каквото е там. И на мен ми се е случвало, след като го премахнах и инсталирах наново, всичко се оправи.
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

ADO - нище ! Преинсталирах го няколко пъти, изключвах чейсове и пак неиска и неиска ....
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

Да не са ти блокирали домейна от ФБ?
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

и какво става като лайкнеш дадена статия в момента?
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

Показва ми че вече има 1 лайк, публикува го във ФБ и след рефреш си излиза пак 0
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

moderendom.net е сайта
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

и казваш, че нищо не си бутал по сайта - никакви ъпдейти, смяна на хост, промени по кода, инсталиране на нови плъгини или махане на стари? ако е такъв случая, я отиди в facebook developers, там където е за лайк бутона, цъкни url на статия, за която знаеш колко лайка има долу горе, ако ти изкара точната цифра на лайковете, според мен просто ти се е бъгясал плъгина. лайковете си стоят на урл-а, т.е. не си ги загубил, само трябва да си оправиш плъгина. този, който ползваш в темата ли е, или допълнително си го добавял? ако е в темата, най добре си добави плъгина ръчно като ползваш кодовете директно от Facebook
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

Не това е допълнителен плъгин - ShareThis. По сайта не съм пипал нищо от поне един месец, а това с лайковете стана снощи. Сега ще проверя там където казваш в девелоперсите, но незнам точно как става, ще трябва да се поразровя. Ще пробвам да сложа друг плъгин да видим кфо ще стане
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

амиии какво да ти кажа, специално за фб доста се бъгясват разните му плъгини, каква е примерно логиката като дам share, автоматично да ми го отчита и като лайк? не говоря за твоя а за такъв, който аз съм ползвал. бих ти препоръчал специално за фб, да си направиш facebook app, и ръчно да си добавиш кода в този плъгин, който ползваш. бях писал по тази тема, само че за блогър. ако искаш погледни тук, може да намериш нещо полезно, като за писано от аматьор като мен ;)
 
От: Изчезнаха ми всички лайкове от статиите ?!?

Благодаря ти, ще разгледам темата :) Иначе, като погледнах в АПИ-то на Фейса - лайковете си стоят, така че проблема най-вероятно е в добавката.
 

Горе