Илон Мъск си купи Twitter

Ох не, ти си клиничен случай - сам си измисли, че поста ми, целия му контекст е точно колко е продал - явно не можеш да четеш, защото това е 1 ред от 20-те.
И защо повтаряш като папагал същото, казах - 13 , или 1 , или 50 - не променя факта, че се скри като мишка, и хайпваше бъткойна с фантастични туитове за бъдещето му, и като селна - приключи с хайпа и довиждане. Явно обичаш да се фокусираш върху нещо, и буквално не виждаш нищо друго освен думите, за които се хващаш и предполагам, че следващите 5 поста ще са пак за броя продадени, ужас.

Викаш ОК е да пускаш FUD без контекст, а? :)
Контекста не е в сумата, а как го направи, и кога прекрати бъткойн разплащанията. И дори да не го беше направил - поста ми продължава надолу с други неща, заради които не мога да го трая.
 

Ако знаеше как работят арбитражите и кой се включи във финансирането щеше да разбереш защо шансът да се откаже граничи с 0.

Имаш в пъти по-голям шанс Microsoft да се откажат от сделката с Activision ама за нея никой не говори, защото не е Мъск и защото Бъфет си купи малко ATVI, нали така? ;)

А Hindenburg Research са си шортъри и е нормално да драматизират.

Имам чувството, че си развалена станция, която повтаря каквото напишат другите...
 
Супер, развалената станция май си ти, защото не съм написал нищо, само видях Ройтерс статия и споделих. Стига ръмжа.
 
Супер, развалената станция май си ти, защото не съм написал нищо, само видях Ройтерс статия и споделих. Стига ръмжа.

Ами това пак е FUD без контекст. Не обясняваш кои са HR, кой финансира покупката на TWTR и дали в момента няма други подобни сделки, за които медиите не гърмят както за Мъск.

Длъжен съм да оборя всяка подобна простотия.
 
Ройтерс е простотия така ли? Браво. И FUD - не FUD - карай се на ройтерс, може да и обясниш, ще ти пуснат и опровержението със сигурност, само като ти видят ника и ще те whitelist-нат за Автор на нови публикации.
 
Ройтерс е простотия така ли? Браво. И FUD - не FUD - карай се на ройтерс, може да и обясниш, ще ти пуснат и опровержението със сигурност, само като ти видят ника и ще те whitelist-нат за Автор на нови публикации.

Няма общо с медията. Нужен е контекст и обяснявам за форума, защото ти просто копипействаш, а някои хора все пак имат глава на раменете си.

Общо взето се опитваш да използваш метода си от темите с вирусите и войната. ;)

П.С. - Повечето хора предпочитат Financial Times ако става въпрос за икономически новини. Има причина да е така въпреки високата цена.
 
Абе идиот, стига си се заяждал, не се върти форума около тебе, тая тема не е само за тебе - отивай в метавърса, мрънкало такова. Контекст бил нужен - пускам новини за който има интерес.

Контекст трябва, ако се води спор, а не като пускаш новини.
 
Абе идиот, стига си се заяждал, не се върти форума около тебе, тая тема не е само за тебе - отивай в метавърса, мрънкало такова. Контекст бил нужен - пускам новини за който има интерес.

Контекст трябва, ако се води спор, а не като пускаш новини.

Ти си пускай. Аз пък ще отговарям с факти, които обясняват защо я има новината.
- Що HR пускат кофти статия на тема Мъск? Щото шортят, известни са с това.
- Що няма статия за ATVI и MS? Щото не шортят там, а сделката е сходна с повече риск. Ама като не е Мъск не е новина. ;)
 
За разлика от @ReminD, който просто копипейства статии от Интернет аз следя HR от много време, защото понякога имат хубави идеи.

Направих си труда да прочета статията на HR относно шорта. https://hindenburgresearch.com/twitter/

Няма нищо конструктивно в нея и това е чист хазартен залог със stop loss $54.2. Подходящ вход за такава позиция е $52-54, не $48 където имаш 13% спред, който покрива повече от достатъчно рискът Илон да се откаже.

Т.е. могат да загубят максимум около 10-13% в зависимост кога е отворена позицията.

След драмите с Nikola Motors и Lordstown Motors никой не беше говорил публично за HR. Маркетинг 101 - сега всички ще говорят за този шорт. ;)
 


През това време вчера наблюдавахме срива на stablecoin на живо ( UST ), и гепени 1.2милиарда BTC / ръг пулнати от ликуидити пуула. Явно и Мъск не е толкова тъп, че да се обади нещо за крипто точно в тоя момент.

21441f7acfc7fbc9e327bcdc4d6effc4.png


Тетера 135 милиарда volume за 24ч. Wash Trading Baby.
 
Последно редактирано:
Брат, какво ще кажеш да спреш да спамиш с офтопик постове във всяка тема, която подхванеш? :)
 
Може да си пуснеш фен тема за Мъскито и там да си пишеш, не мисля, че някой друг ще те занимава там - може да правиш сутрешни сводки колко е велик и там си скачай като опарена госпожичка след всеки пост, който се осмели да спомене идолчето ти, то вярно , че мрънкаше и в оная тема другата, 12 страници за тесла и мъскито, разбирам, че имаш стокове на Тесла и шилваш от сутрин до вечер, ама не трябва да си емоционално привързан към инвестициите си.

И кога ще научиш думата offtopic какво значи? Ползвай гугъл.
 
Последно редактирано:
И какво точно общо имат последните ти 3 поста в тази тема с Young BB, Youtube видеото, което си пуснал и UST със заглавието за сделката за Twitter?

Явно форума все повече се превръща в спам пумия, а ти си навсякъде с малоумните си постове. :)

Едит: и нали щеше да ходиш в другите форуми?
 
Чича ви Мъск е терикат, използва Туитър, за да продаде още акции преди да се потопят в дълбокото. А мета версията ще има да продава кол опции дваасе години, за да избива щетата. :D
Ма те си правят социално мрежова война с игри, закачки и надничания под полите с Рогозин.
 

Горе