Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Не, аз съм с бай ит нау, не правя търгове. :)
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Абе нещо да не става от 4 дни насам? Голям спад има при мен..
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Абе нещо да не става от 4 дни насам? Голям спад има при мен..

Спада идва от снимките и при нас е така.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Не предполагах, че ще е толкова огромен. Около 50% спад.
Май нищо не може да се направи на този момент :mad:
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Да наясно съм с това. Махнах го за известно време да си видя реалните статистики, че имаше бая посещения от тук а магазинът ми не е таргетиран за Българи.
 
От: От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

На лице е нов PR ъпдейт, започнал е може би вчера. Това ще даде някаква яснота.

Прав си. Имам покачване на вътрешни страници, но засега нищо на началната :(
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Явно няма да кажат какво ръчкат. :( Вчера да не имало пак нещо - изпаднал съм от коня с 8-9 позиции. Тъкмо се бях закрепил да ги ева. :evil:

Ще си подавам оставката като уебмастър май. :D
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

според мен вече всичко се нормализира лека полека. След PR ъпдейта, проблемите с гугъл инструментите, бутането на техни сайтове напред, общо взето всичко което аз видях вследствие на "ръчкането" позициите ми са на 90% същите както преди да почнат да ръчкат. Гангстер ако преди около месец си бил на 20 позиция и след това си скочил на 10 може би е нормално, че те е бунал малко надолу сега. При мен беше обратното, паднах дадолу но сега ми върна добрите позиции.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Аааа още денс има, аз по една днес го следя по на 5 мин скача от извън топ 100 до 26-та. пак е пийнал нещо. :lol:
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

е едва ли при всички ще се усети за един ден, но процесът по нормализиране на нещата ми се струва, че е почнал. то дето викаш всеки ден през 10 минути некви умопомрачителни размествания, но скоро тва ще се фиксне.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

е едва ли при всички ще се усети за един ден, но процесът по нормализиране на нещата ми се струва, че е почнал. то дето викаш всеки ден през 10 минути некви умопомрачителни размествания, но скоро тва ще се фиксне.

Ами, не знам ама Братле тоя процес го чакаме от година и половина та и повече вече може-би, и по-лошо става по-хубаво не става. :)
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

дано да съм добър пророк :-o ще поживеем ще видим
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

да така е, дано станат нещата

Кои неща да станат? Чини ми се че трупаш мнения, я кажи направо какво ще продаваш? :D
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

...Чини ми се че трупаш мнения, я кажи направо какво ще продаваш? :D

Стига де, остави човека да си направи 10-те мнения :p

По темата.
Струва ми се че още не са улегнали нещата, гледам тука 2-3 сайта скачат като зайци гонени от кучета. Става дума за доста сериозни скокове от по 50-60 места +/-. Дано скоро се стабилизират нещата че става доста кофти така.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

едва ли някога нещата ще са както преди, защото вече всеки е оптимизатор, всичко това бъгясва системата. Мисля, че точно поради тези причини гугъл иска да отсее изкуственото класиране на такива сайтове и понеже не са намерили точния алгоритъм се получава този денс. Тестват със сигурност много неща именно в тази насока според мен. Те пандите и пингвините, едно на ръка, сигурно лесно ги набарват такива сайтове вече. Става въпрос за "правилно оптимизирани сайтове", за които още се чудят да ги наказват ли или да ги приемат за чисти. Отскоро цъкам в тази сфера, но ще ви кажа едно: в тия "ниши", в които се занимавам сайтовете не са оптимизирани, всичко си е натурално. И виждам кое как влияе при равни други условия. Примерно ей сега подкарах една кратка кампания във FB, което увеличи лайковете не само на страницата, но и на самия сайт. Това се хареса на гугъл и го поощри. същото важи за Г+ и туитър. Точно тия неща гугъл, може би иска да вкара като един от основните фактори за определяне колко ценен е един сайт за потребителя (което си им е цел). Така че много зависи в каква сфера са ви сайтовете, ако има много оптимизация ще има много денс нормално е.
Контент и повече социалност, това е за мен оптимизацията + нормално количество качествени линкове. Ама хайде, че се увлякох пък и със сигурност някой ще почне да хейтва.
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Стига де, остави човека да си направи 10-те мнения :p

По темата.
Струва ми се че още не са улегнали нещата, гледам тука 2-3 сайта скачат като зайци гонени от кучета. Става дума за доста сериозни скокове от по 50-60 места +/-. Дано скоро се стабилизират нещата че става доста кофти така.

И при мен е така при единия и то по доста ключови. Просто трябва да разберем, че вече една птичка пролет не прави и се иска яко и сериозна работа за да ни обърнат внимание. :)
 
От: Имали някаква яснота около последните тесли на Гошо?

Аааа още денс има, аз по една днес го следя по на 5 мин скача от извън топ 100 до 26-та. пак е пийнал нещо. :lol:

При мен е така за 2 от 3, които следя всеки ден. Може би и аз имам вина, защото добавях нови неща, но въпреки това за 1-2 кл думи е точно както го описваш с +-30, че и до 50 позиции...
 

Горе