Имам амбиции ,но не и идеи :(

donyo

New Member
Здравейте съфорумници, сега най-вероятно ще си кажите "и този го е домързяло да се поогледа" ,но огледа не ми помогна :( Имам намерение да се занимавам с афилиейт маркетинг и то доста "сериозни". Проблемът е ,че незнам как да си направя сайт , на каква тема да е и как да имам добър трафик.

С други думи ще може ли някой да ме инструктира или да ми даде някой съвет ,за да мога просто да започна от някъде и да се надяваме да постигна нещо.:rolleyes:
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Еми домързяло те е, не може да се отрече.

1. Не знаеш как да си направиш сайт - Всичко за блог платформите
2. Темата ще избереш според афилиейта - Проверени афилиейт програми
3. Трафик ще набереш чрез рекламиране на подходящите места - Интернет реклама
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Щом имаш амбиции, но не и идеи - аз имам идеи, но нямам амбиция - ако искаш бачкай по моите сайтове ;) ;) ;)
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Пич остави амбициите и търси идеи. Светът е пълен с хора, които имат амбиции да станат богати, само че с амбиции и мераци не се става богат. Богат се става с добри идеи, така, че за сега за режи амбициите и започни да търсиш идеи.
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Щом имаш амбиции, но не и идеи - аз имам идеи, но нямам амбиция - ако искаш бачкай по моите сайтове ;) ;) ;)

ехааааааааааааа!!! евала... сигурен съм даже че има и опция за професионално израствание :)
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Мисля ,че малко по-малко започнах да се ориентирам и да идеята ми хрумна :)
@AlanFort направи някакво по-точно предложение тогава :wink:
 
От: От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Мисля ,че малко по-малко започнах да се ориентирам и да идеята ми хрумна :)
@AlanFort направи някакво по-точно предложение тогава :wink:

Аре аз правя сайта, ти го развиваш и делим 50:50?
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Аз като гледам имаш идея - решил си да се занимаваш с affiliate и да правиш сайт.
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

Важното е да имаш знания, идите идват в последствие.
 
От: Имам амбиции ,но не и идеи :(

За съжаление без идеи нищо не става вече, прекалено много са маймуните не само в джунглата но и вече превзеха саваната и де що има бърчинка.

Преди 5 години можеше и да мине номера само със знания и амбиция но вече уйде коньо у ряката, настъпи пренасищане а от тук и глад и мизерия......

След като нямаш идеи но имаш амбиици и натрупаш знания пробвай в различни области къде ще подаде, но без да губиш много време и усилия на едно място, ако не те огрее бягай бързо в друга ниша защото и тя ще се запълни за отрицателно време.

Аз преди да превърна едно от моите хобита в бизнес пробвах в две, три други области за около месец, два и видях че така няма да стане а и парите са мизерни и НЕСИГУРНИ.

Като пуснах преди 2-3 години въдицата в стартиращите шеринг програми и видях колко риби се хванаха на моята въдица в пълен язовир с почти никаква конкуренция (за разлика от днес), моментално реших че този онлайн бизнес ще заема основен дял при правенето на пари в интернет.

Така че съвета ми е не гледай какво говорят че "правят" другите и не дълбай на едно място само заради това че някой е изкопал пари от там, а скачай от цвят на цвят и все някъде ще те огрее и просветне, тогава хващай здраво и не изпускай птичето че ще дойдат индийците.:clap:

Самият факт че някой, някъде е направил пари означава че ти НЯМА да изкараш пари там или поне не по същия начин и в същия размер.
 

Горе