Имам нужда от лайквания

Статус
Not open for further replies.

evita1717

New Member
Здравейте имам нужда от лайквания във фейсбук. Участваме с близнаците в една игра. Кофтито е, че за няколко часа една мацка събра незнайно как над 3 хил.гласа и се чудя как да я догоня.
Някакво съдействие и насоки ?
Благодаря.
 
От: Имам нужда от лайквания

Ами не предлагам подобна услуга, виж някой колега може да ти направи оферта
 
От: Имам нужда от лайквания

А оргранизаторите на конкурса дали ще са щастливи от този факт :) вие и FB конкурсите ги почнахте като изборите.
 
От: Имам нужда от лайквания

Не би ми хрумнало, ако не видях как за 4 часа човек си докара огромна бройка ... Организаторите не ги интересува това явно, щом отговорът им, е че първата награда се печели от човекът събрал най-много лайквания без значение как ...

Колегата ще ме прочете ... или сама да се ориентирам ?

Един потребител четох, че иска да прави сайт за лайквания, но нямам възможност да му пратя ЛС. Ако ме прочете случайно моля да ми пише той. Потребителското име му е ilkoto24
 
От: Имам нужда от лайквания

Ще хвърлиш парички, за да те елиминират за 3000 лайка... Мацката явно безплатно си ги е нацъкала с i-макросче и ще те мине с още толкова лайквания. Разтършувай се в нета, ако искаш да изгориш, но безплатно ... :D
 
От: Имам нужда от лайквания

petya77, благодаря ти, но в тези сайтове не се получава, защото снимката, която трябва да се харесва е с общ адрес с всички останали ... Шибана работа е явно. То кога ли съм имала късмет :(
Ето ще пусна линк, за да видите, че няма как да разберете коя е снимката за лайкване, ако не опиша с текст ...

Не мога да пусна линк ... системата не ми разрешава ...

Какво ще рече I-макросче ?
 
От: Имам нужда от лайквания

iMacros е автоматизиран софтуер с различни скриптови функции, заменящи ръчната онлайн работа. Не е възможно снимката ти да е с общ адрес - най-вероятно това е урл-то на албума, но като цъкнеш на снимката си от общия албум, цъкни след това на датата на добавяне и копирай линка, който ще се зареди. Постави го тук, без префиксите https://www или ги отдели с интервали - https : // www. Може колегите да те подкрепят с лайк и споделяне.

По-горе колегата Maji92 е коректен и вярвам, че ще задоволи очакванията ти.

Успех! ;)
 
От: Имам нужда от лайквания

iMacros е автоматизиран софтуер с различни скриптови функции, заменящи ръчната онлайн работа. Не е възможно снимката ти да е с общ адрес - най-вероятно това е урл-то на албума, но като цъкнеш на снимката си от общия албум, цъкни след това на датата на добавяне и копирай линка, който ще се зареди. Постави го тук, без префиксите https://www или ги отдели с интервали - https : // www. Може колегите да те подкрепят с лайк и споделяне.

По-горе колегата Maji92 е коректен и вярвам, че ще задоволи очакванията ти.

Успех! ;)

petya77 благодаря за услугата но се оказа, че не мога да помогна в момента.
Утре сутрин ще пусна запитване на едно място и се надявам вечерта да са ми помогнали и да са ми дали отговор!

Поздрави
М!
 
От: Имам нужда от лайквания

Няма дата на създаване ...

Здравейте ! Към момента сме третата снимка...

facebook.com/TeoBebe.bg/app_420695891411003

Съжалявам, но не мога да пиша ЛС !
 
От: Имам нужда от лайквания

П.С. До вчера бяхме втори, но явно хората бързо напредват ... по един или друг начин.
 
Последно редактирано:
От: Имам нужда от лайквания

Здравей,
До колкото разбрах може да се направи с кликджакинг.
Ако намериш някой занимаващ се с това ще може иначе на мен ми предложиха м/у 200-300$
Ти си прецени.

Поздрави
М!
 
От: Имам нужда от лайквания

А Вие по някаква даденост ли трябва да спечелите?! Не приемате ли че може да не сте най харесвани?!
 
От: Имам нужда от лайквания

А Вие по някаква даденост ли трябва да спечелите?! Не приемате ли че може да не сте най харесвани?!

Каквооооо? Нии сми най-хубавитиии, посли ши станим и най-умнитиии...

Едно време и птиците пращали децата си да учат също като хората. Те си имали свои училища. Там малките птичета се учели как да хвъркат по-бързо, как да си намират храна, как да си вият гнезда — и всичко, каквото им трябвало в живота.

Една лястовичка и една врана живеели наблизо — били съседки. Веднъж лястовицата видяла, че враната бърза нанякъде.

— Накъде си се разбъ....

но това са детски приказки! Ако попитаме Тони Стораро щеше да каже просто:

твоя свят е СУЕТААААА!!!

sarcastic.gifsarcastic.gifsarcastic.gifsarcastic.gif
 
От: Имам нужда от лайквания

zarrini +++

Много сте интересни с тия конкурси като искате да спечелите на всяка цена. Още повече в такива нагласени фейсбук простотии. После ще се кефите ли като сте спечелили с измама? Това по-красиви ли ще направи децата ви? Ще им разкажете ли после как сте спечелили като сте измамили другите участници?
 
От: Имам нужда от лайквания

За съжаление в конкурсите, както и в п*олитиката справедливост няма. Реално снимката с близнетата ми харесва (лайкнах я). Но, фактически тя е 58-ма по ред на качване (съдя по номерацията и това е линка ѝ от приложението: fb.next-dc.com/teobebe/lookalike/fbview/58 ). Как се постигат 6000 лайка (за няколко часа) на снимка, която е качена на 457-мия път?! Възможно е и с помощта на имейл кампания, но и с кликджакинг (както спомена колегата по-горе). Може да има и други тактики, но не съм запозната с тях.

Евита, допитай се, дали има колеги, предлагащи "масова имейл кампания". Но, все пак е пресилено (дори безмислено) да се купуват гласове.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе