Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Имам парите, но не е там въпроса! Искам да се развия безплатно или поне с минимална инвестиция! Инвенстицията ще я направя по- късно. Като почна да тегля пари от реклами.

Послушай препатилите - 20лв за една година не са "инвестиция". По-добре ги дай сега за да не се чудиш после как да разделяш сайтовете (ако се разрастнат).
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

.............................
 
Последно редактирано:
Re: От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Имам парите, но не е там въпроса! Искам да се развия безплатно или поне с минимална инвестиция! Инвенстицията ще я направя по- късно. Като почна да тегля пари от реклами.

Не е нужно да влагаш пари, но не очаквай и да правиш пари, при никакви инвестиции. И все пак това е по-скоро плащане за нещо като урок, не толкова като инвестиция, защото на сегашните знания няма как да правиш професионални неща. Но замисли се, един курс ти е стотици левове, а този - практичния и само с твои знания и сили - 20 лева. Няма как да инвестираш от нещо, което идва след инвестиция. :) Има начин, но са редки случаите. Днес да седнеш и да набиеш 3 статии ти е не малка инвестиция. ;)
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Благодаря на всички! Ще помисля още малко и ако реша да направя нещо, ще споделя за вашето мнение.
 
И ние ти благодарим. :) Пак и аз да ти кажа, не е нудно да станеш на 50 години, за да почнеш да инвестираш "сериозно" 20 лева. Давай смело от сега. Ще пасуваш едно ядене навън и ето ти.

Странно ми е как хората не взимат толкова сериозни неща навътре, а готови да дадат 120 лева за бутилка в някое диско. Човек.... :)
 
От: Re: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

И ние ти благодарим. :) Пак и аз да ти кажа, не е нудно да станеш на 50 години, за да почнеш да инвестираш "сериозно" 20 лева. Давай смело от сега. Ще пасуваш едно ядене навън и ето ти.

Странно ми е как хората не взимат толкова сериозни неща навътре, а готови да дадат 120 лева за бутилка в някое диско. Човек.... :)
Не е там въпроса, че нямам пари за инвенстиция, а точно напротив! Аз имам доста солидно количество пари, но искам да се развие малко от малко без да вкарвам пари вътре дори и 5 лева.
И сега ще обясна защо: При мен е проблема един- Нещо ми харесва определено време и след това ми омръзва, поради липса на интерес или нещо подобно. В случая е точно така- Ще направя блог ще се грижа за него много добре само за първите 2-3 седмици и след това ще го оставя на произвола на съдбата! Но се надявам да не стане така, защото искам да разнообразя малко свободното си време.
 
Значи имаш пари за инвестиране, не са ти проблем и в същото време лесно губиш интерес. :) Да не си P.I.M.P. :) Ако мислиш, че за 2-3 седмици ще имаш някакъв велик напредък без инвестиране, по-добре от сега не си губи времето. Някой го учат с месеци, години. Тук много търпение му е майката. ;)
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

.............................
 
Последно редактирано:
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Колега не разбрах дали знаеш английски на добро ниво, това е важно. Не се занимавай с никакви български блогове, сайтове и глупости. Сто процентова загуба на време е гарантирам ти, освен ако целта ти не е да понаучиш нещо, както са писали другите. Няма да вземеш и стотинка. Като почнах да правя сайтове преди 2-3 години, трябваше няколко пъти да дам "инвестицията" както ти му викаш за домейн и хостинг, преди да започна да печеля по 40-50лв и то не от реклами, ами от продажба на самите сайтчета. Мисля си, че добра идея е да събереш някой лев и да купиш готов сайт на английски (по възможност поне до някъде развит с поне някакви посещения и приходи) и да си го доразвиваш и поддържаш. Това е шанса да си изкараш няколко левчета, друг шанс няма.
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Подкрепям казаното за блог на английски език.
Обаче да разчиташ, че ще направиш от нищо - нещо е смешно... Или просто си си решил, че няма да дадеш и 5лв, но ще печелиш хиляди след 2 месеца? Не става така. Инвестирай малко пари и с повече работа ще се получи.
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Еми за да теглиш пари от реклами ти трябва добре направен блог с полезно съдържание. На под домейн трудно ще стане номера с тегленето на пари. Трябва да имаш едно на ум че почти всички ключови думи са заети от хиляди хора по света, които знаят какво правят с блоговете и знаят как да добавят съдържанието така, че да се класира където му е мястото и да вкара достатъчно посещения за да се теглят пари от реклами. Без опит и поне малка инвестиция за име(домейн) ще трябва да мине доста време докато дойде момента да теглиш парите и пак не е сигурно.
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Ще го обмисля още малко и ще реша. Но както казах целта ми е да направя от нищо нещо, както някой казаха. Но все пак не съм си поставил за цел да вадя по 10000000 лева на месец. Целта ми е да кажем след 6-12 месеца да се вадят поне по 20 лева на месец и да се влагат редовно за реклами и други.
Някой колега ме попита дали знам англииски- Да, знам що годе. Не толкова добре, но не и толкова зле (средно ниво)
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Инвестирай малко пари и с повече работа ще се получи.
Колега, това казвам че и аз така си мислех едно време че ще станат нещата. Ти пробвал ли си го това ?
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Колега, това казвам че и аз така си мислех едно време че ще станат нещата. Ти пробвал ли си го това ?

Абсолютно, и се получава. Мисълта ми беше, че без някаква начална инвестиция не става.
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Според автора на темата са си инвестиция, и то значителна :)
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Според автора на темата са си инвестиция, и то значителна :)

Не ме разбрахте отново! Това не е никаква инвенстиция! Имам много пари, но не искам да влагам, защото има голям шанс да ми умразне. Но целта ми е да направя така сайта, че да се развие без никаква инвестиция от началото.
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Не ме разбрахте отново! Това не е никаква инвенстиция! Имам много пари, но не искам да влагам, защото има голям шанс да ми умразне. Но целта ми е да направя така сайта, че да се развие без никаква инвестиция от началото.

Абе пич, ти още ли смяташ 20лв за инвестиция? Ако е така - оди удари едно жони уокър за тези пари за здраве!

П.П. Как може в една дума 2 правописни грешки?
 
От: Имам няколко въпроса до хората разбиращи от блогове!

Сериозно! темата не приляга на форум "предприемач", но би пасвала идеално на детския раздел. И там търсят да спечелят лесни пари "без инвестиция" примерно цъкъйки върху реклами.
 

Горе