Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

nemaime

New Member
Просто не знам какво да правя за да печеля пари от тях. Много хора са готови за моя сметка да посетят даден линк, да се запишат за онлайн томбола, да изпратят СМС, да направят телефонно обаждане -- което да ми допринесе пари.

Какво ме съветвате да направя ? Нямам никаква представа. Трябва ли да се създаде сайт ? Или по-добре да се регистрирам в някой сайт и да рекламирам продукти ?

Бих желал да ми кажете, ако знаете някой Affiliate сайт където да рекламирам конкурси/томболи (например за печелене на плазмен телевизор, пътуване), където хората да дават email адрес (име, адрес и т.н.)-- което ми допринася $.

П.П.: нямам никакви познания за създаването на интернет сайт.


Предварително ви благодаря. Надявам се да ме покажете правилния път. Ще отценя вашите съвети. :)
 
Последно редактирано:
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Това да караш умишлено някой да върши нещо, да клика на реклами, да попълва анкети и т.н., е АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО от всички програми. Също така е НЕЕТИЧНО. Съветвам те да прочетеш форума, за да разбереш как се правят истински пари.

Ако не искаш, то тук ще получиш само храна (дейба и аз почнах със Софийските лафчета).
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Не карам никого умишлено. Не бързай веднага с нападките. Всеки сам избира дали да кликва или не, или пък да се регистрира някъде.

Нещо като хората от Планета ТВ: Изпратете СМС на **** за да видите дали си пасвате с вашата половинка. Дрън дрън.
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Така просто от любопитство, колко са "много" хора?
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Не карам никого умишлено. Не бързай веднага с нападките. Всеки сам избира дали да кликва или не, или пък да се регистрира някъде.

Нещо като хората от Планета ТВ: Изпратете СМС на **** за да видите дали си пасвате с вашата половинка. Дрън дрън.

То в такъв случай това може да се класифицира като СПАМ. Нещо също толкова неприятно. Поне така си обяснявам нещата. Не те нападам, изказвам гледна точка.
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

С много хора под ръка може да се започне хубав форум, от който да се вадят добри пари впоследствие.
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Стига хранете го ей..

Баче предложи процент от печалбата и веднага ще се намери някой предприемач който да ти помогне да оползотвориш този трафик както със сайт така и с избор на подходяща програма, оптимизация и прочие.

Така ще компенсираш липсата на опит и ще преминеш към бърза печалба разбира се ако това което представящ отговаря на действителността

Другия вариант е сам да започнеш да изпробваш всяка от проверените във форума програми, което също е добър вариант ако не гониш бърза печалба.
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Също от любопитство - какво е да имаш "под ръка много хора в интернет"?
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Наистина зависи колко много са "много". Има разни програмки, които ти донасят реални посетители и правят доста пари, защото се търсят много. Ама там става въпрос за стотици хиляди.
Зависи също и посетителите какви са, може ли да се таргетират някакси - интереси, държави, ала бала.... Но като цяло в спамерските среди са си доста ценен ресурс реалните посетители, стига наистина да са "много".
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Редактирано
 
Последно редактирано:
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Ако "твоите хора" са наистина много, може би ще ги накараш да накарат "техните хора" да работят за теб. Ето ти и готова социална мрежа ;)
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

- Форум
- ПТЦ сайт, като те ще са ти реферали
- Продавай ги. Продавай кликовете им.

п.п. колко са?
 

Горе