Имам помещение, но нямам идея на какво да го направя...

От: Имам помещение, но нямам идея на какво да го направя...

Още нещо в допълнение едни от най - богатите хора са направили своето състояние от недвижими имоти - Робърт Кийосак, Доналд Тръмп, Ник Кенди, Роналд Макдоналд ( освновният му бизнес са неджимите имоти ! )

FYI: Роналд Макдоналд (на английски: Ronald McDonald) е измислен клоун, емблема на детското меню на Макдоналдс.
 
От: Имам помещение, но нямам идея на какво да го направя...

Много ти благодаря, за адекватното мнение ! Хубаво е когато, чета мнения на хора като теб, защото това ме изпълва с надежда, че в България не всички хора са настроени негативно и са склонни веднага да налетят върху всеки надигнал глава и изразил мнение :). Както имаше една статия, която бях чел: В Американски форум - питаш / отговарят ти. В Български форум - питаш / казват ти колко си смотан и не ти отговарят :).
 
От: Имам помещение, но нямам идея на какво да го направя...

Говори за собствника, дето е казал, да се направи наитересен че в бизнеса с НИ, то си е факт но 1воначално като е купил 2те бутки Мкдоналс, е имал друга идея в кой бизнес е :D
 
От: Имам помещение, но нямам идея на какво да го направя...

И друго оснвоно нещо в книгите на Кийосаки, които пак не може се приложи в БГ. Там оснвоно са на дългово финансиране на активи, и то супер солидно усливане - проблема е там че са с фиксирани лихви и доста гъвкаквост при увеличение на стойността на актива, можеш увеличиш стабилно и дълга, а от там да финснираш Х неща, ноо заразлиак в Бг може яко ти вдигнат лихвата по креидта и хич да не ти влезнат в положението при увеличващ се активи т.е. на пазарен принипиц, и хептен да не ти влезнат в положението заразлика от УСА, ако се финансираш на актив, който си му увеличл кредита, та като падне т.е активи да преподпишете договора на по ниска ипотека или директно да го шитнеш ...... Та и затова дойде кризата, едно от основните схващания и мантри, че НИ винаги расте еее след финсновото инжиерството на Уолстриит и Алчността на обществото се видя, че може да пада че и доста... :D
 
От: От: Имам помещение, но нямам идея на какво да го направя...

Пръво съм много далече от 40+


Колко много далеч?



второ разполагам с два недвижими имота от луксозен ( 3 етажна къща ново строителство, апартамент 2 стаен ново строителство) тип,


Разполагаш? Лично твои са?
не на роднини и наследство?
а твои ти си ги купил с лично изкарани пари от теб и си инвестирал в тях така ли ?
Че как ги изкара като си далеч от 40+
Купи един гараж лъсна го и го даде под наем? с парите купи втори и него така псоле трети ? и минаха 120 години ?
БЪДИ ЯСЕН С ТОЗИ ОТГОВОР И КОНКРЕТЕН :)
Или си като атила- наследство от дядо му и труда на останалите му роднини ?


като отностно твоето мнение, че това е мишкарски бизнес мога да ти дам различни примери от които да се водиш, най - простия пример е прочети поне една от книгите на Робърт Кийосаки или Тръмп (Най - малкото имат обща книга, ако не желаеш да четеш много ) отдено,

Когато е трябвало да чета съм чел в пъти повече от теб.... А тези книги са писани лично от тях да знаеш... я има 5% техни думи я не.



да съм казал да ги държиш цял живот под наем, винаги можеш да ги продадеш след 10 години при покачване на цените от 4.5% на година.

Ами айде кажи на тия дето купиха миналата и по миналата година да продадат сега на печалба а :) или да печелят от наеми? най-много да ядеш бой ако ги посъветваш така :)

Аз ли не мога да смятам? 2008 -ма 1200 евра квадратя
2012 - 600 евра?
ТИ ПИКАЯ НА ПОКАЧВАНЕТО...
чакай да продадеш на цени от 2008 + 4х4,5% покачване :)
ма на теория е лесно а :)


Друго никак не ми звучи мишкарски да изкупиш една било то и 3 етажна сграда ново строителство с по 3 апартаента на етаж и част от тях да дадеш под наем, а други да пласираш...

ши купиш три етажна сграда с по три апартамента на етаж...
МЛАДЕЖ... ТИ СИ ОБЪРКАЛ ФОРУМА :) Тик не е форум на ултра богаташите които могат да си купуват ей така 9 апармента...
това към 1 000 000 отива?
ТИ ЗНАЕШ ЛИ БИЗНЕС СЪВЕТНИКО...
ако инвестираш един милион в сайтове каква ще е разликата а?
Сайта ти носи 50 -100% годишна печалба на вложените средства...

А ти колко предлагаш ? 3-4% ?


Нужно ли е да тръгваш със злоба и без най - малкото да разбрал за какго говоря?


НЕ Е НУЖНО СЪС ЗЛОБА ДА! - АЗ ЗАТОВА ТРЪГВАМ С НАСМЕШКА И СЪЖАЛЕНИЕ... ДА ИЗПИТВАМ ЗЛОБА КЪМ ТЕБ ? ЗАЩО? Щото даваш тъп исъвети ли ? или заради 20-те ти празни мнения в темите за трупане?
 
Последно редактирано:
От: Имам помещение, но нямам идея на какво да го направя...

Много ти благодаря, за адекватното мнение ! Хубаво е когато, чета мнения на хора като теб, защото това ме изпълва с надежда, че в България не всички хора са настроени негативно и са склонни веднага да налетят върху всеки надигнал глава и изразил мнение :). Както имаше една статия, която бях чел: В Американски форум - питаш / отговарят ти. В Български форум - питаш / казват ти колко си смотан и не ти отговарят :).


Що всички като се насерат и после се сърдят че другите им викат че са дрисльовци?

Ти влизаш и почваш да даваш съвети - докажи първо че съветите ти са стойностни!
Знаеш ли колко като те влизат всеки ден по форумите с нагласата аз знам всичко и който не ме слуша нема да прокопса...


Ма я влез културно... давай го лекичка по лека...
 

Горе