Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Ама кой ползва XP без SP3? :shock:
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Аз съм с 3та. Не стана дори като изтрих и хронологиата. Май ще минавам на 7-ца. То в бъдеще ще откажат и други работи. Сега трябва да преинсталирам което хич не ми се прави ама.. Мерси на всички отзовали се!
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Аз съм с 3та. Не стана дори като изтрих и хронологиата.

Освен хронологията, изтри ли и папката на акаунта, която остава след деинсталирането на старата версия на скайп?
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Минах на 7ца, сложих и най-новия скайп, вече работи. Беше време за ъпгрейд на ОС.
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Здравейте гледам че е имало тема за скайп но моя проблем е друг.
Когато искам да кликна върху някой, от абонатите ми излиза това Cannot change to undefined button (264,22)
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Да и аз съм с 3.8. Пробвах точно от сайта на скайп, не от моя и пак не стана. Сега ще пробвам пак, дано да стане.

ЕДИТ: При всичките ми опити ми показва ето това:

Виж файлът 10704

Проблемът ти е, че нямаш инсталиран Интернет експлорер по всяка вероятност.
 
Последно редактирано:
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Не не и аз го имах този проблем но го инсталирах пробвах с много версии и накрая стана с най новата това пак не е проблема.
Аз влизам в сайта и когато искам да звънна на някой и кликна върху нещо ми излиза това (264,22)
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

когато се опитам да чатя или звънна на някой излиза това Cannot change to undefined button (264,22)
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Като цяло скайпа е ужасно бъгав от няколко месеца. Примерно приятелката ми,понеже го ползва и на телефона си, около 3 месеца стоеше винаги онлайн,независимо че се е отписала.Пробвахме с инкогнито и извън линия статуси, и така да се отпише-същата работа.(един приятел, който е софтуерен специалист, ми каза, че много хора ползващи скайп на мобилно устройство, имали същия проблем, може би 5-10% от потребителите) Наскоро се оправи от самосебе си. На мен сега ми прави проблеми като изпращам снимки и файлове-тотално забива, но поне за писане става...
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Благодаря че ми отговаряте при мен нещата са така използвам един скайп и в телефона и в лап топа си а за проблема че не мога да се свързвам пиша и набирам от скайа е за компютъра влизам в програмата и когато кликна върху определен човек ми излизат следните глупости Cannot change to undefined button (264,22)
 
От: Имам проблем със Скайп. Не мога да се свържа..

Товари по-малко от най-новата и мен лично ми харесва повече от последната версия. Има хора които харесват повече скайп 3.8 или 4.2 от последната версия.
 

Горе