Имам си форум

От: Имам си форум

Дай някакво насочващо инфо, знам, че не можеш да пускаш линкове, но пусни го като хххх.ком с "code" примерно. Иначе как да гадаем какво се случва :)
 
От: Имам си форум

това с регистрирането е голям проблем забелязвам, че от може би две години нещата с форумите не варят на добре в общ план. От четените статии в нета има доста коментари, че хората как да го кажа станали по мързеливи в нета ако мога да се изразя така
 
От: Имам си форум

Не е лесно да развиеш форум. Може да стане ако имаш уникални интересни теми, не интересна за хората тематика.(кооето в днешно време е невъзможно). Ако форума ти е за общи приказки, няма как някои да влезе да пише. В секи форум има раздел за общи приказки. А и с този безумен адрес...
 
От: Имам си форум

Адреса няма значение спорде мен поне ако форума ти е добър и съдържателен.
Въпроса е как да го направя такъв. Не ми се ще да прилагам тактиката с 10-те профила, защото единствената такава тема е политика, която вероятно ще привлече някой да влезе и да се разпсува като хамалин....
 
От: Имам си форум

За да влизат и да се регистрират хора във форума трябва да имат причина :)
Създай няколко профила, после няколко теми и форумът ще си потръгне лека-полека :)
Можеш също да подаряваш линкове, на тези които се регистрират. Ivo 94 прави така.
 
От: Имам си форум

За да се регистрирам значи аз ще го посещавам, но как да го посещавам като не мога да запомня името му лесно? Защо да се регистрирам? Какво ще получа повече като се регистрирам?

Това са въпроси които потребителите си задват. Отговори си на тях и ще успееш :)
 
От: Имам си форум

За да се регистрирам значи аз ще го посещавам, но как да го посещавам като не мога да запомня името му лесно? Защо да се регистрирам? Какво ще получа повече като се регистрирам?

Това са въпроси които потребителите си задват. Отговори си на тях и ще успееш :)
За име мислих дооста, но все заети домейни-life-заето,alllife-заето,llife-заето и само това остана....Мога да го сменя по всяко време, но няма свободно....
 
От: Имам си форум

За име мислих дооста, но все заети домейни-life-заето,alllife-заето,llife-заето и само това остана....Мога да го сменя по всяко време, но няма свободно....

не ти препоръчвам след време да сменяш името , може да стане мазало , ако ще правиш някаква промяна сега му е времето
 
От: Имам си форум

Адреса няма значение спорде мен поне ако форума ти е добър и съдържателен.

Не е така. Името продава.

Не можеш ли да си вземеш собствен домейн и хост? Не струва скъпо.
 
От: Имам си форум

Да, няма как току така да си сменя името после....
Но има някаква опция сега се сетих да изключа изобщо регистрирането. Мислих днес дали да я направя, ама смятам, че всеки ще си псува както си иска, а и пък може някой да иска да се регистрира във времето....Исках да разреша коментирането от гости, но и това не може...
 
От: Имам си форум

Не е така. Името продава.

Не можеш ли да си вземеш собствен домейн и хост? Не струва скъпо.
Искам нещата да потръгнат, а не да сихвърлям парите в кошчето...щото като купя едно после се оказва, че трябва и друго, а после за да не отидат и тези пари и реклама и станаха едни 500 лева...
 
От: Имам си форум

Хммм,
явно без кинти няма да стане...за мен лично името не е от значение-сега например като токрия нов форум, сайт се регистрирам и се включвам активно, но ще мисля за по-хубаво име. Предложете нещо....
 
От: Имам си форум

Искам нещата да потръгнат, а не да сихвърлям парите в кошчето...щото като купя едно после се оказва, че трябва и друго, а после за да не отидат и тези пари и реклама и станаха едни 500 лева...
С подобен начин на мислене нищо няма да направиш. От пръдня боя не става.
 

Горе