Имам си форум

От: Имам си форум

Забавен форум е твоя....още в разделите една камара правописни грешки :lol: За името да не говорим....
 
От: Имам си форум

Едно време поне в пхпбб имаше юзъри за ботовете да могат да виждат.
То и сега я има тая възможност в почти всяка платформа (включително и в платформата, която ползвам), но ме притеснява, че при една ръчна проверка (мисля, че имат и автоматична такава) може да влезе оператор на Google и да види, че на нормалните потребители не се вижда същото, като при Google бот-а и да го сметнат за Cloacking и да ударят наказание.
 
От: Имам си форум

Мислех и този вариант, но е доста рисковано, най-вече от гледна точка на SEO. Защото Google няма да вижда съдържанието ти и съответно няма да може да хване много от ключовите фрази които гониш.

И аз така си мислих до скоро, но се оказа, че греша. :) Виж fashion магазините като supreme и days, в които за да можеш да видиш колекциите и продуктите трябва да имаш регистрация. Направи си регистрация, влез и виж няколко заглавия на продукти или колекции. След това ги потърси в Google и сам ще видиш, че ги индексира. ;)
 
От: Имам си форум

И аз така си мислих до скоро, но се оказа, че греша. :) Виж fashion магазините като supreme и days, в които за да можеш да видиш колекциите и продуктите трябва да имаш регистрация. Направи си регистрация, влез и виж няколко заглавия на продукти или колекции. След това ги потърси в Google и сам ще видиш, че ги индексира. ;)

Проблема не е, че няма да ги индексира. Знам, че ще ги индексира, но според правилата това може да се зачете като cloacking, което може да е повод да ударят форума.
 
От: Имам си форум

Какво значи да го удари?
На частен форум не му дреме за гошовото мнение.
 
От: Имам си форум

Какво значи да го удари?
На частен форум не му дреме за гошовото мнение.

Какво имаш предвид под частен форум? Мен ме интересува дали ще ме удари или не Google, защото все пак форума ми е неизвестен все още и едва ли много хора влизат директно. Повечето ми посещения идват от Google, така, че мен специално ме интересува да идват потребители от там.
 
От: Имам си форум

Имам в предвид затворен форум. Не са малко такива.
Ако искаш да привлечеш членове, не е добра идея да е затворен. За да се регистрира някой, трябва да има информация, че си струва.
На гошо му е все тая - можеш да зададеш и "no index" на роботите. И тогава само ти ще си знаеш за форума.
 
От: Имам си форум

Имам в предвид затворен форум. Не са малко такива.
Ако искаш да привлечеш членове, не е добра идея да е затворен. За да се регистрира някой, трябва да има информация, че си струва.
На гошо му е все тая - можеш да зададеш и "no index" на роботите. И тогава само ти ще си знаеш за форума.

Какво имаш предвид? за мене ли става въпрос?


И кой беше казал, че има правописни грешки, не съм забелязал такива....
 
От: Имам си форум

И кой беше казал, че има правописни грешки, не съм забелязал такива....

Ееее оправил си ги ама не си признаваш! И айде за домашно пропуснал си една :mad:
 
От: От: Имам си форум

Ееее оправил си ги ама не си признаваш! И айде за домашно пропуснал си една :mad:
Оправил съм и нея. Имам един потребител оттук, с който се пробваме да развием форума. Вече е станал по-добър и сдържателен :)
 
От: Имам си форум

Сложете един бутон, който да води към началото на форума, че...........
 

Горе