Имате ли AI приятелка ?

всички сте някакви извратеняци, ма щом това ти харесва, кои сме ние че да те съдим :)
 
Пред целио форум обявявам, че ако ми дадеш пейпал ще инвестирам :)
Офертата изтича в 1:00 @contra
А, изтървал съм.

И на мене не ми изкара автентична Агилера:

aguil.jpg

... ама на некой мое му свърши работа... за тая вечер поне.
 
А, изтървал съм.

И на мене не ми изкара автентична Агилера:

Виж файлът 31878

... ама на некой мое му свърши работа... за тая вечер поне.
Голяма ли е разликата между платената и свободната версия на тоя леонардо. Играх си няколко дни преди месец и получавам все с не баш тоа дето искам 🤣
 
Голяма ли е разликата между платената и свободната версия на тоя леонардо. Играх си няколко дни преди месец и получавам все с не баш тоа дето искам 🤣
Не съм ползвал тия дни леонардото ама мисля че няма разлика фрий-платено за базовата генерация.

Има разни тънкости при промптовете. Зачети някой гайд за насоки. За всеки модел е леко различно.
 
И аз го гледах тоя Леонардо ама нищо не разбирам. Интересува ме например да му зададеш текст и да му кажеш да ти направи видео към текста и да го чете например. Има ли такива или само картинки правят ?
 
Тази е малко към Лейди Гага по-скоро. :)
Дадох му това за насока:

rs_634x1024-171115103645-634-christina-aguilera-latin-grammys-2000.jpg

Справило се е до голяма степен ама не е хванало специфичното в лицето на Кристина.
 
55d78ec117000043015683f3.jpeg

Ето на мене :D
 
Дадох му това за насока:

Справило се е до голяма степен ама не е хванало специфичното в лицето на Кристина.

Кой от всичките апове работи с "насоки" по снимка?
 
Между другото докато не видях заглавието на тази тема не си давах сметка, че си представям АИ в мъжки род. И тази тема всъщност не ме убеждава в противното.
А, съвсем сериозно - моят част с chatGPT подходих доста сериозно и дори с респект. С някаква идея да го опозная. Задавах му объркващи въпроси, наистина се объркваше понякога. И точно това ме наведе на мисълта, че е възможно да не е просто набор от данни, които генерира по зададени параметри.
А, може би по-голямо впечатление ми направи, че когато питащият направи някаква нелогична грешка в описанието - понякога АИ проявява някакво творчество и излиза извън "схемата".
Това е все пак субективно мнение, но отделно имам усещането, че АИ реагира по-различен начин, когато се опитваш да му зададеш команди от типа направи това и онова. И по друг начин когато се опиташ да разговаряш с него.

А по темата в заглавието - не. Но ми е интересно и може да пробвам да видя какво ще се получи при мен :)
 
Кой от всичките апове работи с "насоки" по снимка?

Всичките предполагам (за миджърни не знам). Гледай за "image prompt".
 
@contra
препоръчай къде да го пробвам това, да видим какво, ще се получи, че да се посмеем :)
 
На мен АИ ми генерира така
 
Интересно е, обаче не мога да се сетя за известна личност, която да ми е любимка, иначе ме сърби как ще го генерира. Наистина е интересно.
 
Интересно е, обаче не мога да се сетя за известна личност, която да ми е любимка, иначе ме сърби как ще го генерира. Наистина е интересно.
 

Прикачени файлове

  • niderlandia.jpg
    niderlandia.jpg
    254.4 KB · Преглеждания: 6
С лица става ама някак си става обърквация когато описаниеот стане прекалено дълго...
Leonardo_Kino_XL_A_beautiful_fantasy_woman_0.jpg
 

Горе