Имате нов президент

От: Имате нов президент

Агейнст ти на кой свят живеш - не дължи нищо нито на ББ нито на ГЕРБ - Е па разбира се той и без да беше министър на ГЕРБ щеше да си спечели изборите даже подкрепата от ГЕРБ малко му пречеше да спечели на първи тур

Кога Плевнелиев е имал желание да става президент, че да го дължи на ББ? Що се правиш и ти на две и половина - ясно е, че трябва да правите пропаганда, но чак пък с толкоз тъпи аргументи....

Да ви е честит това не е моят президент.

То оставаше човек от щаба на БСП да каже нещо друго :)
 
От: Имате нов президент

Ебахти логиката направо стана за смех и на врабците
Е като не е искал да става президент - а е станал щото мутрафона го накара насила на кой го дължи на арменския поп ли?
Какво очакваш от човек който сам е преценил че не става за този пост но са го накарали на сила.
 
От: Имате нов президент

Добре де, а помисли тогава - по тая логика кой трябваше да стане президент, че да не дължи нищо на партията? Щом даже Плевнелиев не е такъв - кой?

Дори Куневица, дето уж беше надпартийна и всичките дето гласуваха за нея, гласуваха за това - след изборите НДСВ решиха, че се реанимирали като партия? Заради успеха на не-партийната Кунева!! :)
Тия, дето гласуваха за нея, дали не останаха с пръст в уста, а?

А освен нея и Плевнелиев, друг няма кой - всичките са от партийна слуга - по-голяма партийна слуга.
 
От: Имате нов президент

В България всички разбират от футбол и политика. ;)
Хаха.. колко вярно твърдение :lol:

Как може да викате, че тази марионетка САМ СЕ е добрал до президентското място..
Като лично батко ви бойко каза "Който и да бяхме издигнали щеше да стане президент"
та тоя като беше на герб там конференцията, мълчеше като пукал, и като му зададът въпрос гледам към ББ..

супер зле е това момче.. те не случайно, го ПРЪСНАХА от бъзици в Славито и къде ли не..
Той няма визия бе хора.. поне тва да имаше дееба..
Първанката имаше поне визия, и можеше се изразява хубаво.. ;d

ще преживеем тежки години.. особенно ако бг влезе в шенген.. е те тогава, паля самолета и чезвам..
 
От: Имате нов президент

Лошото на България е, че всички, които могат да оправят икономиката и стабилизират държавата ни са или лафаджиите/клюкарите/пияниците от блоковете или въртят геврека!!!

А колкото до Плевнелиев - гербаджийски президент! В някакво интервю б.б. беше казал, че не е искал той да става президент, затова е накарал въпросното лице... (карам го по много бегли спомени, така че може да не е достоверно)

Въпреки всичко съм оптимист за положението в страната ни, макар че имам чувството, че малкия и средния бизнес затъват все повече и повече
 
От: Имате нов президент

нещо интересно:

След седмица Георги Първанов ще започне да се ползва от екстрите, които му предлага законът за правата на бившите президенти. Държавният глава сам поиска да има специален статут на “колегията” още в първия си мандат през 2003 година. Тогава мнозинството се съобрази и написа закон
Според него Първанов ще получава 60% от сегашната си заплата, която е 4872 лева. Това означава, че президентът ще взема към 3000 лева до края на живота си. Към тази заплата за бивш държавен глава бюджетът ще му плаща още здравните осигуровки върху максималния осигурителен доход, пише 168 часа.

:cry:
 
От: Имате нов президент

+ офис в студ. град, възможност да запази някой друг от своите съветници (каквото и да означава това) и ако не се бъркам 1-2 секретари/ки. Абе не е лошо да си бил президент.
 
От: Имате нов президент

Тук (и не само) слушам за марионетките на ББ. А на него самият кой му дърпа конците? Замисляли ли сте се?
 
От: Имате нов президент

Тук (и не само) слушам за марионетките на ББ. А на него самият кой му дърпа конците? Замисляли ли сте се?

Дам - желанието за слава :D
При него това е по-силно от всичко останало - да си запише името в историята и народа да го понесе на ръце :)
 
От: Имате нов президент

Ако имаше народ и общественост на друго щяха да го понесат.
 
От: Имате нов президент

Добре, аз предлагам който мрази ББ, поне да казва кой трябваше да стане премиер/президент и да се аргументира, поне да се заформи някаква смислена дискусия.
Иначе така и баба знае само да храни :)
 
От: Имате нов президент

Тая слива Калъфин нали беше външен министър за известно време и го смениха, щото не ставаше чеп за зеле от него.
Е как тогава ще става за президент - един провален външен министър? Просто толкова нямаха кой да издигнат, че опряха до него, очаквайки хората да не го помнят тоя факт.
 
От: Имате нов президент

Добре, аз предлагам който мрази ББ, поне да казва кой трябваше да стане премиер/президент и да се аргументира, поне да се заформи някаква смислена дискусия.
Иначе така и баба знае само да храни :)

Не бе баце, не е въпроса изобщо в това кой ти мрази бат' ти Бойко. Въпроса е в това, че ако си го гледал (постоянно го дават) и му слушаш (или четеш) словоизлиянията, можеш да достигнеш до прост извод - той НЕ МОЖЕ да обели и две смислени думи извън сценария, който му е написан. Каже ли нещо - осира се като карпатски вълк. Като вземем предвид това, че е тъп пожарникар и бивш ШОФЬОР на бай Тошо и цар Симеон, можем да си направим простия извод, че той всъщност е само една марионетка, кукла на конци. Следователно остава въпросът, кой всъщност е човекът с качулката, който ръководи страната?

Не съм фен на конспирациите, но реално погледнато това е най-възможният сценарий за България. Колкото до човека с качулката, аз щях да имам фаворит, ама те преди известно време го убиха.
 
От: Имате нов президент

Агейнст ти живееш в някоя друга България която се е появила с появяването на бога слънце.
Навили са те като на пружина и говориш глупости една след друга за последните няколко дни те засичам че нещата които ги пишеш бегло си ги чул недочул.
Изцепки от родът на това че Лукойл за първи път щели да плащат данъци и че Калфин за известно време бил външен министър показва много ниско ниво на обща култура каквато разбирасе е нормално да се очаква от фен на ГЕРБ.

Да ти кажа честно вече даже не ми доставя удоволствие да се гълабаркам с теб защото вече съм убеден че тия работи дето ги говориш си мислиш че са истина до скоро имах поне малко надежда че си някъде на заплатака и за това толкова си "убеден" ама явно е по убеждение.


ПП
ББ е доста дългосрочен проект както преди време каза един стар кумунист нали не си мислите че бившият първи в държавата може да бъде поверен в ръцете на случаен човек.
След това този не случаен човек пък охраняваше царя и изведнъж царя го назначи за главен секретар без да отговаря на условията и половин България му се смя и го правиха на дандърма.
Не знам дали ще дойде ден да разберем чии точно проект е ББ но със сигурност не на един човек и не от БГ - по съм склонен да вярвам на някое чуждо разузнаване
 
Последно редактирано:
От: Имате нов президент

Не бе баце, не е въпроса изобщо в това кой ти мрази бат' ти Бойко. Въпроса е в това, че ако си го гледал (постоянно го дават) и му слушаш (или четеш) словоизлиянията, можеш да достигнеш до прост извод - той НЕ МОЖЕ да обели и две смислени думи извън сценария, който му е написан. Каже ли нещо - осира се като карпатски вълк. Като вземем предвид това, че е тъп пожарникар и бивш ШОФЬОР на бай Тошо и цар Симеон, можем да си направим простия извод, че той всъщност е само една марионетка, кукла на конци. Следователно остава въпросът, кой всъщност е човекът с качулката, който ръководи страната?

Не съм фен на конспирациите, но реално погледнато това е най-възможният сценарий за България. Колкото до човека с качулката, аз щях да имам фаворит, ама те преди известно време го убиха.


Eпа може, беш ли го, у тая държава всичко е възможно :)

Но лично на мене тоя сценарии по-не ми се вярва, щото ги виждам нещата малко по-иначе... па може и да бъркам, незнам...

Но аз си мисля, че ББ не е толкова тъп, на колкото се прави, поради няколко причини.
Първо, че това е единствения политик, който е успял тръгвайки от ниско само да се издига - вече колко - 10ина години? Всички други са еднодневки, без Бойко и Доган.
Това говори за качества (поне на мене така ми говори, незнам... :))

Второто е като дава интервюта, пресконференции, ала бала.... Като се заслушаш внимателно и се абстрахираш от мутренско-селския изказ - интересни неща може да чуеш от много малко политици - пак ББ, Доган, чат-пат Костов, и още 1-2ма по-дребни като Каракачанов може би....
Всички други говорят празни приказки - локуми разтягат, ПР хватки за успиване на слушателите и все такива....
(!) Факта, че може да говориш интересни работи, без да прибягваш до ПР хватки, също говори добре.

Трето - вярно, че е тъп пожарникар, но не само - още в казармата е бил ръководител на взвод (или каквото е там). На 25 е треньор на националния по карате. После охранител на Тошо става, генерал, шеф на МВР, кмет, премиер..... Всички успели хора по света тръгват от нулата и стигат нависоко. Това, че си бил малък навремето не значи, че си прост - точно обратното.
България няма друг политик, който да е тръгнал от никъде.

Та аз като ги гледам тия неща, затова си мислим, че не е толкова тъп колкото се прави. А това, че говори на прост, човешки език му помага да спечели масите.
Щото като дойде интелектуалец като Плевнелиев - никой няма да му обърне внимание, нали така?
Значи премиерския пост не е за интелектуалец - там се искат едни качества, нетипични за интелектуалците. Ако такъв човек хване тоя пост, най-малкото опозицията ще го съсипе за нула време. За тях са експертните позиции.

За премиерския пост аз съм на мнение, че ББ пасва просто идеално - като качества, става въпрос. Вярно простоватия му имидж дава доста основания за храна, но... кво да правиш....


@manta, пък на тебе вече въобще няма да си правим труда да ти отговарям :) то все видя, че аргументи не слушаш, ми трябва да си кажем нашето - все пак партията ни храни, няма как :) с такива хора, все едно с радио да спорим... ако има някакви интересни агрументи, е как аз се пътем да се обяснявам - ок, ама то нищо....
 
От: Имате нов президент

against, на мнението ти, че ББ е постигнал всичко сам, тръгвайки от нулата, бих отговорил с:

mantaman каза:
ББ е доста дългосрочен проект както преди време каза един стар кумунист нали не си мислите че бившият първи в държавата може да бъде поверен в ръцете на случаен човек.
След това този не случаен човек пък охраняваше царя и изведнъж царя го назначи за главен секретар без да отговаря на условията и половин България му се смя и го правиха на дандърма.
Не знам дали ще дойде ден да разберем чии точно проект е ББ но със сигурност не на един човек
 
От: Имате нов президент

Е хубу, може и така да е. Но тогава значи че няма политик в тая държава, който да не е нещо подобно...

ББ бил дългосрочен проект - защо - защото вече 10ина години пази висок рейтинг? БРАТООО.... тия теоретични кукловоди ако могат да го изрежисират това - да му държат висок рейтинг толкова време..... Ебем ти и матрицата, дето живеем, ебем ти и невижданите гении, дето са тия....
 
От: Имате нов президент

Абе що толкова спор - не ми се занимва и на мен - по-логичния въпорс е аджеба на кого дават рапорт и бойко и компания от последни 22 години, щото така на приказки може доста си говорим, през какво време кой какво направил. Ама кой дърпа конците това - генаралите от ДС в Сянка или некой червен чичко ..... Само дето комунизма за мен е един голям социален експеиремент, който нарочно го спряха - ЕС и СССР успоредно вървяха като експерименти - рзбра се че от СССР няма как да се заробят толкова, колкото от капиталзима и затова го спреха, монетарното робство в което живеем, нямам как се постигне без як дерегулиран капитализъм - така че изклчваме червените да са кукловодите трябва проследим корените по назад в миналаото. Не че ме кефи лявата идиология, но има добра социлна част - трябва някъв силен микс най-добрия е Сингапур те яко са копирали социлания модел на БГ, ноо мисля че Скандинасвкия модел е успешен. Та закакво го писах - ами просто всичко е една парлама, но ако ще падаме на пристрано ниво - смятам че Плевнелиев е доста успешен, дори и преди и да стане министър, бойко заложи на най-добрия - просто неговото се вижда като продукт и ефективност, заразлика от остналите министри. А за БСП-то хмммм това е показателно за техните дейстивя, че не само за тях - кучето как си дава кокала - всичко сториха да бутнат правителстовото, може и да успеят

374957_10150438269499889_179911419888_8206981_284543243_n.jpg
 
От: Имате нов президент

Блеки ти да не си го пробвал меката китка та си толкова убеден че е най добрият.
 

Горе