Имате нов президент

От: Имате нов президент

Манта кви са тези смешни влизания?

Аз ти говоря като човека Плевнелиев, добър предприемач, смятам че е постигнал доста заразлика от повечето в държавата, виж една справка за него къв е кво е правил после ще разбереш защо така съм писал.
 
От: Имате нов президент

Kак може да сравнявате издигането на Бойко Борисов от "НУЛАТА"...
Това да не са Зукербърг или Джобс.. За тях по-може да кажете от нулата..
Каква нула бе човек.. Четох една извадка как Английският премиер налива България СТАБИЛНО.. Не знам къде беше.. но беше доста истинско..
Това е човек с ЧЕРНО минало... с кви ли не глупости се е занимавал..
От Охрана до МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ЦЯЛА НАЦИЯ..
Не се излагайте..
Тоя човек има ли завършено висше ? за пожарникар ?(не, че това е от голямо значение, но УЖ, се води, че интелектуалните хора, завършват ДОБРО образование.. в добра специалност)
Стига бе.. какви са тези глупости..

Та той говори пълни небивалици по тея новини.. говори маса глупости на Българите..
Даже не знам как му вярват...

До къде стигнахме.. да избираме между един истински СЕЛЯНИН и БСП...
Ебаси живота...
Ебаси живота дето ще имат децата ни..
Ебаси държавата.. няма оправия..

Нищо.. нека има чалга и пържоли, пък с кредити ще се оправяме.. :(
 
От: Имате нов президент

Блеки какво точно е постигнал меката китка на което трябва да се възхищавам. Това че е станал представител на чужда компания за България и че на базата на корупционни сделки е успял да довърши бизнес центъра - кажи ми точно кое пробуди твоето възхищение
 
От: Имате нов президент

Блеки какво точно е постигнал меката китка на което трябва да се възхищавам. Това че е станал представител на чужда компания за България и че на базата на корупционни сделки е успял да довърши бизнес центъра - кажи ми точно кое пробуди твоето възхищение

Ми... на политическата сцена май май няма по-успял човек от Плевнелиев... :) Има ли?

Бизнес парка между другото, незнам колко хора са ходили там, но това все едно не е България... Човек само може да се гордее с такова нещо, незнам какво не му харесваш.
А какво прави (или правеше, незнам кой е сега) над него в момента - това residential park sofia... нещо от сорта.... който има път от там да мине да го види :) Щото в БГ няма такива работи :)
 
От: Имате нов президент

днеска докато си се мотам из Лондон и гледам пред един бизнес център се струпали много англичани и ахкат ли акхат - пусто любопитство и аз отидох да видя какво става - оказа се че това бил нов бизнес център и всекидневно пред него се събирали горди англичани да му се възхищават - и си викам глей сега какви сме българите и ние си имаме бизнес център а пък не му се кефиме толкова дали щото го построиха на безценица върху общинска земя дали щото си ни е такъв манталитета ебеш ли му майката.
 
Последно редактирано:
От: Имате нов президент

Как е в УК сега, Манта?

А иначе като отвориха половинта западни верги в БГ от фаст фудовете до големите дискоунт и некой други бизнеси, гледай как се редиха :D
 
От: Имате нов президент

Както има един стар лаф - Какво и да ти кажа няма да ми поверваш
Но все пак за протокола - С пушка на главата не могат да ме върнат :)
 
От: Имате нов президент

Е щом си решил, че там може се реалзиираш - успех ти пожелавам!
 
От: Имате нов президент

Блеки не е въпрос на реализация - просто е приятно да си бял човек в бяла държава.
Каква файда че в БГ си се реализирал след като в БГ вече не става за живеене, а и знаете моята теза че ще става и по зле.
 
От: Имате нов президент

Те малко снимки:

http://www.residentialpark-sofia.com/bg/gallery.html?cid=11
http://www.residentialpark-sofia.com/bg/gallery.html?cid=7
http://www.residentialpark-sofia.com/bg/pages/row-house.html

Незнам с какви пари го правят и на каква земя, ама луда работа :)

Кажи им на тия в Лондон да джвакат курац с техния бизнес център :lol:
wtf кво тва бе ?!? o_O

България за живенее.. пфф.. тва с тая чалга.. и с тя пичове дето през 2 минути се снимат във фейсбук с масури..
Изпаткала работа..
 
От: Имате нов президент

Блеки не е въпрос на реализация - просто е приятно да си бял човек в бяла държава.
Каква файда че в БГ си се реализирал след като в БГ вече не става за живеене, а и знаете моята теза че ще става и по зле.

Голяма част съм съгласен, еее сега бих посприл точно "бяла" държава - там яко са го затънали от към монетарното робство и яко са се работилизирали ..... та освен това да съглсен съм с теб. Просто трудно бих напуснал БГ пробвал съм яка ностилагия, а и парите които бих взимал в УК или УСА ще са съшите, които и тука взимам - т.е. парите не е фактор като ги вадя от вън :) А аз съм леко по оптмистичен има някой фактори, които още ми вдъхват оптизмизъм говоря макроикономически, та ще видим.

Ако не е тайна в кой квартал си се заселил в Лондонско
 
От: Имате нов президент

Аз искам само да се измести малко континента на юг и да става 10 месеца за море ... друго не ми трябва!
 
От: Имате нов президент

Аз искам само да се измести малко континента на юг и да става 10 месеца за море ... друго не ми трябва!

И през тези 10 месеца да си на нудистки плаж? :D
 
От: Имате нов президент

И през тези 10 месеца да си на нудистки плаж? :D


Има да го развяяявам хубавеца....
 
От: Имате нов президент

Тоя човек има ли завършено висше ? за пожарникар ?(не, че това е от голямо значение, но УЖ, се води, че интелектуалните хора, завършват ДОБРО образование.. в добра специалност)
Стига бе.. какви са тези глупости..
Има степен Доктор, не че това има голямо значение :)
 
От: Имате нов президент

Има степен Доктор, не че това има голямо значение :)
О боже.. ебаси Доткора.. Колкото и Стойчката е Доктор :lol:
Те, ако са доктори, то аз съм доцент
 
От: Имате нов президент

Я кажете - В момента има ли алтернатива на Герб ?

1. ако има - коя е/

2. ако няма - защо

по-интересно ми е интересно защо няма алтернатива?
 
От: Имате нов президент

по-интересно ми е интересно защо няма алтернатива?

На този въпрос трудно ще се отговори, ако не си следил новините през последните 20 и кусур години :)
 
От: Имате нов президент

На този въпрос трудно ще се отговори, ако не си следил новините през последните 20 и кусур години :)

Ами не съм... за това питам тук ако някой може да ми отговори :).
 

Горе