Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

Имаш ли пари за бензин?>
не си далеч като гледам - 20 литра те оправят,

за връщане не го мисли, ще те возят с линейка няма страшно.

Само се притеснявам, майка ти дали ще те пусне?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Имаш ли пари за бензин?>
не си далеч като гледам - 20 литра те оправят,

за връщане не го мисли, ще те возят с линейка няма страшно.

Само се притеснявам, майка ти дали ще те пусне?
Мене не ме мисли, аз съм се пенсионирал
Мога да обикалям света, и да получавам дивиденти, па и сичко да продам, пак ще мога да живея няколко живота от лихвите

За майка ми те съветвам да не говориш, защото нямам майка, но ако имах щях да я питам
Има ли предложение или няма, ако ме заплашваш с връщането, защо да ти идвам на гости
Пак ще дойда, ама трябва да знам дали да ти купувам подарък, щото нали съм културен:rolleyes:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Сега тая тема за такива като мен ли е , дето са били навън, пийнали са по някое пиене и на връщане бахти дъжда... направо за нула време ме направи мокро маче и ме изтрезни и сега тука пред компа пия биричка и ви чета простотиите
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Що да са простотии, всеки пише според грамотността, образованието и културата, която е получил
Ние с аМунчо си имаме така да се каже "афинитет"
но темата е отворена за всички, освен за мен :-o според него
Хич не ме ебе че той е пуснал темата и ми казва да не пиша в тази тема
Да не би форума да е негов, баси
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз си мисля за по-градивна простотия.
Стига с тия заяждания, ние заедно ли сме или не сме :) ( Увъжавъми лъ су или да)

алкохолизацията е майката на простотията и простотията е неговият баща :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ми и аз съм на туй дередже
ама като безалкохолното петно срещне алкохолното петно и става страшно
Само че в случая лекето е безалкохолно но също така и много своеволно
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Хайде станах вуйчо тая нощ. Пийте по едно за здраве, че има повод :beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Хайде станах вуйчо тая нощ. Пийте по едно за здраве, че има повод :beer:


Ай стига с тея вуйчовци... Аз съм и вуйчо и чичо и свако... Като станеш баща тогава ще се хвалиш....:p То тъй всеки може, черпиш за нящо дето няма да му сърбаш попарата:)

Иначе живо и здраво да е детето... :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Благодаря за пожеланията :beer: Е, като стана татко ОБЕЩАВАМ, че ще Ви поканя на по бира, уиски, ракия.. кой каквото пие :D
 
От: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Мене не ме мисли, аз съм се пенсионирал
Мога да обикалям света, и да получавам дивиденти, па и сичко да продам, пак ще мога да живея няколко живота от лихвите

За майка ми те съветвам да не говориш, защото нямам майка, но ако имах щях да я питам
Има ли предложение или няма, ако ме заплашваш с връщането, защо да ти идвам на гости
Пак ще дойда, ама трябва да знам дали да ти купувам подарък, щото нали съм културен:rolleyes:


Оффф такива като теб, които са си "срали на масрафа" / твои думи / , знаеш ли колко съм ги срещал.

и как ще живееш с 300 лева на месец... а да, както и сега. Ами нали след 5 години тези 300 лева ще ти стигат само за кърпички да си триеш ръцете след единственото ти щастие в живота.

Щял дивиденти да получава ахахаха... ще обикаляш да - до рислкия манастир за 18 лева с бабите...

Какво ще продадеш? наследените от МАЙКА ТИ ниви? и селската полусъборена барака?

Нали те видях че нямаш 50 лева да си купиш една нормална дреха, щял да живее.

Бачкаш като роб цял ден, не ти дават достъп до интернет дори, иначе устат, от политика разбирал, пречело му управлението, пречи ти на теб малоумието и дебилщината да ти кажа.

Що да са простотии, всеки пише според грамотността, образованието и културата, която е получил
Ние с аМунчо си имаме така да се каже "афинитет"
но темата е отворена за всички, освен за мен :-o според него
Хич не ме ебе че той е пуснал темата и ми казва да не пиша в тази тема
Да не би форума да е негов, баси


Афинитет, може да имаш към съселяните си, към мен може да имаш само страх, злоба и завист и ти личи.

А за твоята култура, да не говорим, защото МАЙКА ТИ щеше да умре от срам, ако види какво лайно е възпитала.... /твои думи/
И не темата е отворена да, но има разлика посрещането. на теб не ти прави впечетление, защото си свикнал всички да те гонят от всякъде, дори и в хоремага не те обичат. просто си свикнал да си утрепка и се влачиш неканен.
 
От: От: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Чалгич, ти нормален ли си?
Дай да легна и да умра ли какво?
Като съм задоволена матрериално, не означава че съм духовно удоволетворена нали.
Нещо ми липсва явно и все още го търся.

Аз съм се подкарал за днес културно, чай с мляко и ром в голямата халба.
Ей човек да не се избъзика, почват веднага да му сипват на главата с черпака колко:) Днес съм на тъмно и мое ми сипвате от сърце кой кво има да сипва като матрял:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Чалгич, знаеш че теб те обичам от малък, нищо че понякога ми се ежиш като задоволена тинейджърка.

Заебах малко темата, защото Ламята ми мрънка оня ден че съм бил станал зависим, само съм пиел, пушил и съм мислел за курви.

И два дена и доказвах че не съм зависим, днес и мина и викам да си налея :) си допивам виното от оня ден.
Едно чилийско напипах мерло, не киселее а е леко горчиво и стипцаво, все едно си ял дюли някакви с диви череши :) яко е,
с малко порто за сладост е удивително!
След няколко дни се завръщам на софия, може да организираме леко напиване, без преспиване.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ми днес е ден на града в Перник.. гледайте довечера новините.. Започва втори алкохолен тур .. ще има и още .. Дайте идея за разредител на втечнен винкел..
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Чалгич, знаеш че теб те обичам от малък, нищо че понякога ми се ежиш като задоволена тинейджърка.

Заебах малко темата, защото Ламята ми мрънка оня ден че съм бил станал зависим, само съм пиел, пушил и съм мислел за курви.

И два дена и доказвах че не съм зависим, днес и мина и викам да си налея :) си допивам виното от оня ден.
Едно чилийско напипах мерло, не киселее а е леко горчиво и стипцаво, все едно си ял дюли някакви с диви череши :) яко е,
с малко порто за сладост е удивително!
След няколко дни се завръщам на софия, може да организираме леко напиване, без преспиване.
Абе бро, кво мен ме интересува кви крокодили си заебал там, ти си квичащ за внимание полуфабрикат:)
Бърка ми из нета например за Дитроникса да му вади сапунерките на плажа и стойките, тип 90-те..: + липсващите плетени обувки:) Еми ти къв си да критикуваш хората, та и да го ползлваш това за дуплика. Аре у лево, насра с няколко профила у този форум, сега
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

...СЕГА Дитроникс на него трябва да се извиниш публично, защото той не носи плетени обувки и е крайно неколегилано да продължаваш този безпочвен монолог:)
 

Горе