Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ами щом си казал хайде и аз сега ще си сложа. :beer:

Айдеее неделя е днес какво чакате :)

Аз си налях редбул / без захар с Абсолют...
и лед!

Стига с това вино че ми вкиснаха червата.

И съм набил хип хопа на макс- новата чалгааааа
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Теб верно ти трябва някакво хоби :)


Първия безгрешен да хвърли камъка...
или по-добре, първия трезвен, да налее по едно голямо!
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Е па мога да ти налея цяла кана ама с ракия :) после да не ми хленчиш, че те боли главата :p
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Понеделник мадафака... мразя понеделници, затова и трябва да го посрещна подобаващо, откривам седмицата с чаша ментов чай с мляко и ром...
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

а ракията нещо не може да ми влезе меко и леко..

щото не си пробвал люта Карабунарска. това нещо промени целия ми мироглед :wink:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз, като един истински ценител на ракията поздравявам всички любители със следния ХИМН:

[video=youtube;CiZdERT5RGI]http://www.youtube.com/watch?v=CiZdERT5RGI[/video]

.. и не на празно по обяд! :0

Наздраве!
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Закъсня стъклен, тоя поздрав го пуснах още в началото на темата :p айде наздраве
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

ляв джоб коС, десен албиноЗ. толкова съм проЗт че ми трябва втори лосД...


баси пичето...
не можете ме стигна на пиене, въобще няма да си правя усилията да ви се хваля вече... а ще трупам експириънс.
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Понеделник наистина е натоварващ ден
Обаче сега си налях пейсе градусова грозданка домошарка и да не ви казвам първата глътка как се лъзна и усетих пътя от началото до края:rolleyes:
Ей туй се казва качествено пийение:shock:

[video=youtube;Rbm6GXllBiw]http://www.youtube.com/watch?v=Rbm6GXllBiw&list=PLE813C19B865455AF[/video]
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Наздраве :beer:

[video=youtube;9L1GSD5fdLc]http://www.youtube.com/watch?v=9L1GSD5fdLc[/video]
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ей, подкарал съм една 60 градуса ракия... уш 2йна преварка - ОГЪН!!!!!!!!!!!!!!!! Наздраве, тигири! Трябва да се прочистват тръбите...
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз ше ударя един скоч по случай средата и наближаването на края на седмицата:) и най-вече заради края на работния ден:beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Нали знаеш,че Уиски не е съединен Уй със Ски:),брей кво ми стана от тоя скоч да не би верно да ме е ударил коч:),сори опит за шега кат твоята,ама нали темата е пианска тук може да се излагаме на воля простено е или поне така си мисля на два коча,опа скоча
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Айде бре, де се губите вие докато почните ще падна под масата. :D

Ще гледате ли мача тази вечер между другото?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Къв мач има бе?
Айде бре, де се губите вие докато почните ще падна под масата. :D

Ще гледате ли мача тази вечер между другото?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Много ясно, тук е мястото за пиянските изцепки :lol: сигурен съм, че всеки има такива. Мача ще го гледам аз, със салатка и ракийка. 4:0 за България :twisted:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

ляв джоб коС, десен албиноЗ. толкова съм проЗт че ми трябва втори лосД...


баси пичето...
не можете ме стигна на пиене, въобще няма да си правя усилията да ви се хваля вече... а ще трупам експириънс.
Не бе Гоше, ти не си прость, ама кво те кара да се изсрирваш още у подобни форуми, нали си материално задоволена личност ( натрапваш го това с години), та чак правила бъркочи с вино и лимонада:). Отиваш си там в Синдей и твоите си турър дестинации за обикаляне и си живуркаш животеца ти, според твоите възгледи за това:) Та, кво искаш още или пак нещо ти бръка в аналната жлеза, та не моеш се помириш:)
 

Горе