Има ли добри хора тука?

sysameca

New Member
Здрасти.

Тва ми е първият път който наистина се допитвам до помощ от този форум.
Може проблема ми да си струва че е тъп ама на мен нещо ми се струва че куца.

Начи направих си сайта http://www.kickpills.com което е чисто мой темплейт..
..ии проблема идва оттам.Искам да знам от някой който може да си представи че попада в тоз сайт дали именно вдъхва доверие и не ангажира само с тва да продаде поредния продукт..

Е точно тва е че на мен ми се стори като поредния и се чудя с кво да го освежа..
Просто не ми се слагат някви мацки дет скачат на някво парти или тем подобни парцалщини.
С какво мога да направя по интерактивен този мой сайт?:)
 
Има добри хора тук.:) И на мен ми харесва сайта ти и ти пожелавам много продажби. Не мисля че трябва да се прави нещо по-специялно по него. :)

Може да му засилиш Sales-Copy-то - за нищо друго не се сещам, като гледам. И вече е време за трафик. :) Успехи и от мен...
 
Евалата братленца..
Трафик туй онуй..платих на един мърляк 150 кинта да ми слой банера във форума си, ма ми писа че слеащата седмица ше го пусне щот бил на почивка.
На вас къв трафик ви въври най много?
 
Последно редактирано:
или аз несъм видял, или няма инфо как си намирате трафик??
Търсачки или как?
- Трафик от търсачки (ако си индексиран изобщо)
- Трафик от линкове (слагаш си линка по други твои сайтове, или плащаш на някой който има сайт с много трафик).
- PPC трафик (Google AdWords, Microsoft adCenter и т.н.)
 
- Трафик от търсачки (ако си индексиран изобщо)
- Трафик от линкове (слагаш си линка по други твои сайтове, или плащаш на някой който има сайт с много трафик).
- PPC трафик (Google AdWords, Microsoft adCenter и т.н.)
Да, мерси бате. Тези стратегий комбинираме главно. В бъдеще ще прибавиме и E-mail marketing. Но за сега сме с тези основно.:) :wink:
 
мдам имеил маркетинга беше напълно забранен след като някакъв непрочел афилиейт си платил $70 да изпратят 20 000 000 меила до уж "опт ин листа" е ама другпът чист спам и знаете ли какъв бил резултата пилдюд едно то шефчетата каза че пича е изкрал $40 от това или -30 и акаунта му е баннат...
 
Spam по email уж пише в GenBucks, че е забранен?
Или ти друго имаш предвид "email маркетинг"? :D
Не за тази програма. Винаги следваме правилата. Бях чул че от МН правят - за това са им направили добри лендин страници на някои продукти.:)
 
Не съм вещ в афф маркетинга, но мога да кажа честно и откровено сайта има доста недостатъци- Зарежда се половин час, няма текстове, има огромен по-брой и размер картинки (прилича ми на фишинг сайт ) , няма хора които са ползвали продукта и са дали мнение за вашия сайт, а най-важното няма нито един сертификат за сигурност на еплащането освен един банер на 128 битово кодиране.Сори ако съм откровен, но мисля, че това е нещото което ще ти помогне да правиш повече продажби,трафик и т.н.
 

Горе