Има ли извънземни

От: Има ли извънземни

Ето ме и мен!
Исках първо да спомена за присъствието си о вашия форум, защото смятам, че ще ми предложите пари за запознанство.
Нека търгът започне!
Начална цена 10хил, стъпка хиляда!


:lol: Знаех си, че съществувате и ... знаех си, че дори вече сте между нас - земляните.
Сега бърЖЕ казвай где е самолета с пътниците!
 
От: Re: Има ли извънземни

Не мразя никого, от форума, защото не ви познавам, към някои имам симпатии, към други гледам с пренебрежение, а трети са ми безразлични.
Никога не съм казвал че имам магазин за техника.
И сестрами не е курва!

Това е много добра новина, че не мразиш никого и очевидно емоционалните ти изблици са кратки и безобидни.
Но специално снощи включването ти в тази тема с горното мнение беше някак странно и несвързано, защото в друга тема друг човек те беше нарекъл "цървул", а ти тук се обръщаш с оферта към ник, който няма нищо общо с галошите. Но както виждам сте се изяснили и сега остава следващият път като минаваш през Търново, да си организирал всичко и да ти се получи :) Стискам палци.
Относно "магазина за техника" очевидно е моя грешка и неразбиране, но в една тема за рекламата на "твой гръб" бях останала с такова впечатление.

Моята оферта за "Извънземния" е първо да "покаже" нещо като презентация, да се представи и тогава да започваме с предложенията 8)

КеаМе, нали, нали??!!! за самолета- йе! колко яко, че някой е на мойта вълна на въображение :)
Аз искам да разбера къде е Йода в момента и да се срещна с него, ако е възможно :twisted:
 
Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Нищо ти няма, я виж колко си издържлив от октомври до сега. Като стане една година ще направим банкет във форума:D

Разбирам, притесняваш се че като те видя и ще избягам с писъци...
Влизам ти в положението и няма да ти давам зор :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Един приятел си кара бая време с една клавиатура, дето редовно си я мие под чушмята. А и като знам как я разцъква като маг, явно се оказва доста издържлив модел. Аз взимам от най-евтините и като се съберат за един чувал накрая на година, ги връчвам на Дядо Коледа да ги раздава. Миналата седмица пък сцепих с брадвата мишката, че ми заяде бутоня. Като всеки нормален човек съм си подпрял една брадва на компа за всеки случай :lol: Знаеш ли човек, ще вземе да изкочи от някъде някое извънземно...
Наскоро замина поредната епълска клавиатура...
като ги олигавиш и им спират 5 бутона...
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

:lol:
Един приятел си кара бая време с една клавиатура, дето редовно си я мие под чушмята. А и като знам как я разцъква като маг, явно се оказва доста издържлив модел. Аз взимам от най-евтините и като се съберат за един чувал накрая на година, ги връчвам на Дядо Коледа да ги раздава. Миналата седмица пък сцепих с брадвата мишката, че ми заяде бутоня. Като всеки нормален човек съм си подпрял една брадва на компа за всеки случай :lol: Знаеш ли човек, ще вземе да изкочи от някъде някое извънземно...

:lol:

Ти уби всичко деЦко в мен с тая брадва :(

Но ми хареса как майсторски изрази мнението си, отговаряйки хем на незададени въпроси, хем на темата 8)

Много си дОбър! Извънземно няма да припари скоро към Казанлък! А и там нали сте най-яките Физици наоколо, така че няма и за какво да се плашиш ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Между другото ще ти се размини почерпката на 31-ви. Преместили са събитието за дните 10-05-2014 - 11-05-2014. Очакванията не са големи май от по-запознати..
:lol:


:lol:

Ти уби всичко деЦко в мен с тая брадва :(

Но ми хареса как майсторски изрази мнението си, отговаряйки хем на незададени въпроси, хем на темата 8)

Много си дОбър! Извънземно няма да припари скоро към Казанлък! А и там нали сте най-яките Физици наоколо, така че няма и за какво да се плашиш ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Между другото ще ти се размини почерпката на 31-ви. Преместили са събитието за дните 10-05-2014 - 11-05-2014. Очакванията не са големи май от по-запознати..

Карай! Друг път. Беше интересно съвпадението :)
Има вероятност някоя тъмна сила, да е (завидяла) провалила (преместила) събитието нарочно :-o
Остава вариант, поне за мен, ако имам път за гости към приятелката да ти свирна ;) но засега не мога да кажа възможни и вероятни дати :)

Искам и аз брадва и ... шурикени за всеки случай 8)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Разбирам, притесняваш се че като те видя и ще избягам с писъци...
Влизам ти в положението и няма да ти давам зор :)

Мисля, че избягалата с писъци ще съм аз. но хайде ти като по нахален първи да се изкажеш. Дори и като Чибурашка не можеш да стоплиш сърцата на никой във форума :lol:
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Ааааа, няма така да правиш амуне, тя ми клиент за циливките, ти сега ще я прикоткваш не е честно.....

Няма душа не го слушай, нещо са е изнервил че се циливаме, за туй така приказва :p

Мисля, че избягалата с писъци ще съм аз. но хайде ти като по нахален първи да се изкажеш. Дори и като Чибурашка не можеш да стоплиш сърцата на никой във форума :lol:
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Една пчела може да опраши хиляди цветя, но на едно цвете не му стига само една пчела, може и хиляди да го опрашат :p Питай Вискяра, той знае най-добре.. :lol: Важното е мед да капе отдолу и да ближеш, ближеш..
Ааааа, няма така да правиш амуне, тя ми клиент за циливките, ти сега ще я прикоткваш не е честно.....

Няма душа не го слушай, нещо са е изнервил че се циливаме, за туй така приказва :p
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Ааааа, няма така да правиш амуне, тя ми клиент за циливките, ти сега ще я прикоткваш не е честно.....

Няма душа не го слушай, нещо са е изнервил че се циливаме, за туй така приказва :p

Хората като обясняват, че жените и мъжете са от различни планети, никой не вярва.
За една жена е много трудно да схване ефимизъм.
За един мъж няма нищо по-лесно от това да я провокира, да напише това, което се очаква от нея. Вместо да се помисли, че буквално възприетите думи, не съдържат ... тръпка.
А колко е приятно мъж да ти влиза в положението всъщност- по принцип! Това означава, че те разбира. Благосклонен е към настроенията ти и винаги е готов да приеме условията, при които жената ще се чувства комфортно.

не е истина ... изпитах физическа умора, докато го напиша ...
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Аз съм готов винаги да приема условията. Казваш лягаме, лягаме. Казваш тази поза , тази поза (се кекса нема да противореча за нищичко). 8)

Хората като обясняват, че жените и мъжете са от различни планети, никой не вярва.
За една жена е много трудно да схване ефимизъм.
За един мъж няма нищо по-лесно от това да я провокира, да напише това, което се очаква от нея. Вместо да се помисли, че буквално възприетите думи, не съдържат ... тръпка.
А колко е приятно мъж да ти влиза в положението всъщност- по принцип! Това означава, че те разбира. Благосклонен е към настроенията ти и винаги е готов да приеме условията, при които жената ще се чувства комфортно.

не е истина ... изпитах физическа умора, докато го напиша ...
 
От: Има ли извънземни

По-скоро трябва да усетиш момента кога я чеше терличето, обаче без грубости да й го натъркаш, плавно да се случват нещата и ти да си с бялата кърпичка отпред. 8)

п.с. тая сложна дума "евфемизъм" не бях я чувал никога, ама явно осмото ми чувство ме насочи да говоря за терличета.. (извънземните с лично число 8 гледаме бъдещето)
 
Последно редактирано:
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

не е истина ... изпитах физическа умора, докато го напиша ...

Това да го видя - няма да го повярвам. Касиопея се умори докато напише 6 реда. Не! Не! Не!
Шикалкавиш!
:rolleyes:
 
От: Има ли извънземни

Оф, знаех си аз, че само жените, които гледат "парадийни" сериали, могат да схванат що е това "ефимизъм".
 
От: Има ли извънземни

Лека ви, аз ще правя връзка с космоса, инсталирал съм си един филм да ме вкара у транса и ще се кънектна към по-висшия разум.
 
От: Има ли извънземни

Аз филми не гледам по принцип.. Но имам спомени, че като си пусна към 3-4 часа през нощта някой ужас, но гледам да съм съвсем сам, загасям всичко и .. заспивам.
Лека ви, аз ще правя връзка с космоса, инсталирал съм си един филм да ме вкара у транса и ще се кънектна към по-висшия разум.
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

:wink:
Това да го видя - няма да го повярвам. Касиопея се умори докато напише 6 реда. Не! Не! Не!
Шикалкавиш!
:rolleyes:

Повярвай :)
Проблемът ми е вероятно, че мисля докато пиша и в този смисъл понякога ми се случва да се измарям и да мисля ;) ако ме разбираш

Уни, Крейзи, момчета с вас нямам никакви проблеми. Въпрос на време е да се видим и да се почерпим приятелската.
Иначе за претенциите ми и секса е мило, че има такива съобразителни джентълмени, но аз съм възрастна вече.
Не просто "кака", а уморена кака.
Така че гледайте агнешкото ... те са някъде там и само чакат, а не да ми висите и да гледате филми .... я марш на дискотека!

Аз си сръбвам някаква тъмна биричка- втора глътка за втори час и мезя с карначе.
Обаче! Какви яки швейцарски бисквитки си купих днес ммммммм- делишъс просто! Ако се чудите как да впечатлите мацките, купувате едни такива бисквитки и право в дискотеката!

... и си пускам поредната серия на троновете и ... така ... до утре! Сладки сънища. :|
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Мисля, че избягалата с писъци ще съм аз. но хайде ти като по нахален първи да се изкажеш. Дори и като Чибурашка не можеш да стоплиш сърцата на никой във форума :lol:

Като драпам с греблото праблем, като правя джуки пак проблем, петолъчката и тя проблем, сега и чибурашка... баси нямате удогия :(
Ти ще бягаш да но след 3тия час и то няма да е точно бягане, защото от де силицици за да тичаш? не знаеш каква ми е богата фантастиката...
Една веднъж я носих на ръце до болницата да и бият инжекция че ми припадна по средата още...
 
От: Има ли извънземни

А пък аз си слушам това ...

[video=youtube;GSLSwwkLRW0]http://www.youtube.com/watch?v=GSLSwwkLRW0[/video]

връзка с извънземните няма, но знае ли човек, може да има такива, които слушат и харесват Женито Лопеса :) Поздравче!

п.п. аз дали да не си махна или сменя аватарчето ... с някое извънземно 8)
 
Последно редактирано:

Горе