Има ли извънземни

От: Има ли извънземни

Има извънземни - аз ъм от тях. Когато не се наспя, гледам като Извънземното:lol:
 
От: От: Има ли извънземни


Като гледам си стар потребител и вероятно знаеш, че така като постваш само линк не е много ясно какво всъщност е мнението ти.
Би могъл с две-три думи да синтезираш нещо от текста на друг език и останалите да коментират интересното от статията.
Позволявам си тази забележка, защото за мен инцидента е изключително интересен. Бих се постарала да разбера с елементарния си английски какво пише в статията, но започвам да предпочитам статиите на руски в раздел Политика, отделно че ме мързи и мързела е по-силен от любопитството ми.
Мерси предварително за разбирането.
 
Re: От: Има ли извънземни

Има извънземни - аз ъм от тях. Когато не се наспя, гледам като Извънземното:lol:

Имам едно апартаментче аз зад общината у търнуу...
Ако те вкарам вътре за 3-4 часа, ще гледаш като извънземно не ами ше ти се опулят очите перманентно, като на tanipo в турска баня...
/ да си върна за галоша гадинооооооооо /
 
От: Re: От: Има ли извънземни

Имам едно апартаментче аз зад общината у търнуу...
Ако те вкарам вътре за 3-4 часа, ще гледаш като извънземно не ами ше ти се опулят очите перманентно, като на tanipo в турска баня...
/ да си върна за галоша гадинооооооооо /

:lol: :-o :lol:

Бейби, ти ясно че си се прибрал разочарован от Технополиса, ама на екс ли я изпи тая бутилка ... каквото и да е било?

Направо свят ми се зави. Тотално се обърках кой псуваш и кой мразиш, а кой наистина искаш да ... абе всичките ги подкара и не знам накрая, да не стане грешка (дано знаеш вица :))

Трябва да се почива. Темата е за извънземните и евентуално хипотези за изчезналия разбил се самолет.

А пък съвсем отделно не разбирам, в някаква тема беше написал, че имаш магазин за техника. В същото време едно 50 инчово Сони не можеш да си спазариш от някъде- нещо да помагаме, или ... ти сам ще се справиш?!

:)
 
От: Има ли извънземни

Много е добро! :clap: куче-нинджа! :)
 
Не мразя никого, от форума, защото не ви познавам, към някои имам симпатии, към други гледам с пренебрежение, а трети са ми безразлични.
Никога не съм казвал че имам магазин за техника.
И сестрами не е курва!
 
От: Re: Има ли извънземни

Кво ти става бе братле? Кви са тея приказки за сестра ти?
Не мразя никого, от форума, защото не ви познавам, към някои имам симпатии, към други гледам с пренебрежение, а трети са ми безразлични.
Никога не съм казвал че имам магазин за техника.
И сестрами не е курва!
 
Re: От: Re: Има ли извънземни

Кво ти става бе братле? Кви са тея приказки за сестра ти?

Нямам сестра, но за да се застраховам го написах, че както е тръгнало... :)
 
От: Re: От: Re: Има ли извънземни

:) Да не ти пука. От единия крачол в другия.
Нямам сестра, но за да се застраховам го написах, че както е тръгнало... :)
 
От: Re: От: Има ли извънземни

Имам едно апартаментче аз зад общината у търнуу...
Ако те вкарам вътре за 3-4 часа, ще гледаш като извънземно не ами ше ти се опулят очите перманентно, като на tanipo в турска баня...
/ да си върна за галоша гадинооооооооо /

Това за заплаха ли да го приема или за предложение?:lol: Ти си ми от симпатичните:p
 
От: Има ли извънземни

Ето ме и мен!
Исках първо да спомена за присъствието си о вашия форум, защото смятам, че ще ми предложите пари за запознанство.
Нека търгът започне!
Начална цена 10хил, стъпка хиляда!
 
От: Има ли извънземни

Бира с пуканки, офертата ми ще да е от най-добрите!!!
Ето ме и мен!
Исках първо да спомена за присъствието си о вашия форум, защото смятам, че ще ми предложите пари за запознанство.
Нека търгът започне!
Начална цена 10хил, стъпка хиляда!
 
Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Това за заплаха ли да го приема или за предложение?:lol: Ти си ми от симпатичните:p

По-скоро го приеми като флирт със самоизтъкване...
твоя ник ме еректира от октомври, но нещо не ми се отваря парашутя.
 
От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Ни пръскай монитораааааа :D
По-скоро го приеми като флирт със самоизтъкване...
твоя ник ме еректира от октомври, но нещо не ми се отваря парашутя.
 
От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

По-скоро го приеми като флирт със самоизтъкване...
твоя ник ме еректира от октомври, но нещо не ми се отваря парашутя.

Е, знаеш къде ще ти се отвори парашутяt - ти ги риташ, те ти викат "бейби". :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

Ни пръскай монитораааааа :D

Наскоро замина поредната епълска клавиатура...
като ги олигавиш и им спират 5 бутона...
 
От: Re: От: Re: От: Има ли извънземни

По-скоро го приеми като флирт със самоизтъкване...
твоя ник ме еректира от октомври, но нещо не ми се отваря парашутя.

Нищо ти няма, я виж колко си издържлив от октомври до сега. Като стане една година ще направим банкет във форума:D
 

Горе